Skelbiame laimėtoją!


Rugsėjo mėnesio pabaigoje buvau paskelbusi nuotaikingą konkursą - "MANO DŽIAUGSMAI". Konkursas baigėsi, ir žinoma, metas skelbti nugalėtoją!

 Sulaukiau tikrai nemažai laiškų ir visi jie man labai patiko, todėl išrinkti nugalėtoją buvo labai sunku. Bet vis dėl to, teko.. Labai patiko ir Dovilės, ir Aušrinės, ir Barboros ir visų kitų dalyvių laiškai, bet vienos merginos laiškas kaip mat "užkabino" akį. Viskas gražiai ir tvarkingai parašyta, puikiai argumentuota ir kokiais šauniais bei nebanaliais dalykais ji džiaugiasi! Šio laiško autorė  yra Julija Trumpickaitė, kuri tampa šio konkurso laimėtoja! Sveikinu, Julija, pas tave į namus artimiausiu metu bus išsiųsta šauni apyrankė, kurią mums įsteigė puslapis "Apyrankės".

O dabar kviečiu užmesti akį į šaunų Julijos laišką:

Visi dalykai kuriais aš džiaugiuosi yra labai skirtingi. Juos būtų labai sunku  sudėlioti nuo pačio pačiausio iki netokio pačiausio;) Taigi aš jų neskirstau, kadangi dalykais kuriais aš džiaugiuosi yra labai skirtingi.

1.       Pirmasis džiaugsmas šovęs man į galvą buvo mokykla. Labai keista! Net aš pati nustebau kodėl ji kelia man tokį džiaugsmą! Man juk nėra didelio noro eiti į mokyklą. Bet giliau ir daugiau pagalvojus supratau, kad būtent mokykloje aš susiradau pirmus draugus, iki šiol juos turiu, mokykloje atrodo iškrečiamos geriausios išdaigos,pirmoji meilė ir bučinys. Mokykloje jei taip galima sakyti, prabėjo kol kiek aš gyvenu didžioji dalis mano laiko. Ir kaip kartais keikiu mokyklą, suprantu, kad ji visada bus mano dalis gyvenimo ir kas nutiks mokykloje prisiminsiu amžinai.
2.       Taip pat džiaugsmą man sukelia tėvai, draugai. Kitaip sakant aplink mane esantys žmonės. Su tėvais visada galėsi pasikalbėti, jie visada išklausys, padės. Taip pat aš džiaugiuosi dėl to, kad turiu labai nuostabų gyvenimą ir tik  dėl to galiu dėkoti tėvams. Draugai taip pat labai didelė mano gyvenimo dalis. Su kuo kitu jei ne su draugais gali išeiti, pakalbėti, pasijuokti, padaryti daug nesąmonių  ir pan.
3.       Labai didelį džiaugsmą man sukelia šokis. Šokdama tiesiog išsilaisvini, gali būti tuo kuo nori tą minutę būti. Jei tarkim man diena praėjo blogai, aš parėjusi namo įsijungiu muziką ir šoku. Tai padeda pamiršti visas bėdas ir suteikia daug džiaugsmo. Žmonės dažnai manęs klausia: - ,,Kodėl tu šoki?“ Tada ir susimastai  kodėl praleidi tiek daug laiko šokdama. Juk tai nėra taip paprasta. Šokis reikalauja labai daug fizinio pasirengimo, ištvermės. Dažniausiai po repeticijų taip skauda kojas, kad vos gali paeiti. Bet tada supranti, kad skaudantys raumenys ir puslėtos kojos yra laba maža kaina už tai ką gauni atgal. Kas šoka, tas tikrai mane supras.
4.       Jaunųjų lyderių klubas.  Tai yra jaunimo organizacija, organizuojanti daug renginių, dirbanti su mokiniais, jiems padedanti. Man būti šiame klube labai didelis džiaugsmas. Žmonės kurie ten yra yra vieni geriausių mano draugų. Klube tu tiesiog privalai būti savimi. Gali laisvai reikšti savo mintis siūlyti idėjas, organizuoti renginius. Taip pat yra vykdoma galybė mokymų, mainų programų, projektų. Taip pat organizuojami renginiai, viešos šventės. Laisvalaikiu klubo dalyviai taip pat kartu ir švenčia šventes, gamina , žiūri krepšinio varžybas ir pan.
5.       Taip pat man laimės ir džiaugsmo suteikia drabužiai. Na, ne ta prasme, kad man juos labai patinka pirkti, bet ga prasme, kad  man drabužius patinka kurti pačiai. Tarkim iš dėvėtų drabužių parduotuvės nusiperki seną, vintažinį rūbą. Tada kaip man patinka aš dažniausiai sukarpau, pridedu naujų detalių, papuošimų. Taip pat man džiaugsmą suteikia kitos požiūris į stilių. Mėgstu atrodyti originaliai.


Tai tiek apie mano džiaugsmus
P.S. Šaunus tinkraštis, taip ir toliau!

IKI SUSITIKIMŲ!
Simona Š. 

2 Komentarai