Gražiausios pasaulio vietos

Visai neseniai visus mūsų skaitytojus kviečiau "pakeliauti" po pačias šiurpiausias ir kraupiausias pasaulio vietas. Visos vietos buvo tikrai baisios, tad ne visi išdrįstų jas aplankyti. O šįkart noriu jus visus pakviesti į dar vieną virtualią kelionę. Šį kartą kviečiu jus "paganyti" akis į pačias gražiausias pasaulio vietas, kurios tiesiog užgniaužia kvapą...

SENT LUSIJA
Sent Lusija be jokios abejonės turi atsidurti pačių gražiausių pasaulio vietų sąrašo viršuje. Tai savo nuostabaus grožio atogrąžų salomis turistus viliojanti sala ir tuo pačiu valstybė. Šią neįtikėtino grožio salą galima rasti Mažuosiuose Antiluose, kurie skiria Atlanto vandenyną nuo Karibų jūros. Ši valstybė garsėja savo prabanga, ne veltui viena iš jos vadovų yra karalienė Elžbieta II. Tai tikras rojaus kampelis Karibų salyne.


NOIŠVANŠTEINO PILIS
Ši nuostabi Noišvanšteino pilis, kurią galite rasti Vokietijoje esančiose žemėse - Bavarijoje, yra laikoma kaip ne tik viena įspūdingiausių pasaulio vietų, bet kaip ir gražiausia pilis pasaulyje! Juk tai ta pati pilis, kuri matoma Disnėjaus studijos užsklandoje! Šią kerinčio grožio pilį XIX amžiuje, visai netoli Austrijos sienos pastatė tikras romantikas, Bavarijos karalius Liudvikas II. Ši viena gražiausių pasaulio vietų kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Ypatingai žiemą, kai vaizdas būna daug kartų gražesnis nei vasarą. Tai tarsi vieta, ką tik nužengusi iš pasakos, tiesa? 


RYŽIŲ TERASOS 
Filipinuose, Juanjenge jau nuo seno kalvų terasose yra auginami ryžiai. Tačiau tai ne šiaip kokios nors paprastos terasos, kadangi visa tai sudaro nepakartojamo grožio vaizdą. Kaip vienas šaltinis teigia, tai tarsi akmeniniai laiptai link dangaus. Jos sudaro ne tik labai gražų vaizdą, bet ir užima nemažą plotą! Kai kurios terasos užima net 4000 kvadratinių mylių žemės! Be to, ryžių terasos yra prižiūrimos jau daugiau nei 2000 metų! Tai yra vienas labiausiai sėkmingų inžinerijos pasiekimų žmonijos istorijoje, kuris neoficialiai yra laikomas kaip aštuntasis pasaulio stebuklas! O juk visa ta sukūrė paprasti, žemdirbyste besiverčiantys žmonės...


VENECIJA
Tikriausiai, kad visi esame nors kartą girdėję apie Veneciją. Bet ar žinote, jog šis miestas yra laikomas kaip viena gražiausių ir romantiškiausių pasaulio vietų? Venecijos miestas yra įsikūręs šiaurės rytų Italijoje, kuris išsidėstęs yra salelėse, Venecijos įlankoje. Šis nuostabaus grožio miestas kasmet pritraukia begalę turistų, nes ypač pasižymi savo unikaliais ir įdomiais kanalais. Venecijoje mes galime aplankyti daug įdomių vietų: Kampanilę, Dožų rūmus, Rialto tiltą, Šv. Morkaus aikštę ir baziliką, Didįjį kanalą ir daugelį kitų vietų. Be to, šis miestas turi labai smagią tradiciją - kiekvienais metais organizuoti Venecijos karnavalą!


SLĖNIS "DEŠIMT VIRŠŪNIŲ"
Dar viena kerinčio grožio vieta, kuri įsikūrusi Kanadoje. Užsukę į slėnį "Dešimt Viršūnių" mes matome nepaprastai gražų kraštovaizdį: net dešimt snieguotų, aukštų Venkčemnos viršūnių, kurios kaip žmonės sako, įrėmina skaidrų, taipogi itin gražų Moreino ežerą. Šiame slėnyje galite ne tik pasigrožėti ypatingu kraštovaizdžiu, bet ir palei ežerą augančiomis spalvingomis gėlėmis, skaidriomis versmėmis ir net margais grybais! Šis kraštovaizdis tai tarsi gražus paveiksliukas, ar ne?


MALTNOMAHO KRIOKLYS
Šis nuostabaus grožio krioklys yra JAV, Kolumbijos upės tarpeklyje. Jis ne tik labai gražus, bet ir labai didelis! Krioklio aukštis siekia net 189 metrus, o plotis - 29 metrus. Maltnomaho krioklys yra antras pagal dydį visoje JAV! Tačiau kaip matome nuotraukoje, viršuje esantis aukštesnysis krioklys yra kur kas aukštesnis! Aukštutinį ir apatinį krioklį skiria žavus Bensono tiltas, kuris yra puikiausia vieta grožėtis šiuo kerinčiu vaizdu. 


Kuri vieta jums pasirodė pati gražiausia? Kurią norėtumėte aplankyti pirmiausiai? 
Simona Š. 

18 Komentarai

 1. Kai kurių nesu girdėjusi,bet man visos vietos sudomino,tad sunku būtų išrinkt konkreča vieną.Gal pirmiausia vykčiau pre Maltnomho krioklio arba į Veneciją.
  Ačiū,rašai tikrai įdomius,unikalius bei naudingus straipsnius!:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visos vietos tokios gražios... Norėčiau aplankyti visas! Straipsnis labai patiko! Ir šiaip tu rašai labai įdomiai :)
  P.S. Vokietijos sostinė ne Bavarija, o Berlynas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Egle, labai ačiū, smagu girdėti. :)
  Agne, ačiū už gerą žodį, labai malonu tai girdėti. :) Atsiprašau už žioplą klaidą, ją ištaisiau. :)
  AU, "TD" blog'as yra kaip žurnalas, vieni straipsniai labiau patinka vieniems, kiti kitiems. Taigi, jei iš pavadinimo supratai, kad tai straipsnis ne tavo nosiai, galėjai jį praleisti. Juk ne visiems patinka tokie dalykai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kadangi autorė paminėjo, kad šis tinklaršatis yra žurnalo pobūdžio, tai leiskite man pastebėti, kad straipsniai žurnaluose (nebūtinai rimtuose) nėra keli sausos informacijos sakiniai + pirma pasitaikius nuotrauka. Jei jau rašai apie pasaulio vietas, kurios pasižymi savo grožiu, tai tą grožį ir parodyk nuotraukose ar bent aprašyk plačiau nei penkiais sakiniais. Mano, kaip skaitytojo nuomone, nuotraukos turėtų būti didesnio formato, išdėstytos ne taip nuobodžiai ir norėtųsi daugiau vaizdų, kuriuose atsiskleistų kelios vietovės pusės. Bet čia jau būtų aukštasis pilotažas, kuris ne visiems įkandamas.
  O kadangi taip mandagiai atsakinėjate į skaitytojų komentarus, pareikšdami, kad straipsnis 'ne jų nosiai', tai nepasivarginsiu ir aš jums santūriai išsakyti savo pastebėjimų.

  P.S.- Skaitytojas viršuje rado patį tinkamiausią žodį šio įrašo trumputei analizei: nuo-bo-du.

  AtsakytiPanaikinti
 5. o tu viespatie kaip as nekenciu supistu (atsiprasau, bet jie tikrai toki) sio blogo anonimu. straipsnis buvo nuostabus. ir kaip virsuje esantis pavyduolis sake, kad turetu buti daugiau info, visiskai nesutinku. dauguma sio bogo skaitytoju nemegsta straipsniu su daug teksto. taigi straipsnio autore manau jau ta zino ir tai taiko savuosiuose straispniuose. labiausiai prajuokino tai kad velgi tas virsutinis anonimas sake jog nuotraukos turi buti didesnio dydzio. :DDD jis rimtai nesveikas. zvengeu kokia valanda. daugiau tokiu straipsniu, jie puikus!!!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tiesasakys - o, labas, čia ir vėl tu, tas pats anonimas, kuris visada pasireiškia su savo kandžiais komentarais. Tau atrodo, kad į šį straipsnį yra įdėta mažai pastangų, tačiau patikėk, realybė yra visiškai priešinga. Įsivesk į internetą kokios nors vietos pavadinimą ir pažiūrėk ar apie tai yra daug informacijos. NĖRA! Apie vienintelę Veneciją buvo šiek tiek daugiau informacijos. Šiandien po pamokų, vietoj to, kad eičiau namo ir galėčiau ilsėtis po sunkios dienos, per šalčius ėjau į biblioteką, kad galėčiau susirasti bent trupinėlį informacijos apie šias vietoves. Prasėdėjau ten pusantros valandos, kol ką nors radau ir užsirašiau į sąsiuvinį. Nuotraukos taip pat nėra parinktos taip greitai, kaip tau atrodo. Atrinkau pačias gražiausias kokias tik radau. Įsitikink tai pats ko nors paieškodamas. Taigi labai tau ačiū, kad taip įvertinai mano pastangas, kurių čia yra įdėta DAUG. Abejoju, ar parašytum geriau. Patarimas: prieš komentuodamas, galvok ką komentuoji.

  Mege, ačiū tau! Esi visiškai teisi dėl to, jog skaitytojai ne itin mėgsta straipsnius su daug teksto. Tą jau seniai esu įsitikinus. :) Dėl nuotraukų dydžio - juokiausi ir aš. :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tiesasaky, tiesa ne visada būna tokia žiauri. :/

  AtsakytiPanaikinti
 8. Mege - Atleiskite, gerbiamoji, bet savo komentare nepaminėjau sakinio 'daugiau info', norėjau pasakyt, kad išdėstyti pakankamai sausi faktai, o vaizdaus ar įdomaus aprašymo nerasta. Tačiau savo žodynu tikrai sužavėjai. Spaudžiu dešinę. Ir dar tylos minute pagerbsiu Lietuvos ateitį su tokiu jaunimėliu.

  Autore - Nu va kokia tu šaunuolė, dabar kelią į biblioteką žinosi! Suprantu, kad tau atrodo, jog parašyti tokį straipsnį yra MILŽINIŠKAS ŽYGDARBIS ir vien dėl to, jog įdėjai daug darbo, tau negalima išsakyti jokios kritikos. Nė velnio. Pratinkis. Jei darbo daug, dar ne visada reiškia, kad jis yra geras. O aš šįkart pasiliksiu prie savo objektyvios nuomonės ir drąsiai pasakysiu - estetinis vaizdas vertas dvejeto.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Tu tikrai nesveika :DDDDDDDDDDDDD Susikisk savo nuomone ir dink is sito blogo nes tokiu isigimeliu kaip tu dar nemaciau :DDDD

  AtsakytiPanaikinti
 10. Man šis straipsnis patiko. Informacijos apie šias vietas nėra labai daug, bet tikrai pakankamai. Straipsnio išdėstymas irgi tvarkingas. Matosi, kad padirbėjai. Laukiu kitų straipsnių. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Tam komentatoriui pasivadinusiam ''tiesaskys'',ikando muse.visad toks piktas bei kandus :// a visiskai nesutinku su tokia nuomone...straipsnis labia geras.Bertinkim rasytojas,jos stengiasi.Nekiekvienas siais laikas bevaiskto I bibliotekas.O dar a ne del mokslu,o del JUSU SKAITYTOJAI.vienuolika balu is desimt.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Anonimiškas - pastebėjau, kad jam kažkas tikrai negerai, nes visur jo komentarai tokie. :D Ir ačiū už gražius, šypseną veide sukėlusius žodžius! :))

  AtsakytiPanaikinti