Heyy

Sveiki, skaitytojai,


Turbūt mane prisimins nedaugelis, tad prisistatysiu iš naujo. Esu Ieva Zalcaitė, TD rašysiu ne pirmą kartą, buvau viena iš pirmųjų rašytojų kai susikūrė TD. Nuo to laiko smarkiai pasikeičiau, todėl ir mano straipsniai manau bus kitokie, patobulėję.
Visų pirmiausia, ką turite žinoti apie mane, tai, kad esu paprasta, draugiška mergina. Noriai bendrauju su visais, kas gražiai bendrauja su manimi. Tad tikrai nesidrovėkite parašyti man, jei norite patarimo ar turite pasiūlymų straipsniams!
Kaip ir kiekviename prisistatyme turiu papasakoti ir apie savo pomėgius: domiuosi astronomija, asmenybėmis, anglų kalba. Laisvalaikiu mėgstu piešti, groti gitara, dainuoti karaoke ir kaip kiekvienas - būti su draugais.
Ko dar nepaminėjau, tai muzika. Ji man gyvenime labai svarbi. Nemėgstu šiuolaikinių pop atlikėjų, mieliau renkuosi seną muziką, roko legendas. Taip pat klausau ir lietuviškos muzikos, tokios kaip Saulius Mykolaitis, Andrius Mamontavas, The ball and chain, Linas Adomaitis. Kadangi muzika yra mano 'varikliukas', manau iš manęs sulauksite ir straipsnių apie įvairias grupes bei dainininkus.
Na, per daug apie save neišsiplėsiu, mane galite rasti:
https://www.facebook.com/ievazalcaite
http://ask.fm/ievazalcaite
http://instagram.com/zalcaa

Jeigu turite pasiūlymų straipsniams, lauksiu jų nurodytais kontaktais viršuje. :)


9 Komentarai