TD stiliaus ikona: Nana Mizuki - japoniška lėlė barbėNana Mizuki yra įžymi Japonijos dainininkė, gimusi 1980-ųjų sausio 21-ą dieną. Šiuo metu jai yra trisdešimt trys metai, tačiau dažnas negali tuo patikėti, nes mergina atrodo kaip iš akies traukta paauglė. Mizuki taip pat labai gerai žinoma kaip anime - japoniškos animacijos - įgarsintoja. Nana yra įgarsinusi devynias galybes anime filmukų, tačiau didžioji jų dalis populiarūs daugiausia Japonijoje,  visame pasaulyje puikiai žinomi tik „Naruto“, bei garsieji „Pokemonai“. 2000-aisiais Nana pradėjo savo itin sėkmingą muzikinę karjerą, kuri tęsiasi iki dabar. Mergina atlieka J-pop, roko ir šokių muzikos stiliaus muziką, dažnai koncertuoja savo gimtinėje, rengia koncertinius turus.
Mizuki iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta, daili, gyvenimu besidžiaugianti mergaitė, o tai lemia ne tik švelnūs atlikėjos veido bruožai, bet ir savitas aprangos stilius.

Vėjyje besiplaikstančios suknelės bei sijonai, kas gali būti mieliau? Nanos stilius kartais tikrai būna labai romantiškas. Prie merginos mielo veidelio tokie drabužiai itin tinka, ji atrodo kaip tikra lėlė barbė, na, bent jau kaip japoniška jos versija. Nors už lango jau spaudžia šaltukas, nepamirškime, kad šiltasis sezonas ateis neišvengiamai ir vėl teks prisiminti sijonus bei sukneles. Raukinukai, taškeliai, klastuoti sijonai bei smulkūs aksesuarai - romantiškos stiliaus idėjos pagal Nana Mizuki.Mizuki mokyklą baigė jau seniai, tačiau dainininkės aprangos stilius sako ką kita.  Mergina atrodo tarsi miela, nerūpestinga mokinukė, žavinti vaikinus mokyklos koridoriuose. Pagrindinė Mizuki auditorija - paaugliai, todėl atlikėja tikrai neklysta, bandydama įsisavinti jų stilių, taip greičiausiai sulaukdama daugiau tokio amžiaus gerbėjų. Nanos stilius iš dalies dalykiškas - griežti kampai, solidus įvaizdis, tačiau paįvairintas paaugliškomis detalėmis, tokiomis kaip - žaismingas kaklaraištis, klastuotas sijonukas, kojinės iki kelių bei langeliais marginti marškiniai. Taip pat Mizuki siūlo odinį, įliemenuotą bei griežtą paltuką, kuris  visada bus puikus pasirinkimas rudenį, kai spaudžia šaltukas. Tokia apranga siūloma merginoms, mokykloje norinčioms atrodyti madingai, originaliai, tačiau tvarkingai.Taigi, ieškant aukso viduriuko tarp stilingos bei visus standartus atitinkančios aprangos mokyklai į pagalbą „kvieskite“ Nana Mizuki!


Ryškios spalvos, languoti audiniai, masyvūs piešiniai bei įvairūs netradiciniai raštai - šie pankų kultūros požymiai atsispindi atlikėjos stiliuje. Neapsigaukite, Nana toli gražu nėra pankė, net naudodama šios subkultūros stiliaus detales mergina vis tiek atrodo mielai. Tai - puikus pasirinkimas panelėms, norinčioms išsiskirti, atrodyti jaunatviškai bei kitaip. Paauglės dvasia dažnai linkusi maištauti, tačiau vietoj bereikalingų pykčių su tėvais tiesiog rinkitės šiek tiek kitokį aprangos stilių. Juk kiekviena mūsų giliai širdyje trokšta išsiskirti iš minios. Tačiau norinčioms „pankuoti“ nevertėtų iškart pirkti penkių porų kerzų, dažyti plaukų raudonai ar vertis dešimties įvairiausių auskarų. Pradžiai puikiai tiks kelios originalios, aprangą gyvinančios detalės, o idėjų be abejonės galite pasisemti iš Nanos Mizuki.
Iš pirmo žvilgsnio - miela paauglė, tačiau iš tiesų - ambicinga moteris. Tokį įspūdį apie japonų įžymybę Nana Mizuki susidariau aš. Na ir kas, kad ji tuoj įpusės ketvirtą savo gyvenimo dešimtį? Atlikėjos stilius netgi labai tinka šiuolaikinėms paauglėms, todėl drąsiai galiu vadinti ją stiliaus ikona.6 Komentarai

  1. Buvo įdomu skaityti, bet galėjai daugiau apie ją parašyti, ne tik apie madą :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Nana Mizuki yra mano visu laiku megstamiausia dainininke! As ja labai myliu, ji man tikras pavyzdys! Bet sustinku su MildutexD - tikrai galejai daugiau parasyti apie pacia Nana, ne tik apie jos stiliu :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Ši rubrika - "TD stiliaus ikona", tad ji ir rašė apie stilių. :)

    AtsakytiPanaikinti