Sveikos :) !

Kamilė
Po ilgo laiko tarpo... Labai. Vėl tariu jums sveikos ! Taip taip. Supratote gerai ;). Aš jau esu rašiusi šiame tiklalapyje. Bet itin seniai ir trumpai. Tuomet padariau klaidą. Atrankoje mėginau sėkmę tada, kai mano pečius užgriuvo labai daug atsiskaitymų, egzaminų. Neturėjau laiko rašyti. Galvoje buvo tik geri įvertinimai. Bet tai jau praeitis :). O juk yra tokia frazė – „Nėra prasmės prisiminti praeities, jei ji neturi įtakos dabarčiai“. Būtent tuo ir pamėginsiu vadovautis. O dabar prisistatysiu iš naujo, nes manau daugelis jau manęs nebepamena, o dar be abejo atsirado ir naujų žmogeliukų :D. Tad pirmyn !

Kaip jau pastebėjote, aš vardu Kamilė. Šiuo metu man yra 13 metų (velnio tuzinas !!!) ir daugumą jų praleidau mažame miestelyje, pavadinimu Veliuona, kuris yra Jurbarko rajone. Man tenka ramstyti sienas dviejose mokymo įstaigose. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje (aš septintokė) bei Antano Sodeikos meno mokykloje (groju akordeonu, fortepijonu jau ketverius metus). Mokinuosi gana neblogai, nes svajoju studijuoti užsienyje. Kaip žinia, vien norėti neužtenka, tad tenka ir paprakaituoti :). Be mokyklų, turiu ir kitų laisvalaikio sutrumpinimo būdų :D. Lankau fotografijos (nauja aistra), žurnalistų, dramos, sportinių  ir šiuolaikinių šokių būrelius. O kur dar knygų skaitymas, serialų bei filmų žiūrėjimas, naršymas internete, susitikimai su draugais ? Veiklos man tikrai nestinga :D. „Tinginiui“ laiko nebelieka. Bet kai ateina toji akimirka. Ach, dievinu tuos momentus ! Šiaip tai aš mėgstu daug dalykų. Beveik viską ! Pabandysiu bent dalelę jų išvardyti:

      §  Kaip ir minėjau – tinginiavimą;
§  Niujorką;
§  Gossip girl;
§  Ed Sheeran;
§  Coldplay;
§  Dainų remix‘us;
§  Dešrainius;
§  Bado žaidynes;
§  Harį Poterį;
§  Paranormal activity;
§  Mėtų arbatą;
§  Įvairius kaklo aksesuarus (pakabukus, šalikus);
§  Krepšinį;
§  Šokoladą;
§  Vasarą;
§  Naktinėjimą iki paryčių.


Tai tik viena šimtoji to, dėl ko esu pametusi galvą :D. Esu įvairiapusiška asmenybė. Šiek tiek nepastovi, šiek tiek keista, nes domiuosi tuo, apie ką mano bendraamžiai net nepagalvoja, spontaniška (man itin nepatinka planuoti savo dienos ir kt.), mėgstu bendrauti ir susirasti naujų pažįstamų, bet taip pat patinka ir pasislėpti nuo visų (pagal nuotaiką). Greit viskuo susižaviu, o po to tenka nusivilti. Viską paaiškina mano zodiako ženklas – dvyniai. Mums būdingi visi mano anksčiau išvardinti dalykai bei dar begalė kitų :D.

Su drauge. Aš dešinėje ;)...


Tai tiek apie mane :). Rodos viską apie save papasakojau, bet jei kils klausimų – rašykit juos komentaruose. Mielai atsakysiu :). Paliksiu savo kontaktinius duomenis apačioje, jei norėtumėte ko nors pasiteirauti asmeniškai arba šiaip pabendrauti.

KONTAKTAI

El. paštas: kamile.kacinskaite@gmail.com

Iki !
Kamilė

9 Komentarai

 1. Gražus prisistatymas :)Tik man įdomu... Ar kartais tu neturi dviejų mažesnių broliukų? Vieno vardas Paulius ir jis sega CD... Jis vyresnis. O antrojo vardo nebeprisimenu :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū labai :D. Ar tai sutapimas, bet taip,aš turiu du mažesnius broliukus :D. Vienas iš jų - Paulius. Bet jis nėra už mane vyresnis :D. Jam aštuoni. Gal tai vis dėl to tik keistas sutapimas, nes kiek žinau jis to nedaro (nesega CD) :D.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Turėjau omeny,kad Paulius yra vyresnis už Majų( prisiminiau jo vardą!!!).Paulius serga cukriniu diabetu... Susirgo,jeigu gerai prisimneu kovo mėnėsį...Su tavo šeima susipažinau rugpjūčio mėnesį,Kačerginės sanatorijoj:)Aš katu su tavo broliais žaidžiau:D Majus žiauriai mielas vaikas!!!(kai paklausiau kos Majaus vardas,jis man atsake,jog lelius:D) Jis mane vadindavo savo mergina :D Perduok broliams linkėjimų nuo manęs!:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. OMG :) ! Jo jo ;). Viskas sutampa :D. O galbūt galėtum pasakyt vardą ? Kad žinočiau nuo ko perduot linkėjimus :D. Vis dėl to pasaulis mažas :)...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Geras prisistatymas :) Lauksiu straipsnių ^^

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kaip fainiai! Aš irgi dvynys :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kas ta žiaurei graži draugė šalia tavęs? :}

  AtsakytiPanaikinti
 8. Aš tau parašysiu į gmailą,ok?:)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Rugile ~~~> Ačiū :).
  Sraige ~~~> Bzz (žaibas) :D.
  Šalala ~~~> Gal pažįsti tokią Rūtą ? :D
  Baby Blue ~~~> Gerai ;). Lauksiu laiško ;)

  AtsakytiPanaikinti