TD horoskopai


Horoskopas savaitei (spalio 21-27 d.)

 

Avinas

Šią savaitę jums žadamas pasisekimas svarbioje jums srityje. Jūs būsite kupini energijos ir jėgų,dėl to šią savaitę įgyvendinsite viską ką tik sumanėte.Galimas atsiradimas kliūčių,bet jos tik paskatins veikti.Šiuo laikotarpiu didelė tikimybė,kad pradėsite naują veiklą,kuri padės jums atsiskleisti.


Jautis
Svarbų vaidmenį šią savaitę jūsų gyvenime suvaidins žmogus,kuris valdo nemažą turtą,gali būti,kad jūs įgysite globėją.Šiuo laikotarpiu jums gali tekti pradėti kažką tokio,kas atneš jums sėkmę.


Dvyniai
Jūsų laukia kažkoks pakvietimas ar pasiūlymas,gali būti,kad tai susiję su kažkokiu emocionaliu žmogumi,kuris tokiu būdu norės jums padėti.Šio žmogaus dėka galite pradėti kažkokią ypač pelningą veiklą. Be to, šiuo laikotarpiu jums teks užsiimti savo asmenybės vystymu ir gali tekti kažko mokytis.


Vėžys
Šią savaitę šalia jūsų gali atsirasti toks žmogus,kurį jums bus sunku suprasti, gali būti,kad jo mintys ir ketinimai slepiami nuo jūsų ir nežinosite,kaip reaguoti į to žmogaus poelgius. Svarbiausia užduotis šią savaitę jums - neleisti manipuliuoti savimi ir pasikliauti savo intuicija.

Liūtas
Šią savaitę jūsų laukia bendravimas su žmogumi,kuris pasirengęs jums padėti. Gali būti,kad apsiims padaryti kažkokį darbą už jus. Šuo laikotarpiu jums teks pasimokyti kažko naujo ir tai padės jums atrasti tai, kas bus netikėta ir jums pačiam, ir aplinkiniams.

Mergelė
Šią savaitę jums patartina atsisakyti išvykų ir tolimų kelionių,bet koks išvykimas iš savo miesto jums gali būti pavojingas. Šiuo laikotarpiu galimi sunkumai,kurie kils dėl su jumis nesusijusių priežasčių.

 
Svarstyklės
Ši savaitė jums - dvasinio tobulėjimo metas. Gali būti,kad kažkokių įvykių dėka,tai jus paskatins ieškoti savyje ir jus supančioje aplinkoje įkvėpimo šaltinių. Šiuo laikotarpiu galimas glaudus bendradarbiavimas su žmogumi,kuriuo visada galite pasikliauti,greičiausiai jis jums padės susidoroti su kažkokia užduotimi ar padės išspręsti jus ilgai kamuojančią problemą.

Skorpionas
Šią savaitę jūsų laukia sėkminga savirealizacija. Tikėtina,kad šią savaitę atliksite kažką tokio,kas jums atneš ir moralinį pasitenkinimą,ir pelną. Šiuo laikotarpiu jums pavyks išspręsti buitines problemas, dėl jų išsprendimo apsidžiaugsite ne tik jūs,bet ir jūsų artimieji.   Jūsų laukia malonus bendradarbiavimas su tais, kas jums brangūs.

Šaulys
Šią savaitę jums pasiseks kažkokiame svarbiame darbe,gali būti,kad jūs to ilgai siekėte nors ir kažkas iš aplinkinių nuolat jums trukdė pasiekti savo tikslą. Bet dabar galite savimi didžiuotis.Šią savaitę jums pasiseks kažkokiame svarbiame darbe.

Ožiaragis
Jūsų laukia bendradarbiavimas su toliaregišku ir gudriu žmogumis,kuris jums padės. Greičiausiai jo pagalba bus ne tik žodžiais,bet ir veiksmais. Šiuo laikotarpiu jums teks mokytis iš aplinkinių.

Vandenis
Šią savaitę jums žadamas itin didelis pasisekimas,kažkokių sėkmingų aplinkybių sutapimų dėka jums pavyks susidoroti su senomis problemos ir netgi praturtėti. Šiuo laikotarpiu jums teks pradėti kažkokį naują etapą,kuriam jums gali prireikti žmonių su kuriais kažkada bendradarbiavote.

Žuvys
Šią savaitę jums gali atsirasti tokia galimybė,kurios dėka galėsite įgyvendinti senus savo sumanymus.Jokiu būdu neatsisakyti šios progos, netgi jeigu atsirastų kažkokių nenumatytų kliūčių. Be to, šiuo laikotarpiu jums pavyks atsisakyti kažkokios senos problemos.

0 Komentarai