DIY: Kalėdinės dekoracijos

Gražiausia žiemos šventė - Kalėdos. Kiekvienas laukiame sniego, eglutės puošimo ir dovanų. Tačiau nereikia pamiršti ir Kalėdinių dekoracijų! Jų gaminimas puikus užsiėmimas ir laiko praleidimas laukiant šios šventės! Straipsnyje pateiksiu keletą idėjų, kurios galbūt jums padės.Kankorėžių girlianda
Gražų vakarą pasivaikščiok miškelyje ar parke ir prisirink kankorėžių! Juos surišk ant virvelės ir jeigu nori, nupurkšk auksiniais ar sidabriniais dažais. Šia girlianda galėsi papuošti židinį, langą ar net eglutę!Linksmieji vazonėliai.

Turi senų, nenaudojamų vazonų? Puiku! Griebk teptuką, dažus ir paversk juos linksmaisiais besmegeniais! Nudžiuvus dažams, juos gali papuošti kepurėlėmis ar šalikais. Tokį vazonėlį gali padėti ant stalo ar palangės.

Vainikas.

Nusipirk spalvotų juostelių, griebk metalinį lanką, žirkles ir pirmyn! Kirpk norimo ilgio juosteles ir jas tankiai kaspinukais surišk ant lanko. Štai ir viskas! Papuoštą lanką jau gali kabinti ant durų!Kvapnieji apelsinai.
Apelsinai ne tik skanus vaisius, bet ir puiki dekoracija!  Išskutinėk jame norimus raštus, prismaigstyk gvazdikėlių ir jau paruoštu apelsinus sudėk į lėkštelę. Tai ne tik graži, bet ir labai kvapni puošmena!Mini pirštinėlės.

Mėgsti siūti? Tuomet privalai pasigaminti šių mielų pirštinėlių! Išsikirpk iš norimos medžiagos dvi pirštinėles, jas susiūk, prikimšk į jas vatos, susiūk vietą pro kurią kimšai vatą, o tada belieka papuošti! Pirštinėles gali puošti kaspinukais, sagom, karoliukais ar net kitų medžiagų skiautėmis.Smagių akimirkų laukiant Kalėdų, Jums linki Gabija :)
                                

11 Komentarai

 1. Labai geros idėjos, viskas aiškiai išdėstyta. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. labai orginalu, puiku!:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai patiko :) paprastos, bet gražios idėjos :)
  Pravers puošiant klasę ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Idėjos šaunios, tačiau galėjai paieškoti jų daugiau. :)) Lauksiu daugiau straipsnių šventine tema. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai ačiū! O straipsnių šventine tema dar tikrai bus :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. U jeee :D prasiau straipsniuku sia tema ir sulaukiau ^^ laabai ačiū! :D lauksiu daugiau ^^

  AtsakytiPanaikinti
 7. Erika -Visuomet atsižvelgiu į skaitytojų prašymus :D Nėra už ką :) O daugiau tikrai bus :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Hey, gal kas nors galit patarti, kur Kaune rasti saldainių, angliškai "candy cane"? Majuose yra, bet galbut kažkur yra pigiau, nes man tikrai daug reikia? Labai ačiū už pagalbą! :))

  AtsakytiPanaikinti
 9. paskutinę dekoraciją reiks būtinai pasidaryti ;-P

  AtsakytiPanaikinti