Tamsūs žiemos vakarai? Ne problema!

Pagaliau atėjo visų taip lauktos atostogos, tuoj į namus pasibels ir Kalėdos, o vėliau ir naujieji, 2014 metai. O ką veikti liūdnais žiemos vakarais, kuomet už lango dar nėra nė kruopelytės sniego, o kompiuteris ir televizorius jau senai pabodę? Turbūt daugelis užduoda sau tokius klausimus. Jeigu tu sau tokių klausimų neužduodi turbūt esi nenustygstanti vietoje, turi daug draugų ir dar daugiau idėjų, bet visgi visiems kartais pritrūksta veiklos, tad šiame straipsnyje pateiksiu keletą patarimų ką veikti tamsiais žiemos vakarais.

Klausykis muzikos.
Kalėdiniam sezonui prasidėjus puikiai tinka kalėdinės dainos, ypač jeigu kambarys papuoštas kalėdinėmis lemputėmis. Na, o jeigu kalėdinės dainos jau pabodo gali klausytis savo mėgstamiausių atlikėjų dainų ar net tokių dainų, kurios kelia bet kokius prisiminimus.

Gerk kakavą.
Asmeniškai man vienas iš dalykų,kuris asocijuojasi su žiema yra būtent kakava, geriama iš didelio puodelio. Atsisėdi, susisupi į šiltą antklodę ir geri karštą kakavą. Na, o jeigu kakavos nemėgsti, puikiai tiks ir karšta arbata.


Žiūrėk filmus.
Kokį filmą rinksiesi priklauso tik nuo tavęs. Rinkis pagal nuotaiką. Galbūt nori pažiūrėti vaikišką filmuką? O galbūt siaubo filmą? Gal šįvakar rinksiesi romantinį ar muzikinį filmą? O galbūt tavo namuose tokia šventinė nuotaika, kad tik ir norisi žiūrėti kalėdinius filmus? Žiūrėk bet ką, kas atitinka tavo nuotaiką.


Skaityk knygas.
Žiemos vakarai yra nuostabus laikas knygų skaitymui. Bėk į artimiausią biblioteką, pasiimk knygą ir skaityk. Ir visai nesvarbu kokia knyga! Susisupk į antklodę, pasidaryk kakavos ir skaityk. Argi ne puikus derinys?


Žiūrėk savo senas nuotraukas.
Argi ne smagu prisiminti senus laikus, o gal net ir vaikystę? Susirask albumus, prikištus senomis tavo nuotraukomis, kurios pripildytų tave gera nuotaika bei sukeltų šypseną. O gal kaip tik šios nuotraukos sukels sentimentus, mintimis grįš seni geri laikai? Visada gera prisiminti tai, kas buvo senai. Taigi kodėl to nepadarius tamsų žiemos vakarą?

Eik pasivaikščiot po naktinį miestą.
Čiupk geriausią draugę ir eikit pasivaikščioti po miestą. Juk jis būna toks gražus tamsiais vakarais, kuomet gatves apšviečia žibintai. Jau visuose miestuose yra įžiebtos kalėdinės eglutės, tad galit nuvykti ir prie savo miesto eglutės. Žinoma nevaikščiokit skersgatviais arba ten, kur yra labai mažai žmonių, nes negalite žinoti, kada iš kokio kampo išlįs plėšikas. O jeigu jums nėra daugiau nei penkiolika, vakarais išvis nepatartina naktimis vaikščioti.

 Kepk kalėdinius sausainius.
Kas gali būti geriau nei kalėdinių meduolių kvapas pasklidęs po visus namus? Susirask receptą, čiupk produktus ir kepk. Na, o jeigu vienai nuobodu į pagalbą pasikviest draugę, sesę, brolį, mamą ar tėtį!


4 Komentarai

 1. Prie knygų ir filmų norėjosi, kad pasiūlytum kažką nuo savęs. Prie sausainių kepimo - recepto. Bet išties straipsnis patiko. :>

  AtsakytiPanaikinti
 2. Patiko, bet visi siūlo tą patį. (: Norėčiau perskaityti straipsnį kur būtų kitokie dalykai, bet gal tikrai sunku taip padaryti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man šios idėjos pasirodė jau matytos, tačiau tik perteiktos kitais žodžiais. Taip pat pritariu Dovilei. Galėjai labiau pasistengti :) Sėkmės kituose straipsniuose :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jei siūlai, siūlyk kažko originalaus, o ne to, kas pirma šauna mums visoms į galvą. Ką mes daugiau darom, kai nuobodžiaujam? Tai, ką ir darom dažniausiai - skaitom, žiūrim filmą, sėdim prie FB. Tad 1,3,4 taip pat ne itin tinka. O visa kita gal ir tiktų, tik va, kaip Gabijaaa rašė, reikėtų kokio recepto, kad būtų į temą :D Man asmeniškai patiko tik ''Žiūrėk senas nuotraukas''. :) Bet parašyta tvarkingai ir gražiai.

  AtsakytiPanaikinti