"DIY" - Atnaujink savo drabužius!

Tikriausiai, kad kiekvienos merginos drabužių spintoje galėtume rasti itin paprastų ir jau nebenešiojamų drabužių, kuriuos ruošiamasi išmesti. STOP! Net iš paprasčiausio tipo marškinių galima pasidaryti dailią tuniką ar gražią palaidinukę. Kodėl gi tau neatnaujinus savo drabužių spintos turinio? Kad būtų tai lengviau padaryti, pateikiu keletą šaunių idėjų. 

Turi paprastus marškinius, kurių net nesiruoši dėvėti? Ne bėda! Iš šių paprastų marškinėlių, paaukojus šiek tiek laiko ir pasinaudojus šiais žingsneliais parodytais nuotraukoje, gali pasigaminti dailią suknelę! Tokia daili suknelė puikiai tiks vasarą keliaujant prie paplūdimio. 

Turi ilgą, vasaros motyvais papuoštą sijoną ir nori jį padaryti kur kas dailesnį? Tam tereiks žirklių ir kelių minutėlių tavo brangaus laiko. Paėmusi žirkles nukirpk sijono apačią taip, kaip parodyta nuotraukoje. Štai ir turi dailų sijoną! 

Jei turi visiškai baltą bliuskutę, per kelias minutes gali ją paversti itin madinga palaidinuke! Iš gražaus raštuoto popieriaus išsikirpk kokį nors simbolį, pavyzdžiui, kryžių. Pagal pavyzdį nuotraukoje, prilipink jį prie marškinėlių. O rankoves nukirpk. Turi dailią bliuskutę! 

Dar vienas pavyzdys, kaip galima atnaujinti paprastučius marškinius. Tau tereikia ilgas rankoves gerokai patrumpinti ir apsivilkus marškinėlius apjuosti juos diržu. Argi negražu?

Paprastą džinsinį švarkelį gali atnaujinti prisegdama kniedžių! Prisek kniedžių apykaklėje, atlapuose, rankovėse bei kitoje švarkelio pusėje. Taip pat gali kurioje nors vietoje įsegti kaspinėlį ar kokį kitą mergaitišką akcentą. Tai ne tik itin gražu, bet ir labai stilinga!


Visiškai juodą ar kokios nors kitos, niūrios ir tamsios spalvos džemperį galima pagyvinti viršutinėje dalyje prisiuvant daug karoliukų - perliukų. Tai kainuos šiek tiek tavo kantrybės, tačiau tai tik vardan gero rezultato, tiesa? 

Paprasta maikutė, keletas kirpimų žirklėmis ir tu jau turi stilingą ir originalią maikutę, kuri puikiai pravers tau vasarą! Pasiimk medinę lentelę, ant jos užmauk savo turimą maikutę, kurią žadi atnaujinti. Nusipiešk dailią širdelę (jei nori, gali piešti ir kokį nors kitą simbolį) ir žirklių pagalba ją iškirpk. 

Sėkmės ir kantrybės atnaujinant savo garderobą!
Simona Š. 

11 Komentarai

 1. Ta prasme, ne man visas šitas reikalas. Sugadinus tik drabužius esu bebandant. Dvi kairės rankos, ką ir benorėti.

  O dėl straipsnio, man patiko. Tvarkingas išdėstymas. Sijonas tas labai gražiai atrodo.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Geri, naudingi pasiulymai. Su tais marskineliais pirmoj foto labai fainiai padaryta :D ir cia siaip, zodis 'bliuskute' nevartojamas. Vienaip ar kitaip, geras straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Geri, naudingi pasiulymai. Su tais marskineliais pirmoj foto labai fainiai padaryta :D ir cia siaip, zodis 'bliuskute' nevartojamas. Vienaip ar kitaip, geras straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Laabai patiko,ypač įdėja su sijonu.Reikės kada ką nors pasidaryt.Tokie straipsniai ''susivalgo'' puikiai ;D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Dėl antro varianto spaudžiu "naudinga", bet tas kryžius ant palaidinės ir širdelė iš galo, nemanai kad yra pernelyg nuvalkiota ir banalu? Šiaip straipsnio mintis gera, bet kitą kartą paieškok ko nors įdomesnio, nes visa tai šimtą kart matyta :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ačiū visoms už komentarus. :) Silvia, Anglijoje ar kokioje Amerikoje tai manau, banalu, tačiau mūsų Lietuvoje - nemanau. Na, bent jau kalbant apie širdelę. Dėl kryžiaus galbūt ir sutinku. Na, vieniems banalu, kitiems ne, skonio reikalas čia labiau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Aha, tikrai jau matytos tos idėjos. Norėjosi kažko naujo, bet čia taip pat įdėta ne mažai darbo.

  Šaunuolė, Simona!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ačiū, kitąkart ieškosiu naujovių. :))

  AtsakytiPanaikinti
 9. O man nelabai patiko. Galbūt dėl to, kad visos įdėjos (čia paminėtos) jau nusibodusios, ne visur tiksliai nurodyta, kaip padaryti :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Man vienai čia visa tai neįmanoma atrodo padaryti? Tuos DIY? Nes bandžiau visas, gavosi beveik nesąmonė. Be to, viskas jau matyta, tu tik ištraukei iš interneto paveikslėlius ir greitai aprašei, o tavo idėjos ar originalumo nelabai yra.

  AtsakytiPanaikinti