2014 MUST HAVE

Kadangi jau įpusėjo 2014-ųjų metų sausio mėnuo, nusprendžiau parašyti MUST HAVE drabužių sąrašą. Galbūt mados tendencijos šiais metais dar keisis, tačiau rodau tai, kas madinga būtent dabar. :)

Visuomet spintoje svarbu turėti paprastą baltą palaidinukę, kuri tiktų visur. Dėvint sijoną, džinsus ar šortus. Užsimesk švarkelį/megztuką ir vuolia, tu atrodai puikiai!
nuotrauka iš polyvore.com

Šiuo metu toks ilgas megztukas yra labai madingas. Jis tinka ypač prie paprastų džinsų, suteikia moteriško žavesio. Ypač mėgiami įvairių raštų, spalvoti ir susegami sagomis megztukai, tačiau merginos, kurios nešioja tokį drabužį, niekuomet jo neužsisega. Kaip gražiau - šią mįslę palieku tau!
nuotrauka iš polyvore.com

Kadangi dabar žiema, trumpas ar ilgas - nesvarbu, privalu turėti tokį drabužį. Dažnai parduotuvėse galima aptikti įvairių spalvų megztinių, ypač ryškių. Na, o tinka jis taip pat beveik visur, tuo jis ir patogus turėti spintoje.
nuotrauka iš polyvore.com

Šiuo metu mados viršūnėje ypač karaliauja "skater" stiliaus sijonai. Kiek aš pastebėjau, anksčiau Lietuvoje tokių rasti buvo sunku, tačiau dabar jį galima įsigyti kiekvienoje parduotuvėje. Šitokį sijoną galima derinti prie marškinių, palaidinukių, o ant viršaus puikiai tiktų ir ilgas megztukas, kurį rodžiau viršuje. Dažnai merginos, kurios dėvi šitokius sijonus, tuo pačiu mūvi ir ilgas kojines virš kelių. Kas jau kas, bet šis sijonas tikrai padarys tave mergaitiška panele!
nuotrauka iš polyvore.com

Šie batai - tikras atradimas. Šiek tiek ilgoki, su raišteliais botai tinka išties prie daugelio aprangų. Kas mėgsta batus su kulnais, gali rinktis pirmąjį variantą, o kas mėgsta lygaus pado batus - antrasis variantas pats tas.
nuotrauka iš polyvore.com
nuotrauka iš polyvore.com

Įėjus į tumblr.com, galime išvysti begalybę merginų, kurios ant galvos dėvi šitokią kepurę. Šis aprangos akcentas išties žavingas. Tik nereikėtų persistengti ir ją dėvėti visur. Aš netgi drįsčiau pasakyti, jog merginos jau ant kiekvieno kampo su šia kepure vaikšto. Kas per daug, tas nesveika. :)
nuotrauka iš polyvore.com

Vasarą ypač buvo madinga dėvėti ilgo liemens šortus, apiplyšusius, išpešiotus, su kniedėmis ir t.t. Tai dar tebėra madinga, bet kadangi dabar žiema - gatvėje nepamatysi panelę, dėvinčius tokius šortukus. Tačiau jie yra labai gražūs ir tikrai privalu turėti šį drabužį savo spintoje.
nuotrauka iš polyvore.com

Paprasti, plėšyti, su kniedėmis, raštuoti, spalvoti... Pasirinkimas be galo gausus, svarbu tinkamai pasirinkti ir atrodyti puikiai. Bet ką aš šneku - siaurėjantys džinsai visuomet atrodo pritrenkiančiai :)
nuotrauka iš polyvore.com

Lietuvoje tokios kuprinės dar nėra aktualu merginoms, tačiau užsienyje šis aprangos akcentas ypač populiarus. Na, ir nėra ko čia laukti, kol gatvėje pradės vaikščioti kas antra mergina su tokia kuprine. Tu gali būti viena pirmų :)
nuotrauka iš polyvore.com

"Skater" tipo suknelės šiuo metu taip yra madingos, tačiau gatvėje dėvinčių ją nepamatysi, nebent per šventes, kadangi lauke itin šalta. Spintoje šį drabužį turėti pravartu, nes niekada nežinai, kada gali prireikti pasipuošti...
nuotrauka iš polyvore.com

Jeigu paklaustum mano nuomonės, atsakyčiau, kad dievinu tokias kojines. Tinka ir prie šortų, ir prie sijono. Geriausia rinktis juodos spalvos kojines, tačiau jeigu planuoji įsigyti, rinkis, kad tau pačiai patiktų :)

Palikau dar daugybę drabužių, kuriuos privalu turėti spintoje, tačiau šie - patys svarbiausi.
Netingėkit pakomentuoti, man visuomet įdomu paskaityti tiek neigiamą, tiek teigiamą nuomonę - svarbu, kad nebūtų itin žeidžiantis komentaras.
Gero likusio vakaro,
Greta.

21 Komentarai

 1. Straipsnis labai patikooo!! :3
  Tikiuosi greitu laiku apsilankyti parduotuvėse, tad žinosiu, ko daug maž reikia.
  Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Suknelė tai nereali. :) Nu bet šortai ant kokio modelio uždėti... Klubų visiškai nėra.

  AtsakytiPanaikinti
 3. man labai patiko, gerai skaitesi ir buvo isties idomu:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Žinai,tau tinka vesti tokias rubrikas,nes man buvo laabai įdomu.Dabar per tave ypatingai užsinorėjau tos suknelės ;D
  Visos trys reakcijos tikrai paspaustos :)
  Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Geras straipsnis :))

  AtsakytiPanaikinti
 6. Viskas patiko, tik galėjai šortukus ir antrąjį megztuką įdomesnį ir gražesnį parinkt :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Straipsnis geras, tik komentavimas drabužių kiek per paprastas... Na, bet paprastumas žavi!

  AtsakytiPanaikinti
 8. aaaaah, labai jums ačiū visiems už gerus žodžius! Labai bijojau, kad nepatiks, bet matyt be reikalo :D Na o dėl drabužių, tai išties didelis užsiknisimas, norisi rasti kuo gražesnių variantų, bet galiausiai susipainiojau ir parinkau jau galutinius, gražiausius :) Kitąkart labiau pasistengsiu! :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Mergyt, niekada nereikia ir negalima tikėtis blogiausio. Visada į viską, o ypač į savo darbus žvelk pozityviai.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Straipsnis geras, tik pavadinimą nepilną parašei. 'Must have 2014 norinčioms atrodyti kaip pusė likusio miesto'. (no offense). Leisiu sau pareikšti kuklią savo nuomonę ir pasakyti, kad šitos vakarietiškos mados yra banalumo viršūnė, o tos kepurės, kurias nešioja kas antra keturiolikmetė mergaitė (dažnai galima pamatyti su užrašu 'bitch'), patapo antrąja, taip vadinamų 'nike eglučių' stiliaus katastrofa. Dar kartą pakartosiu, kad čia tik mano objektyvi nuomonė, bet vis dėlto, žmonės, jei jau domėtis mada, tai nebūkit amerikiečių gatvės jaunimėlio kopijomis, o išmokit į savo aprangą įdėti ir dalelę savęs, savo asmenybės.

  P.S. - "...gatvėje nepamatysi panelę..." - suskaudo akis.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Tiesasaky, malonu išgirsti nuomonę. Nesvarbu, kad kitokią. Na taip, drabužiai tikrai "valkiojami" , tačiau paauglės nieko kito ir neperka... Pačios susikuria tokias madas.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Dėl kepurių, tai pritariu tau, tiesasaky, tačiau argi nuėjus į parduotuvę pamatysi kažko naujo, nenuvalkioto? Čia ne UK ar USA, kad būtų pasirinkimas. Dar Vilniuje galbūt didesnės galimybės, tačiau kokioje Klaipėdoje viskas sueina į vieną, ir visi atrodo vienodai. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sori tada, net nenumaniau, kad gyvenam sovietmečiu, kai parduotuvėj gali rinktis iš trijų skirtingų modelių. Džiaugiuosi, kad bent jau aš nejaučiu įvairovės deficito.

   Panaikinti
 13. Matosi, kad straipsnio autorius neturi nei stiliaus jausmo, nei madų žino. Jei nesupranti tokiu dalyku tai geriau nerasyk.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Kaip tik tegu rašo.Anonime,įdomu labai koks tas tavo mados suvokimas?a? Man tai labai patiko ir lauksiu tokių straipsnių dar :))))

  AtsakytiPanaikinti
 15. Laaabai patiko :)) TD reikia daugiau straipsnių apie madą ir mane nudžiugino šis :) Spaudžiu visas 3 reakcijas :))

  AtsakytiPanaikinti
 16. Rašau daugumai žmonių, kaip atrodyti stilingai. O norint susikurti savo stilių pakanka įdėti vieno neeilinio aksesuaro, ir atrodysi kitaip. Matyt čia anonimai, kurie stengiasi įžeisti, nemoka gražiai suderinti net spalvų, tai ką kalbėti apie padorią aprangą. :)
  Ačiū tiems, kuriems patiko. Kitąkart stengsiuosi dar labiau.
  Dėl stiliaus nepriekaištaukit, visų skirtingas skonis. Ką jau galit prikišinėt, tai dėl teksto. :)

  AtsakytiPanaikinti
 17. Klausyk, tiesasaky, nejaugi aš turiu rašyti apie vienintelio žmogaus stilių? Rašau abstrakčiai, ką reikėtų turėti kiekvienam. Jeigu nepatinka koks daiktas, neturėk, kas liepia? Ko čia tokią neapykantą ir sarkazmą reiški?

  AtsakytiPanaikinti
 18. Nesuprantu kodėl būtina užsipulti anonimus kurie sako tiesą? Gal geriau būtų perskaityti šiuos komentarus ir tiek.. Straipsnis nieko gero. Geriau rašyk apie dalykus kuriais iš ties domiesi ir žinai.

  AtsakytiPanaikinti
 19. Anonime, atverk akis. Kaip kalbama su manimi, taip ir aš kalbu kaip jie su manimi kalba.
  Tai ir rašau, apie ką domiuosi ir žinau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 20. Ko čia pyktis? Viskas labai gražu, o jei nepatinka nežiūrėk! O šiaip labai gerai, kad tokie tinklalapiai kurimi, galima sužinoti kas madinga :)

  AtsakytiPanaikinti