TD blykstė: Kristen Stewart: rami vampyriškos sagos veikėja ar pašėlusi mergiotė realybėje?


Išgarsėjusi dėka Belos Svan (Bella Swan) vaidmens Saulėlydžio sagoje, Kristen Stewart nenuleidžia rankų. Kopia savo keliu ir rodo pasauliui, kad būti laisvai- tai būti savimi.

Biografija

   Kristen Jaymes Stewart gimė 1990m., balandžio 9d., Los Andžele, Kalifornijoje. Mergina buvo pastebėta vieno agento Kalėdiniame spektaklyje. Jau nuo mažens Kristen žinojo, kad jos pašaukimas būti aktore, tačiau tėvai tam nepritarė. Gal dėl to, kad patys tėvai buvo pramogų šou eteryje. Kristen tėtis buvo režisieriaus padėjėjas, FOX televizijos prodiuseris, o mama scenarijų redaktorė. Stewart nenuleido rankų, o tėvai galų gale atlyžo.

   Pirmasis svarbusis Kristen vaidmuo buvo filme ,,Panikos kambarys" (2002m.). Aktorė atliko pagrindinės veikėjos dukters vaidmenį. ,,Kai gavau vaidmenį ,,Panikos kambaryje", jaučiau, kad įvyko kažkas nuostabaus! Net daugiau. Iš pradžių buvau išsigandusi"- teigė Kristen. 
   
Vėliau Kristen atliko trumpus vaidmenis filmuose ,,Pagauk vaikį", ,,Zatura", ,,Nešantis žinią", ,,Žiaurūs žmonės", ,,Nuotykių parkas" ir kituose.


2007 metai, lapkričio 16 diena Kristen buvo lemtingi metai, kurie lėmė didžią šlovę. Taip, tais metais Summit Entertainment pasiūlė Izabelos Svan (Izabella ,,Bella" Svan) vaidmenį filme ,,Saulėlydis".
  Filmas pasirodė 2008 metais, lapkričio 21d. Niekas iš tiesų nemanė, kad filmas susilauks tokios didelės šlovės, tačiau tūkstančiai paauglių ,,pamišo" dėl šios vampyriškos meilės istorijos, tad antroji dalis  ,,Jaunatis" buvo laukta daug labiau. 

    Kol buvo filmuojama antroji sagos dalis, tarp Kristen ir Roberto Patinsono (Robert Pattinson), kuris atliko jautraus vampyro Edvardo Kaleno vaidmenį, įsiplieskė jausmai. Pora ilgai slėpė savo jausmus, tačiau jie iškilo į paviršių, o fanams tai buvo puiki naujiena- saldžioji Saulėlydžio sagos porelė- pora realiame gyvenime.


   
   Vėliau pasirodė ir trečioji Saulėlydžio sagos dalis ,,Užtemimas", 2011 metais- ,,Brėkštanti aušra 1 dalis", o 2012 metais paskutinioji sagos dalis- ,,Brėkštanti aušra 2 dalis". 

    Bet Kristen nėra tik Bela, ji atliko ir kitų stebinančių vaidmenų.
   2010 metais filme ,,The Runaways" su aktore Dakota Fanning vaidino dvi žavias muzikuojančias paaugles. Dėl vaidmens Stewart nusikirpo plaukus trumpai!
   2012 metais pasirodė filmas ,,Snieguolė ir medžiotojas", kur Kristen debiutavo kaip baltoji Snieguolė.
   Kol buvo filmuojama paskutinioji Saulėlydžio sagos dalis, Kristen buvo pastebėta su kitu vyru, Rupertu Sandersu (Rupert Sanders). Robertas išsiskyrė su Stewart, tačiau po kiek laiko, bent tiek sklinda gandai, jie buvo susitikę ir nusprendė taikytis. Kaip dabar yra niekas iš tiesų nežino, manoma, kad jie liko draugais, vieni šaltiniai teigia, kad Robertas negali atleisti už išdavystę, kiti- Kristen ir Robertas kartu.

Kristen stilius

Kristen Stewart- paprasta mergina, kuri nesivaiko madų. Jai nepatinka aukštakulniai ir visi kiti moteriški ,,dalykėliai", kurie trukdo jaustis patogiai. Žinoma, ji aktorė, dalyvaudama renginiuose turi atrodyti gerai, tačiau žvilgtelėkime koks jos įvairus, stebinantis stilius, kaip Stewart mėgsta eksperimentuoti.

     

 Apžvelgus šias jos aprangas, tikrai galime teigti, kad mergina mėgsta iššūkius. Ryškus makiažas, įdomios suknelės ir aukštakulniai- drąsi mergina.


   O štai ir paprasta, savimi būnanti Kristen.
Tai kas patogu: džinsai, sportiniai bateliai, džemperis,  kelnės, marškinėliai..   Kristen nebijo parodyti, kokia ji yra!Įdomūs faktai/ Kristen mintys

Zodiako ženklas avinas.


Pravardės: Kris, KStew.

Laisvalaikiu užsiima muzika, labdaringa veikla, bendravimu su draugais.

Akių spalva žalia.

Dievina filmą ,,Džiunglių knyga".

Ūgis 165cm.

Antrasis Kristen vardas Jaymes.

Patinka ,,The Beatles", Laura Marling.

Mėgstamiausios knygos: ,,Į rytus nuo rojaus", ,,Svetimas".

Gimė Los Andželą, vėliau išsikėlė į Koloradą, 2006 metais grįžo atgal į Los Andželą.

Turi vyresnį brolį  Kameroną.

Mama kilus iš Australijos.

Kristen yra ,,Nacionalinio Raudonojo Kryžiaus" remėja.
Dievina nardymą.

Belos Svan vaidmuo filme ,,Saulėlydis" merginai uždirbo 2 milijonus JAV dolerių, o ,,Jaunatis" net 12 milijonų.

Mėgstamiausias Kristen siaubo filmas- ,,The Shinning".

Turi 3 šunis ir katę.

KStew niekada nebuvo skaičiusi knygos ,,Saulėlydis" iki tol, kol buvo išrinkta pagrindiniam vaidmeniu.

Kristen- natūrali blondinė, bet nusidažė brunete dėl Belos vaidmens.

Mėgstamiausias mokslinės fantastikos rašytojas- Kurtas Vonegutas Jauniasnysis.

Dievina geltoną spalvą.

Mėgstamiausias gėrimas- vanduo.

Mėgstamiausias patiekalas- makaronai.

Mėgstamiausias vaikystės žaislas- Egiptietiškų figūrų rinkinys, kurį gavo iš tėvų.

Puikiai groja gitara.

Kristen pelniusi 13 pagrindinių apdovanojimų už Belos Svan vaidmenį.

2012 metais tapo kvepalų ,,Balenciaga" reklaminiu veidu.

,,Viskas ko reikia gyvenime yra šeima, tikri draugai ir aukštai iškeltas vidurinis pirštas!" 

,,Noriu studijuoti literatūrą. Noriu tapti rašytoja. Be abejo, man patinka tai, ką darau, tačiau tai ne viskas, ko noriu."

,,Nematau priežasties sustoti."

,,Taip ši istorija užgniaužia kvapą, ji sudomina ir užvaldo taip stipriai, kad norisi perskaityti knygas, o ramybės sulauki tada, kai užverti paskutinė puslapį."

 ,,Man patinka jo silpnumas. Ji mane žavi. Mergina pateikia save kaip auką. Įdomu, nes Edvardas- vampyras, galintis atsigerti jo kraujo, kai tik pradės kankinti troškulys, tačiau ji nebijo."


,,Bela- paprasta mergina. esame panašios vidine jėga. Jei Bela kažkuo pasitiki, ji nenusivils."


,,Niekada nesiruošiu pokalbiui. Tiesiog kalbu, ir viskas. Ilgainiui įgyta patirtis palengvino situaciją. Net jei kažkas mane laiko nieko nesuprantančiu žmogumi, itin dėl to nesikremtu."

,,Psichologiškai sunku. Kad ir kur bekeliautum, patiri stresinių situacijų. Man užduoda krūvą  kvailų klausimų: ,,Ką jaučiate, kai bučiuojatės su vampyru?" arba ,,Ar mylite Robertą?"

,,Kaip galima atlikti vaidmenį, kuris visiškai kitoks?"


Kristen- į aukštumas kylanti aktorė. Jau nominuota 65-iose nominacijose, tarp kurių gavo nemažai apdovanojimų. Kitokia, tačiau išliekanti savimi- štai kokia yra Kristen Stewart.Informacijos šaltiniai (knygos/internetiniai puslapiai):
1. Knyga ,,Kristen Stewart. Mergina, pamilusi vampyrą."
2. http://en.wikipedia.org/wiki/Kristen_Stewart
3. http://www.biography.com/people/kristen-stewart-487988

4 Komentarai

 1. Ilgas ir labai informatyvus straipsnis! Visko daug, viskas įdomu, tik keliose vietose su išdėstymu galėjai padirbėti. Nesu Kristen Stewart gerbėja, bet straipsnis išties labai kokybiškas! :) Beje, tokiem straipsniam yra rubrika TD blykstė, jai ir turėtų priklausyti. :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. ačiū labai! nė karto nesu rašiusi TD blykstėje, bet ačiū, ištaisiau klaidą! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kai buvau jaunesnė nebuvau labai pamišus dėl jos,bet man patiko,viskas labai gerai ''susiskaitė''.Kokybė tikrai gera.Visos reakcijos paspaustos ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man ši asmenybė patinka nuo tada kai išvydau filmus "The Runaways", "Welcome To The Rileys" ir pamačiau ją visai kitu kampu: nepriklausomą, talentiną, bei gražią aktorę. Kažkada domėjausi ja todėl man čia informacijos ir kažko naujo trūko, tačiau nieko nežinantiems apie Kristen manau buvo įdomu.

  AtsakytiPanaikinti