Keisčiausi pasaulio žmonės

Kartais mums atrodo, kad žaliai plaukus nusidažęs ar visiškai nusiskutęs antakius žmogus yra keistas. Keisti mums atrodo ir tokie žmonės kurie nepanašūs į mus. T.y. kitokio stiliaus ir subkultūros žmonės. Tačiau nesusimastome, kas yra tikrasis keistuolis. O tokių, žalojančių savo kūną žmonių yra tikrai ne mažai.Tomas Lepardis: vyras leopardas
Šis vyras ,,Gineso'' rekordų knygoje yra tituluojamas daugiausiai tauiruočių turinčiu vyru. Jis gyvena atokioje Škotijos saloje. Prieš atsikeldamas ten gyventi, jis paklojo 5500 svarus savo kūno ''dailinimui''. Šiuo metu Tomui 73-eji.


Elainė Davidson: auskaruotoji moteris
Tai moteris įtraukta į ,,Gineso'' rekordų knygą kaip daugiausiai auskarų pasaulyje turinti moteris. Daugiausiai auskarų ji turi savo lytiniuose organuose - net 500! Visi jos auskarai sveria daugiau kaip 3kg. 2009 m. duomenimis, jos kūne yra įverti 6005 auskarai.


Denisas Avneris: katžmogis
 Šis keistuolis patyrė daug sunkių operacijų, kad taptų panašus į tigrą. Vyrui buvo padaryta daugybė tatuiruočių, įstatyti implantai, kurie pakeitė jo veido formą. Taip pat buvo paaštrinti dantys. 


Rikas: vaikinas virtęs zombiu
Susipažinkite su Riku. Tai vaikinas virtęs zombiu. Tam, kad taptų žvaigžde ir būtų panašus į zombį, jis praleido daugybę valandų tauiruočių salone. Jis buvo pastebėtas Lady Gagos ir nusifilmavo jos dainos ,,Born this way'' klipe. Vėliau jis tapo modeliu ir prekinių ženklų veidu.Julia Gnuse: iliustruotoji dama
Ši moteris gimė su odos defektais - randais ir pūslėmis. Tam, kad paslėptų juos, ji padengė tatuiruotėmis defektuotos odos zonas. Vėliau tai tapo jai malonumu ir tatuiruotėmis ji padengė visą savo kūną. Ji yra įtrauktą į ,,Gineso'' rekordų knygą kaip daugiausiai tauiruočių turinti moteris.

Paulas Lavrencas: ,,Enigma''
Daugelis yra girdėję apie šį vyrą pasivadinusį ,,Enigma''. Paulas visą savo kūną išsitatuiravo mėlynais mozaikos gabaliukais. Jo darbas yra linksminti publiką įvairiausiais pasirodymais : į savo nosį kišti įjungtą grąžtą, gerti įvairius keistus skysčius. Taip pat vyras muzikuoja. 

Gabija Č.

8 Komentarai

 1. Šaunuolė, labai patiko! Man asmeniškai, šiurpu žiūrėti į tų žmonių nuotraukas. Brrr.. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tokiomis temomis straipsniai visada pasiteisina. Buvo įdomu, šaunuolė. :) Tik man kažkaip trūko pabaigos, kad ir minimalios, bet tiesiog kažkokio apibendrinimo.. :) Bet šiaip patiko. Spaudžiu visas tris reakcijas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Patiko,bet kaip ir Vilijai man ant galo kažko pritrūko.Taip pakšt ir pasibaigė ;D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Patiko,bet kaip ir Vilijai man ant galo kažko pritrūko.Taip pakšt ir pasibaigė ;D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai ačiū :) Tikrai smagu, kad patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man tikrai patiko tik trūko kažko. Man jie visi tokie šiurpūs išskyrus Riką :))

  AtsakytiPanaikinti