Būk madinga-ŽIEMA

Sveikos panelės! Štai ir aš, su pirmuoju savo straipsniu šiais metais po ilgos pertraukos. Atsiprašau, jei bus minčių šuolių-atpratau nuo rašymo. :))

Žiema, tai toks metas, kai visi pasislepiam po savo storom striukėm, po storais megztiniais ir nuobodžiais džinsais. Nekenčiu žiemos vien dėl to, kad negaliu savęs atskleisti, o dar ypač, kai mokykloje yra ir uniforminis megztinis. Tačiau ar tai tikrai taip beviltiška? Galbūt yra būdų, kaip išsiskirti iš kitų?


Jeigu tavo mokykloje nėra uniformos, esi laimingas žmogus. Tada daug lengviau apsirengti, suderinti tai, ką nori, nes niekas neliepia užsidėti bjauraus megztinio.

Paprasta ir madinga

Esi paprasta mergina, nemėgstanti išsišokti, bet nori atrodyti madingai? Tau labiausiai tiks paprasta, bet pasaulyje pripažinta paauglių apranga. Aptempti džinsai, auliniai batai, oversize dydžio megztinis, nesibaigiantis šalikas (arba skara) ir tu pasiruošusi! Norint kiek paįvairinti derinį, gali įsisegti auskarus (man ypač patinka dideli auskarai prie ausies) arba užsidėti vėrinį, apyrankių.


Mergaitiška 

Tikiu, jog šį straipsnį skaitys ir daug labai mergaitiškų mergaičių, kurios dievina sijonukus ir mielas aprangas. Iš esmės, tokia esu ir aš (iš tikro aš būnu visokia). Tačiau šis derinys labiau atitinka mano stilių ir mano naują pamišimą-bordinę spalvą. Kas gali būti geriau, nei kontrastas tarp mergaitiškos ir pavojingos?
Nebenuobodi uniforma

Pavadinimas keistas, nes ir apranga keista. Daugeliui atrodys, kad tai visiškai nesuderinama-kur matytas elegantiškas sijonas su "kerzais"? Ši apranga skirta tik toms drąsioms panelėms, kurias tramdo uniforma ir kurios trokšta "išsprogti" iš minios. Ar išdrįsi?


Makiažas ir šukuosena

Į mokyklą su makiažu NEGALIMA persistengti. Visdėlto, tai mokymosi įstaiga, o nes madų žurnalas. Stengiausi parinkti kuo natūralesnį makiažą, angliškai vadinamą "Natural Beauty".


Šukuosena-čia jau gali pasireikšti kaip tik nori. Keletas mano mėgstamiausių ir labiausiai nešiojamų:


Iš abiejų pusių paimate po sruogą, ją susukate ir prisegate šone :)) (internete nesugebėjau rasti, tai įkėliau savo foto)


Kai mokykloje atsibosta būti palaidais plaukais, iš tos pačios (pirmosios) šukuosenos pasidarau kitą-visus plaukus paimu į vieną šoną ir supinu šią kasą. (Pamoka ČIA)
Fishtail braids


Ir paskutinė, labai paprasta-aukštas kuodas. 
HairKlaidos aprangoje, skirtai mokyklai:

 • Kojinės gerokai virš kelių. Niekas nesako, kad kojinės iki kelių ar šiek tiek aukščiau yra blogai, tačiau nepersistenk. Gali atrodyti kaip išėjus iš neitin padorios įstaigos.
 • Juodos akys. Niekas nedraudžia pasidažyti tušu, ar paryškinti akis pieštuku, tačiau kas per daug, tas nesveika. Nepatariu naudoti ryškių ir tamsių šešėlių.
 • Raudonos lūpos. Manau, kad net nereikia aiškinti. Raudonos lūpos puikiai tinka vakarėliui, bet tik ne mokyklai.
 • Didelė iškirptė. Tiesiog atrodysi lengvai prieinama, ko nemanau, kad nori.

Šiandien tiek, labaaaai laukiu komentarų, nes šitas straipsnis man kainavo tikrai daug laiko. Iki kito karto :))

Cheap Prom Dresses

14 Komentarai

 1. Tokių straipsnių TD bloge trūksta, todėl smagu, jog parašei apie tai. Matosi, kad stengeisi, nes visus derinius darei pati. Todėl spaudžiu visas tris reakcijas, šaunuolė. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Hmm... Straipsnis iš ties patiko, tik nevisiškai sutinku dėl tų kojinių virš kelių. Aš pavyzdžiui turiu tokias megstas kojines ir jos neparodo nieko nedoro ir panašiai. Jos kaip tik šiuo metu yra labai madingos, o ir kojytėms šilta. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš kalbu apie gerokai virš kelių kojines, bet žinoma, jeigu jos megztos, galbūt ir nieko. Tik žinau, kad bent jau vaikinai į tokias kojines reaguoja kaip į pasileidimo ženklą :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man labai patiko. Matosi, kad idejai daug pastangu, labai patiko, kad idejai ir savo nuotrauka, tai tik parodo, jog straipsnis yra naturalus ir labai ,, savas ''. Na, sauniai pasidirbejai, taip ir toliau:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man labai patiko. Matosi, kad idejai daug pastangu, labai patiko, kad idejai ir savo nuotrauka, tai tik parodo, jog straipsnis yra naturalus ir labai ,, savas ''. Na, sauniai pasidirbejai, taip ir toliau:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai naudingas straipsnis. Aš pati ieškau savęs mergaitiškame stiliuje, tad tikrai man reiktų Tavo patarimų.
  Labai ačiū už puikų straipsnį.
  Su meile,
  Simona

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ačiū visoms, man tikrai daug reiškia jūsų komentarai :))

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tiesą sakant mados rubrikų nemėgdavau,bet dabar perskaičiau nuo pradžios iki galo,tad lauksiu kitų su mada bei grožiu susijųsių straipsnių ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Straipnis nėra blogas, bet aprangos tragiškos.. Būtų aišku gal ir neblogai, bet nuo kada tu į paprastą derinį įterpi ryškios spalvos daiktus? Visos žino, kad tai yra didžiausia stiliaus klaida ir BŪTINA atsižvelgti į spalvą, todėl būtent pirmam deriniui - NE. Dėl antro derinio pagirsiu, bet vietoj rožių auskarų, rinkčiau perlus, nes taip yra universaliau. O tos rožės tiesiog išblyškina vaizdą ir viską "susivienodina". Jokio mygtuko už straipsnį nespausiu, tiesiog galiu pasakyti, kad straipsnis nėra prastas, bet kai kurie patarimai - beviltiški. Ir iš tiesų, labai gaila, kad kai kurios panelės mano, kad jeigu nešioji tai ką nešioja kiekviena eilinė paauglė jau yra "madinga". Tikrai tos trylikos metų mergaitės nešiojančius megztinius su šuniukų atvaizdais yra tiesiog juokingos, ir būtent tokių kaip jos nepavadinsi "madingomis". Žodį "madinga" reikėtų suprasti visiškai kitaip, nes tai yra dalis meno, tai yra dalis tavęs.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Labai ačiū už patarimus, žinosiu! Aš manau, kad mada yra tai, kas populiaru, o stilius-tai, apie ką tu minėjai :))

  AtsakytiPanaikinti
 11. Straipsnis patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti