"DIY" - Atnaujink savo užrašų knygutę!

Net neabejoju, kad kiekvienos merginos stalčiuje galėtume rasti užrašų knygutę. Užrašų knygutėse mes rašome savo mintis, priminimus, dienotvarkes ir pan. O, kad užrašų knygutėje reikšti mintis būtų maloniau, reikia ją gražiai atnaujinti! Šiame straipsnyje pateiksiu keletą idėjų, kaip galima atnaujinti užrašų knygutę.

Vienspalvę užrašų knygelę galima atnaujinti į pagalbą pasitelkus vos kelias priemones: žirkles, klijus ir.. žurnalų iškarpas! Pasiimk turimus nereikalingus žurnalus ir norima forma išsikarpyk gražių paveiksliukų. Tuomet paimk klijus, patepk jais iškarpas ir priklijuok! 

Jei turi nereikalingų nėrinių ar kitokių audinių iškarpų, šis užrašų knygutės atnaujinimo būdas tau puikiai tiks! Išsikirpk turimo audinio, reikiamo dydžio skiautę ir izoliacijos pagalba priklijuok jį ant užrašinės viršelio. Jei netenkina esama audinio spalva, apipurkšk viršelį purškiamais dažais. Žavu, ar ne?

Šiam knygutės atnaujinimo būdui prireiks daug kantrybės. Tad jeigu jos turi, pirmyn į darbą! Adatos, peiliuko arba žirklučių pagalba viršelyje norimu ornamentu pridaryk daug skylučių. Paskui į adatą įsiverk norimos spalvos siūlą ir daryk taip, kaip parodyta nuotraukoje. 

Šis variantas kaip mat pagyvins tavo užrašinę! Iš popieriaus arba medžiagos skiautės pasidaryk štai tokį kišeniuką, kaip parodyta nuotraukoje. Klijų pagalba priklijuok jį prie užrašų knygutės, norimoje vietoje. Kišenėlę gali pagražinti flomasteriais arba kokiomis nors dekoracijomis. . Štai ir turi originalų kišeniuką į kurį gali susidėti liniuotę, tušinuką, pieštuką ar kitas priemones. 

Jei turi dailininkės talentą, gali jį panaudoti atnaujindama savo knygutes. Juodu tušinuku gali pripiešti įvairiausių širdžiai mielų paveiksliukų, kurie gali atspindėti tavo asmenybę ar pomėgius. Jei pati tingi piešti, gali atsispausdinti paveiksliukų ir juos užklijuoti ant viršelio. Taipogi viršelį gali apklijuoti linksmais lipdukais. 

Dar vienas originalus būdas užrašų knygelės atnaujinimui, ypač, jei mėgsti keliones ir domiesi geografija. Kanceliarinių prekių parduotuvėse už kelis litus nusipirk (bet prieš pirkdama patikrink ar neturi namuose) nedidelį pasaulio ar kokios nors šalies žemėlapį. Sukarpyk žemėlapį kvadratukais ar kokia nors kita forma ir iškarpas suklijuok ant knygelės viršelio. 

Raštinių prekių parduotuvėse įsigyk izoliacijos su gražiais, šviesiais raštais. Tuomet izoliacija apklijuok knygelės viršelį. Ir.. baigta! Tai daug kantrybės ir laiko nereikalaujantis užrašų knygelės atnaujinimo būdas, kurio rezultatas itin žavus, tiesa? 

Linkiu sėkmės darbuojantis!
Simona Š. 

11 Komentarai

 1. Įrašas patiko! Savo užrašų knygelei galbūt panaudosiu 5 arba 6 įdėją. Bet Simona kodėl padarei savo blogą privatų? Nebegaliu į jį įeiti :(

  AtsakytiPanaikinti
 2. Džiaugiuosi. :) Savo blog'o nepadariau privataus, aš jį uždariau. Bent jau laikinai. Dabar labai stengiuosi kuo dažniau ir kokybiškiau rašyti į TD blog'ą, tad maniškiam laiko nebelieka. O kur dar asmeninis gyvenimas, mokykla.. Galbūt kada vėliau, vasarą, kai bus daug laisvo laiko atidarysiu ir rašysiu toliau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai šaunus straipsnis! Straipsnis tvarkingas, o nuotraukos pakomentuotos labai gerai :) Spaudžiu visas tris reakcijas :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Per tave užsimaniau atsinaujint užrašinę ;D Labai patiko,geros įdėjos bei patarimai.Visi trys mygtukai paspausti :)

  Gaila,kad uždarei savo blog'ą ;//.Man patikdavo jį paskaitinėt :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ta su siūlais labai labai! Su nuotraukom daryti nepatarčiau, nes po kurio laiko atsiklijuoti pradeda. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. ką reiškia trumpinys DIY?????

  AtsakytiPanaikinti
 7. Egle - labai tau ačiū! :) Gaila ir man, bet ką padarysi.. :)

  Blonde - norint, kad neatsiklijuotų reikėtų daryti su karštais klijais. :)

  Anonimiškas - "DIY" reiškia "Do it yourself", tas pats kaip "Pasidaryk pati". :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Fainas straipsnis :) Man patiko. kaiptim vakar užrašines savo tvarkiausi ir galbūt papuošiu :) Su drauge praitą savaitgalį darėme pirmuoju būtų :)

  AtsakytiPanaikinti