TD blykstė: Blake Lively

Kamilė
Mėlynos it jūra akys, banguoti, lengvai krentantys, auksaspalviai plaukai, žėrinti šypsena ir tobula figūra... Kaip Karl Lagerfeld yra pasakęs: "Blake - visos Amerikos svajonių mergina". Manau jūs šiam posakiui neprieštarausite. Ji tikrai charizmatiška bei labai graži panelė. Ar nenorėtumėte sužinoti jos grožio paslapčių ? Su kuo ji draugavo ? Kaip pradėjo aktorės karjerą ? Jei taip, tai kodėl delsiate ? Prieš jūsų akis - straipsnis apie ją.


Mažasis talentas

Blake kartu su tėvais
Blake Christina Lively į šį pasaulį atėjo 1987 metų rugpjūčio 25 - ąją, Ernie Lively bei Elaine Lively šeimoje, Los Andžele. Ji - jauniausia iš Lively šeimos atžalų. Blake turi brolį Eric, įseseres Lori bei Robyn, įbrolį Jason. Visa šeima sukasi (arba anksčiau tai darė) pramogų verslo industrijoje. Vieni vaidina (vaidino) kino juostose, kiti - teatre. Didelę dalį Lively vaikystės, jos šeimos nariai ją skatino žengti jų pėdomis...

Blake tėvai labai įtemptai dirbo, bet niekad taip ir nepanoro jos palikti auklei. Dukrą jiedu vedžiodavosi į vaidybos pamokas, kurias tuomet lankė. Lively stebėdama kaip jos tėvai lieja prakaitą dirbdami patinkantį darbą, pamažu pradėjo juos mėgdžioti, iš jų mokytis. Taip mergaitė įsisavino aktorinius sugebėjimus bei įgijo pasitikėjimo savomis jėgomis.

Karjera

Blake savo, kaip aktorės karjerą pradėjo nuo tėvo režisuoto filmo - "Sandman", kuriame vaidino dantukų fėją. Tada jai tebuvo vienuolika metų. Po šio vaidmens Lively aktorės karjerą atidėjo net septyneriems  metams !!!

Kai Blake atšventė savo penkioliktąjį gimtadienį, jos brolis Eric paprašė ją išleisti iš mokyklos dviem mėnesiams į turą po Europą. Kelionės metu brolis įkalbinėjo Lively imtis aktorės karjeros, nepaisydamas, kad jo mažoji sesutė stipriai spyriojosi ir nenorėjo leistis į jokias kalbas šia tema. Galiausiai Eric susisiekė su savo agentu ir paprašė, jog jis išsiųstų prašymus Blake vardu į kelias tuo metu vykusias perklausas. Po kiek laiko Lively gavo pirmąjį vaidmenį kine, vaidindama Bridget personažą filme - "The Sisterhood of the Traveling Pants". Pastarasis filmas, kuriame Blake vaidino buvo pats sėkmingiausias, atnešęs jai didžiausią pelną. Tais pačiais metais (2005) ji buvo nominuota "Teen Choise Award" kaip pradedanti kino filmų aktorė.

Kadras iš filmo "The Sisterhood of the Traveling Pants"
2006 metais Lively  nusifilmavo dviejuose, neitin gerai įvertintuose kino kritikų filmuose. Bet paguoda bent ta, jog tais metais "Hollywood Life" ceremonijos metu Blake įteikė apdovanojimą už prasiveržimą kine. 2007 m. Lively buvo kur kas geresni. Pradedančioji aktorė gavo pagrindinį vaidmenį dramoje - "Elvis and Anabelle". Toje kino juostoje ji atliko bulimija sergančios, grožio karalienės karūnos siekiančios merginos vaidmenį. Viename iš savo interviu, pasakodama apie filmavimą, Blake prisipažino, jog  buvo priversta numesti šiek tiek svorio, kad atitiktų grožio konkursantės tipą. Tačiau aktorė taip pat užsiminė, jog pakeitusi savo mitybą ji pasijuto kur kas sveikiau. 2007 metų viduryje ji dalyvavo perklausose į naujausią "CW" kanalo kūrinį - "Gossip girl". Išmėginusi save daugybėje atrankų ji pagaliau gavo pagrindinį vaidmenį šiame seriale - Serena van der Woodsen . Tais pačiais metais Lively turėjo priimti svarbų sprendimą. Ar jei labiau rūpi akademinė ateitis, o galbūt tolimesnė aktorės karjera. Bet Blake pasirinko antrąjį variantą, kuris buvo svarbesnis bei teikė daugiau malonumo. 2008 Blake Christina Lively nusifilmavo "The Sisterhood of the Traveling Pants" filmo tęsinyje, kuris buvo ne ką prastesnis už pirmąjį ir sulaukė daug kritikų pagyrų. Kitais metais aktorė nusifilmavo kino juostoje - "New York, I Love You". Deja, bet šis filmas nebuvo toks kerintis kaip pastarasis. Bet tais pačiais metais Lively atliko vieną iš svarbiausių vaidmenų savo karjeroje. Filmas "The Private Lives of Pippa Lee" sulaukė didžiulio pasisekimo. Net tapo tų metų sensacija ! Po to sekė vėl ne toks sėkmingas filmas (The Town), kurį režisavo Benn Affleck. 2010 metais Blake suvaidino Carrol Ferris filme - ""Green Lantern".


Meilės reikalai

2004 - 2007 metais Blake draugavo su Kelly Blatz (aktorius bei muzikantas), savo vaikystės draugu. Lively ir Kelly nekreipė vienas į kitą dėmesio, kol buvo vaikai. Bet abu suartėjo per filmo "Simon Says" fotosesiją.

Blake ir Kelly

2007 - 2010 artimus ryšius palaikė su savo kolega Penn Badgley iš serialo "Gossip Girl". Kie prisiekinėjo žiniasklaidai bei visiems kitiems, kad tarp jų niekas nevyksta, bet galiausiai 2008 metais buvo paskelbta nuotrauka kur jie bučiavosi Kankune, Meksikoje. Pora išsiskyrė 2010 metų rugsėjį.

Blake bei Penn

Sklando gandai, kad 2010 metų spalį Blake buvo pastebėta su Ryan Gosling Disneilende. Lively ir Ryan tapo gerais draugais.

Ryan Gosling ir Blake Lively

2011 metais, apie penkis mėnesius, Blake leido laiką kartu su Leonardo Di Caprio. Lively ir Di Caprio vasarojo Prancūzijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, o galiausiai pasibaigus "bobų vasarai", abu pasuko skirtingais keliais.

Blake bei Leonardo

Filmo "Green Latern" aktoriai Ryan Reynolds bei Blake Lively pradėjo susitikinėti 2011 metų spalį. Pirmasis jų "pasimatymas" įvyko Acela Amtrak traukinyje, kuris keliavo iš Niujorko į Bostoną. Tame traukinyje Lively fotografavosi "Gossip girl" serialui, o Ryan filmui "R.I.P.D" su Jeff Bridges.

Blake Lively ir Ryan Reynolds

Plaukai

Nevykęs bandymas keisti plaukų spalvą kardinaliai
Tikriausiai ne viena iš mūsų svajoja apie tokius plaukus, kokiais gali pasigirti Blake Christina. Tos lengvai krentančios, auksinės bangelės žaviai atrodo. Tiesa ? Lively pasisekė, kad ji iš prigimties turi storus bei sveikus plaukus, kuriais mažiau tenka rūpintis. Bet vis tiek reikia... Pagrindines gudrybes Blake atskleidžia: "Niekad visiškai neišdžiovinu savo plaukų. Palieku juos vos vos drėgnus, taip jie natūraliai susisuka į lengvas garbanas. Gerai jaučiuosi tik tada, kai mano plaukai palaidi ir natūraliai krenta, nemėgstu jų kankinti įvairiausiais pynimais. Kad neišsausėtų, naudoju gydomuosius plaukų aliejus". Štai kokia aktorės kerinčiųjų plaukų paslaptis. O dabar apžvelgsiu Lively "garbanų evoliuciją".

Blake būtų galima tituluoti pačia rečiausiai plaukų stilių bei spalvą keičiančia garsenybe. Na, ji tikrai negalėtų varžytis su Rihanna, kuri per metus išbando kelis plaukų kirpimus... Lively garbanų spalvą kardinaliai bandė keisti tik vieną kartą, ir taip nesėkmingai. Jai tikrai netinka raudonplaukės viliokės įvaizdis. Labiausiai Blake puošia šviesių spalvų tonai. Nors aktorė minėjo, jog jai nepatinka savo plaukų kankinti pynimais, bet Lively nevengia taip griežtai jų atsisakyti, nes turi ilgus plaukus. Kasos ir kitos šukuosenos Blake Christinai labai tinka. Jos suteikia subtilumo, bet tuo pačiu ir vėjavaikiškumo ! Galbūt keletą šukuosenų norėtum išbandyti ir tu ?


Žuvies uodega

Viena iš "firminių" Lively šukuosenų - tradicinių kasų karalienė "Žuvies uodega". Keistas pavadinimas, tiesa ? Bet šukuosena itin puošni. Tad kodėl jos neišbandžius ir taip nepaįvairinus pilką kasdienybę, kai garbanas susirišame į kuoduką arba arklio uodegą ?

1 - Surišk šone uodegą juostele (ją vėliau teks nukirpti).
2 - Padalink būsimą "Žuvies uodegą" į dvi dalis ir pradėk pinti imdama po mažą sruogelę iš kraštų.
3 - Sukryžiavusi sruogeles palik ir imk kryžiuoti kitas. Taip plaukų sruogeles pink iki pačių galiukų.
4 - Surišk plaukus gumele, o viršuje "Žuvies uodegos" esančią juostelę nukirpk.
5 - Atsargiai išpešiok kasą. Būtent tai jos purumo paslaptis !!!
6 - Na ir galiausiai šukuoseną sutvirtink laku."Boho" pynė

Kita iš galybės Blake šukuosenų - "Boho" pynė. Ši kasa labai romantiška, meniška, daili. Ja pasipuošusi atrodysi pritrenkiamai ! Gundančios viliokės įvaizdis... Intriguoja ? Skaityk toliau ir išmok pinti šį grožį... Nėra taip sunku, kaip gali atrodyti. Pamatysi. 

1 - Atskirk priekines sruogas, o likusias garbanas (arba ne) padalink į tris dalis.
2 - Dvi iš sruogų supink į "Žuvies uodega", o trečiąją palik palaidą.
3 - Jei trokšti tvirtesnės, stabilesnės šukuosenos, visas tris kasas supink  vieną.
4 - Apačioje surišk gumele. Tai pat gali šukuoseną pagyvinti segtukais. Gal net gėlėmis ?


Figūra

Turbūt nė viena iš jūsų nepatikės, bet Blake nesivargina dėl savo figūros. Mergina pasikliauna jaunyste, greita medžiagų apykaita ir džiaugiasi maisto įvairove. Blake Christina tesveria 59 kg, o jos ūgis - 178 cm. Bet būna ir išimčių, kai reikia padailinti figūrą dėl kokio nors vaidmens. Taip atsitiko prieš "Elvis and Anabelle" filmavimą. Lively teko paplušėti sporto salėje, kad atitiktų grožio konkursantės tipą. Sporto programą jai sudarė treneris Bobby Strom. Aktorė turėjo sportuoti keturis kartus į savaitę, po 60 - 90 minučių atlikdama atsitūpimus, atsilenkimus ir kt... Po trijų savaičių Blake triūso išryškėjo pirmieji rezultatai !
Stilius

Blake nemėgsta kažkuo nustebinti kitų. Rengiasi kaip dauguma merginų arba Holivudo įžymybių. Ją galima išvysti ir rafinuotą su žėrinčia, žemę "šluojančia" suknele, ir mergaitišką, su pūstu sijonėliu, įvairiais rauktinukais ir kt... Bet tai nėra labai blogai. Blake - viskas tinka. Neabejoju, kad ją pagražintų ir Lady Gagos dėvėta mėsos suknelė. Nes juk ne apdarai puošia žmogų, o žmonės juos.Faktai
 • Mėgstamiausi muzikos atlikėjai: Justin Timberlake, Britney Spears, Ray Charles.
 • Mėgiamiausios vietovės: Paryžius bei Niujorkas.
 • Mėgstamiausi filmai: "The Wizard of Oz" (1939) ir "Breathless" (1959".
 • Mėgiamiausia stiliaus ikona: Kate Moss bei Audrey Hepburn.
 • Mėgstamiausi drabužiai: džinsai.

Tai tiek šį kartą. Tikiuosi, kad praturtinau jūsų žinias apie Blake Lively. Sėkmės ir iki kitų susitikimų !

P.S. Rašydama straipsnį naudojausi:

Kamilė

4 Komentarai

 1. labai patiko!! mano viena is megstamiausiu aktoriu!!:)) saunuole!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai geras straipsnis :) matosi, kad daug dirbai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai plačiai viską aprašei. Blake - viena mėgstamiausių mano aktorių. MAtosi, kad padirbėjai. Spaudžiu visas 3 reakcijaas:)

  AtsakytiPanaikinti