RAŠYTOJŲ ATRANKA!

Šiandien gavau keletą žinučių iš skaitytojų su klausimais "kada bus rinkimai", "ar reikia rašytojų" ir pan. Taip, rašytojų reikia, žinoma, ne bet kokių, o sugebančių rašyti. Nesakau,kad rašyti reikia tobulai, bet jeigu darai tokias klaidas kaip "če-čia" ir panašiai, tavo vieta ne čia..Taigi skelbiu RAŠYTOJŲ ATRANKĄ!Visgi, gal kažkam dar kyla klausimas, kodėl reiktų dalyvauti rinkimuose, tad pateiksiu keletą pliusų ir minusų!

PLIUSAI:
+ Tobulėja tavo lietuvių kalbos žinios, gramatika, lengviau rašyti rašinėlius, taip pat sužinai kitų nuomonę apie tavo rašliavas bei gauni kritikos ir pamokų,kurias vėliau gali panaudoti.
+ Sužinai daug naujų dalykų. Juk straipsniai TD neturi apibrėžtos ribos, tad gali rašyti apie bet ką, kas tave tik domina, o norint turėti gerą rezultatą turi pakankamai daug žinoti, tad ieškodama informacijos internete krauni savo žinių bagažą.
+ Susirandi naujų draugų, bendraminčių. Juk visada norisi pabendrauti su naujais žmonėmis, tiesa?
+ Neleidi dienų veltui sėdėdama prie kompiuterio. Juk būdama TD rašytoja, rašai straipsnius ne tik sau, bet ir skaitytojoms! Taigi, naudinga ir tau, ir skaitytojoms.
+ Ir svarbiausia, padedi gyvuoti blogui, o būtent šito labiausiai šiuo metu ir reikia!

MINUSAI:
- Tapus rašytoja, turi turėti gan daug laiko, nes per savaitę turi parašyti mažiausiai bent vieną kokybišką straipsnį kuriam dažniausiai penkių minučių nepakanka.
- Privalai būti raštinga ir priimanti kritiką, nes nei viena skaitytoja nenorės skaityti, jei straipsniuose bus elementarių klaidų arba jeigu gavus kritikos visus užsipulsi.
- Turi turėti gan daug idėjų straipsniams bei noro, kad po keleto parašytų straipsnių nepabėgtum. 


Tad jeigu visgi dar turi noro ir atitinki išvardytus punktus aukščiau, skaityk toliau!

I DALIS:

Klausimai į kuriuos tau reikia atsakyti:

1. Tavo vardas, pavardė ir amžius.
2. Kokios turi rašymo patirties? Kur tenka reikšti mintis? Galbūt rašai mokyklos laikraštyje, žurnale ar lankai kokį nors žurnalistikos ar rašymo būrelį? Papasakok..
3. Kodėl nori rašyti "Teenage Dreams" bloge?
4. Kokiomis temomis labiausiai mėgsti rašyti?
5. Kokių idėjų turi blogui, straipsniams ar rubrikoms?
6. Kiek straipsnių galėtum parašyti per savaitę?
7. Ar esi atsakinga, bei mokėtai bendrauti su skaitytojais?
8. Tavo kontaktai (facebook'as, skype..) Jie nebus platinami.
9. El. paštas į kurį siųsti pakvietimą priėmimo atveju.

II DALIS:

Norint patekti į rašytojų gretas turi parašyti straipsnį. Šįkart apibrėžtų temų nėra, tačiau turi būti susiję su žiema. Gal turi mėgstamiausius stalo žaidimus, kuriuos žaidi su šeima vakarais? Galbūt žinai daug linksmų užsiėmimų, kurie skirti šaltajam sezonui? O gal žinai daug gerų kalėdiškų filmų? Aprašyk visa tai!

Atsakinėdami į klausimus, nepamirškite tai daryti plačiai ir nuoširdžiai. Straipsnius rašykite "wordo" formatu. Rašydamos straipsnį pridėkite paveikslėlių ir spalvų. Straipsnio ilgis - mažiausiai 1 "wordo" lapas.

Atranka vyks iki gruodžio 31 dienos. Atsakymus su prikabintu straipsniu siųskite el. paštu: teenagedreamsinfo@gmail.com 

Jei kyla klausimų, galite juos rašyti mums į ask'ą : http://ask.fm/TeenageDreaams, į el.paštą arba kreipkitės į rašytojas, rašydamos joms į "facebook".

Lauksime kiekvieno jūsų laiškelio!2 Komentarai

  1. Norėčiau tikrai sudalyvauti, nes labai pasilgau rašymo (kažkada čia rašiau), bet dar pasvarstysiu. Sekmės visoms bandančioms!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Linkiu dideliausios kūrybinės sėkmės dalyvaujančioms! Pasirodykit kuo originaliau! ;)

    AtsakytiPanaikinti