TKMM GRĮŽTA !!!

KAMILĖ

Labas vakaras, "TD" skaitytojos ! Šį gražų šeštadienio vakarą rodausi su rubrika - "Tiems kas mėgsta muziką". Nuo šiol šią rubriką vesiu aš. Tikiuosi, kad jums mano komentarai po įvairiausiomis melodijomis patiks. Tad daugiau nieko nelaukime ir ženkime į muzikos garsų pasaulį !


1.
Ayumi Hamasaki - Evolution


Amaya mums siūlo pasiklausyti dainos pavadinimu - "Evolution". Ją atlieka 35 metų japonė Ayumi Hamasaki. Dainos pradžia labai apgaulinga... Kai kurias merginas tai gali net suerzinti, bet tik ne mane. Išgirdusi pirmus šios dainos garsus nusiteikiau atsipalaiduoti, bet po to... Po ramios melodijos prasidėjo ohoho !!! Tranki muzika tęsėsi iki pat šios dainos pabaigos. Man patiko. Laaabai patiko. Nors galiu išduoti paslaptį (tik niekam nesakykit !), tokių dainų nesiklausau. Bet ši mane sužavėjo.

2.
Ellie Goulding - Lights


Antrąją dainą, kurios pavadinimas "Lights" siūlo Patyta. Dainą dainuoja 26 metų electropop atlikėja Ellie Goulding iš Anglijos. Ši daina viena iš tų, kurios žodžiai nustelbia visus muzikos garsus. Buvo tikrai nepakartojama... Nors "Lights" jau spėjau išgirsti tūkstančius kartų, bet man to nepakako. Vis spaudžiau ir spaudžiau repeat mygtuką. Drąsiai galiu kelti nykštį į viršų ! Man labai patinka ši daina.

3.
Sir Paul McCartney - Ever present past


Sekanti Patytos siūloma daina - "Ever present past", kurią atlieka 71 metų seras Paul McCartney iš Anglijos. Tikrai džiaugiuosi, jog gavau progą išgirsti šį kūrinį. Jis praskaidrino mano nuotaiką ! Dainos melodija itin linskma, o žodžiai - prasmingi. Nesigailiu paaukojusi 3 minutes šiai dainai. Nepagailėkite laiko ir jūs ! Tikrai nenusivilsite ! 

4.
The Cataracs - Top of the world


Paskutinioji Patytos siūloma daina - "Top of the world". Ją atlieka amerikiečių hip hopo bei indie - pop grupė "The Cataracs". Daina - ištaškanti. Labai tinka pakelti nuotaikai 100%. Man taip pat pakėlė !!! Tad tikrai žinau kokią dainą klausysiu, kai būsiu itin prastos nuotaikos...

5.
Birdy - Help the people


Pirmoji Simonos A. siūloma daina, tai septyniolikmetės anglės, pseudonimu Birdy atliekama - "Help the people". Kadangi šios dainininkės klausiausi pirmą kartą, o dainą tiesiog mane užbūrė, susidariau itin puikų pirmąjį įspūdį apie ją. Jos balsas labai gražus... O daina rami, padedanti atsipalaiduoti, turinti gilią mintį. Tokias dainas dievinu !!! Todėl dešimtbalėje sistemoje šiai dainai nesuabejojusi duočiau 10+.

6.
Angus and Julia Stone - Big jet plane


Kitą Simonos A. siūloma daina - "Big jet plane", kurią atlieką dainininkų Angus bei Julia Stone duetas. Kas labiausiai man patiko šioje dainoje ? Nežinau... Tikrai ! Nemeluoju. Viskas tobula !!! Na taip, žinau, tobulų nėra. Bet būtent ši daina man pasirodė tokia. Ir melodija, ir atlikėjų balsai, ir dainos tekstas. Viskas.

7.
R5 - Loud


Na ir paskutinė Simonos A. siūloma daina, amerikiečių pop rock grupės "R5" atliekama daina - "Loud". Toks lengvas gabaliukas koncertui prieš veidrodį su plaukų šepečių arba distanciniu pulteliu. Man patiko. Mielai tokios dainos pasiklausyčiau ryte, ką tik pakilus iš lovos. Ji suteiktų geros nuotaikos užtaisą bei optimizmo dozę. Na na na na na na naaa...

8.
Foster the people - Houdini


Aqilė mums siūlo amerikiečių indie - pop grupės "Foster the people" dainą - "Houdini". O daina... Ji nuostabi. Pamilau ją nuo pirmų akordų. Ši daina skirta tokiems vakarams kaip šis. Atsipalaiduoti, pamiršti visus rūpesčius ir plaukti pasroviui... Negalvojant apie praeitį, ateitį... Net apie dabartį !

9.
OneRepublic - Marchin on


Sekanti daina, kurią siūlo pasiklausyti Aqilė, tai amerikiečių roko grupės "OneRepublic" atliekama - "Marchin on". Šią dainą aš taip pat pamėgau. Raminanti, atpalaiduojanti melodija, galinti nuplukdinti į tolimus muzikos vandenis ir niekad nesugrąžinti atgal...

10.
Lana Del Rey - Young and beautiful


Greta mums siūlo dainą pavadinimu - "Young and beautiful". Ją atlieka 27 metų amerikietė, turinti išskirtinį bei itin gražų balsą Lana Del Rey. Kaip ir būrys kitų Lanos dainų, ši taip pat pavergia savo klausytoją. Be jokio gailesčio atpalaiduoja, priverčia ją pamilti...


Štai ir išgirdote visas dešimt dainų, šį kart patekusių į "TKMM" rubriką. O kuri daina jums labiausiai patiko ? Kuri užkariavo jūsų širdį ? Nuspręskite ir balsuokite už jūsų manymu geriausią įrašo apačioje !

Tai tiek šį kartą. Tikiuosi, kad jums patiko ši dainų apžvalga ir saldžių sapnų !

P.S. Nepamirškite komentaruose brūkštelti tų dainų, kurias norite išvysti sekančiose "TKMM" apžvalgose.

Kamilė

18 Komentarai

 1. Labiausiai patiko Ayu-chan daina evolution :) Dziaugiuosi, kad po tokio ilgo laiko pagaliau ja ivertinote :) Na, o kitam kartui noreciau pasiulyti Meisa Kuroki - Wired Life :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Patiko! Siūlau Marilyn Manson - No Reflection. Tiesiog, labai įdomu kaip įvertinsi kitokio stiliaus dainas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Išsamiai įvertinai :) Kitam kartui siūlau:
  Lorde - tennis court
  The Civil Wars - the one that got away
  The Pretty Reckless - Make me wanna die

  AtsakytiPanaikinti
 4. Norėčiau paminėti, kad prieš skyrybos ženklus nėra dedamas tarpas. Be to pavadinimas yra ne TKMM, o ,tiems, kas mėgsta muziką'.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai patiko straipsnis. Kitam kartui pasiūlyčiau keletą Avril Lavigne dainų: Here's to never growing up; Rock N Roll; Let me go.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Straipsnis tikrai patiko, džiaugiuosi, kad atsiranda vietos ir kitokioms dainoms o aš siūlau Piggy Dolls - Butterflies

  AtsakytiPanaikinti
 7. Mmm. Manson'as.
  Jei jau taip, tai paklausyk to:

  Slipknot - Psychosocial

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tikiuosi šios rubrikos sulaukti daugiau,nei tik sykį į mėnesį.Geriausia būtų,kas savaitę;) O aš siūlau http://m.youtube.com/watch?rl=yes&v=lsZ7rxEf4MM&client=mv-google&guid=&hl=lt&gl=US
  http://m.youtube.com/watch?v=PV8pRqOaI6Y&gl=US&hl=lt&guid=&client=mv-google

  AtsakytiPanaikinti
 9. Neseniai atradau jūsų blogą, labai šaunus! jei kas norit, užsukit ir į manąjį, aš ką tik rašyti pradėjau. :) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Siūlau Of monsters and men - Dirty Paws ir Florence and the machine - Shake it out

  AtsakytiPanaikinti
 11. siulau sesa gera daina sum41- in too deep ir likin park - a place for my head. labai noreciau isgirsti alternative ir punk rok muzikos :D

  AtsakytiPanaikinti
 12. Atsiprašau už tokį išsireiškimą, bet.. VISA ŠITA MUZIKA YRA TOTALUS ŠŪDAS. VISIŠKAS, VISUOMENĖS SUGADINTAS ŠŪDAS.
  Asmeniškai aš siūlau šias:
  http://tinyurl.com/mn52opv
  http://tinyurl.com/oapb92j
  http://tinyurl.com/nfkv6cp
  http://tinyurl.com/ydrftcx

  AtsakytiPanaikinti
 13. Skaidre, nemanai, kad turetum buti nors truputi tolerantiska ivairiai muzikai? Ar bent paklausei pirmosios dainos? Juk as taip pat galeciau pasakyti, kad tavo pasiulytos dainos yra slamstas, kuriu klausant skauda ausis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Kodėl aš turiu klausytis to, kas man nepatinka? Vien pamačius dainos pavadinimą mane vemt verčia. O apie mano dainas sakyk ką nori, kiekvienas turi savo nuomonę (kurią aš šiektiek aukščiau išsakiau), dėl kurios nesiruošiu teist. Šūdas, o ne dainos. Kitaip nepavadinsi.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Prastas, oi prastas tavo tolerancijos lygis. Na, bet juk ne mano reikalas.

  AtsakytiPanaikinti
 16. Skaidre, galetum mandagiau;) as ir manau, kad tos dinos nu nelabai...... tos kur tu parasei as ir klausau ,,LIKE'' :DDD

  AtsakytiPanaikinti