Dovanų idėjos

Iki Kalėdų laiko lieka vis mažiau. Tad jau pats laikas pradėti ruoštis joms! Ar jau pagalvojote ką padėsite po eglute savo mylimiems žmonėms? Ne? Tuomet aš Jums padėsiu. Straipsnyje dovanų idėjos!


Šią dovaną tikrai nesunku paruošti. Tereiks nusipirkit pirštinę, šaukštų, peilių, plakiklių ar kitokių virtuvės reikmenų. Tuomet viską sudėkite į pirštinę ir supakuokite.
Ši dovana tiks: namų šeimininkei, mamai, močiutei ar net kulinarui broliui.Ši dovana labai saldi! Tau reikės tik į dėžę sudėti norimus saldumynus ir dėžę gražiai supakuoti. 
Ši dovana tiks: visiems smaližiams.
Rankų darbo dovanos pačios mieliausios, nes į jas gali sudėti visą šilumą ir meilę. O ši dovana ne tik nudžiugins bet ir sušildys! Tau reikės seno, nebenešiojamo megztinio, žirklių ir siūlų. Ant megztinio nubrėžk norimo dydžio pirštinę, ją iškirpk ir susiūk.Štai ir viskas! Paprasta, tiesa? 
Ši dovana tiks: tėčiui, mamai ar draugei nuolat pametančiai pirštines.

Suvalgiusi graikinį riešutą neišmesk jo kiauto! Jis puikiai tiks paslėpti mažai, mielai dovanėlei. Vidines graikinio riešuto kiauto sieneles patepk klijais ir pabarstyk blizgučiais.Tuomet įdėk į vieną iš kiautų vatos tamponėlį, o ant jo norimą smulkmenėlę. Tai gali būti auskarai, žiedas ar grandinėlė. Kai dovanėlė jau įdėta, suklijuok kiauto puses ir perrišk kaspinu. Ir kas galėtų pamanyti, jog riešuto kiaute slepiasi dovana?
Ši dovana tiks: mamai, sesei, draugei. 
Dar viena saldi dovana. Į stiklainėlį sluoksniais suberk saldainius, guminukus ar zefyrus. Tuomet užsuk stiklainėlį ir jį perrišk kaspinu. Jei mėgsti kurti ir piešti, gali nuspalvinti dangtelį ir ant jo parašyti linkėjimą.
Ši dovana tiks: tėčiui, seneliui ir visiems smaližiams!
Kol dar pūga nepadengė žemės sniegu skubėkite prisirinkti šakelių! Jos reikalingos šiai mielai žvakei pagaminti. Šakeles apklijuok aplink stiklinę ir į ją įstatyk žvakę. Viskas! Šią žvakę būtų galima pavadinti ,,paskutinės minutės dovana'', nes ją pagaminti be galo paprasta.
Ši dovana tiks: visiems mėgstantiems žvakes, ramumą ir natūralumą.Gražaus artėjančio savaitgalio! Su meile, Gabija.

9 Komentarai

 1. Dabar žinosiu ką tėvam dovanosiu... ;DDDD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man labai patiko! Šaunus bei aktualus šiuo metu visiems straipsnis. Aprašei keletą tikrai skirtingų dovanėlių tipų. Visos atrodo labai kūrybiškai, ne itin sunkiai pagaminamos, įdomios. Man kaip tik stigo idėjų Kalėdinėms dovanoms! Net negalvojau, kad Kalėdos tokiu milžinišku greičiu artės. Taigi, dar kartą dėkoju už labai mielų dovanų idėjas! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gal galima daugiau idėjų :D Žiauria fainas straipsnis :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū labai :D Pasistengsiu ir gal parašysiu dar vieną panašų straipsnį :D Žinoma, jei rasiu idėjų :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai fainos dovaneles tik turiu patarima - kur yra zvake su sakelem, sakeles geriau pakeist su cinamonu nea nuo cinamono kvepes zvake :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. arba dar variantas - kavos pupelės. irgi žiauriai kvepia

  AtsakytiPanaikinti