Nuostabi lietuvaitė: Dovilė Astrauskaitė

Dovilės nuotrauka iš facebook.com
Šį kart aš su kitokiu straipsniu. Tiksliau, su interviu. Interviu ėmiau iš paprastos, bet tuo pačiu ir nepaprastos merginos. Ne, ji nėra garsi įžymybė. Užsiima tuo, kas patinka ir tuo, ką moka. Argi tai ne žavu?

Vardas, pavardė: Dovilė Astrauskaitė
Amžius: 19, bet  jau greitai bus 20
Gyvenamoji vieta:  Pasvalys/ Panevėžys. Pasvaly  grįžtų pabūti pas tėvus, o Panevėžy gyvenu su vaikinu.
Pomėgiai:  Fotografija, sportavimas, maisto gaminimas, maivymasis, bendravimas, naujos pažintys, knygų skaitymas, pasivaikščiojimai gamtoje, kelionės, visokiausių nesąmonių gamyba ir dar daug , daug visko.
Darbas: Šiuo metu neturiu kaip ir darbo oficialaus, bet ieškausi. O taip tai, fotografuoju, pardavinėju papuošalus, daiktus, drabužius. Taip va ir prasimanau pinigų ir pilnai save išlaikau, tai nereikia iš tėvų prašyti.
Dovilės nuotrauka iš facebook.com

AŠ: Mačiau, kad užsiimi fotografija. Kada tai prasidėjo? Ar labiau patinka fotografuoti kitus ar pačiai būti modeliu? 
Dovilė: Fotografija pradėjau domėtis gal nuo kokios 8 klasės. Net nežinau kas paskatino, visada žavėjo gražios nuotraukos, todėl pačiai norėjosi kurti tą grožį, o  ne tik žiūrėti į kitų darbus. Patinka fotografuoti kitus ,kai turiu tam tikrų idėjų, viziją kaip kas turi gautis. O dėl modelio vaidmens... Pripažinsiu čia mano silpnybė, dievinu nukreipta objektyvą į mane.  

AŠ:Esi tikrai neeilinės išvaizdos mergina. Kas tave paskatino, o galbūt ir nuteikė, būti tokia, kokia dabar esi?
Dovilės nuotrauka iš facebook.com
Dovilė: Neeilinės išvaizdos mergina, taip aš nesijaučiu. Jaučiuosi paprasta kaip ir daugelis kitų merginų tik, kad su tatuiruotėmis. Kad tokia kokia esu dabar  niekas nekaltas, niekas to neplanavo, tiesiog viskas gavosi savaime. Gal todėl , kad paauglystėje  buvau šiek tiek maištaujanti, mėgdavau šokiruoti kitus ir būti dėmesio centre. Mėgstu iššūkius, nuotykius, išbandymus, viskas kas teikia gyvenimo malonumą ir ko kiti prisibijo.  
AŠ:Tavo kūnas apipieštas nuostabiomis tatuiruotėmis. Ar kiekviena tatuiruotė turi savo reikšmę? O gal jos visos yra susiję? 
Dovilė: Ačiū ,ačiū. Vienos turi, kitos ne,  bet tikrai ne visos susiję. (Šypsosi)

AŠ:Tavo figūra labai daili. Kaip tu ją prižiūri? Ar sportuoji, o gal tiesiog sveikai maitiniesi? Kaip motyvuotum tas merginas, kurios nori turėti gražias kūno linijas?
Dovilė: Oi, nemanau, kad jau labai  gražios tos mano linijos. ( Juokiasi) ... Na  seniau tikrai buvau apkūnoka mergina, burbuliukas, bet tikriausiai meilė viską sustatė į vietas. ( Juokiasi) Na , o šiaip mano organizmas yra linkęs pilnėti , jei tik mažiau pajudu, dėl to stengiuosi į jį nekišti ko papuola, pabėgioju 1-2 kartu kaip kada į diena, padarau šiokių tokių pratimėlių, stengiuosi daugiau visur judėti kojomis ar su dviračiu ir tiek. Mano didžiausia motyvacija buvo sau jaustis gražiai. Todėl  paprasčiausiai užteks verkti kokia esi baisi, stora, geriau jau šia minutę imkis darbo, kad tokia nebūtum. (Šypsosi)
  
AŠ:Mačiau, kad pardavinėji papuošalus, aksesuarus ir drabužius. Ar daug yra tokių merginų, kurios visa tai perka? Ar tai daugiausia tavo amžiaus, jaunesnės ar vyresnės merginos? Tai labiau tavo darbas ar tiesiog papildomas būdas užsidirbti? 
Dovilės nuotrauka iš facebook.com
Dovilė: Šiuo metu darbas, kuriuo pilnai išsilaikau save ir savo poreikius. Klientų būna įvairiausių  , nuo jaunų mergaičių iki moterų jau metuose, net ir vaikinų ir vyriškių pasitaiko.;)

AŠ:Ko palinkėtum ir ką patartum visoms paauglėms merginoms, kurios nori būti kitokios, tačiau bijo kitų nuomonės? 
Dovilė: Tiesiog būti savimi, siekti savo tikslų , svajonių ir nekreipti į kitus dėmesio Nes tik pas savo gyvenimo kalvis esi, tai kaip pasiklosi taip ir išsimiegosi. (Šypsosi)


Dovilės nuotraukos iš facebook.com


Dovilė yra puiki fotografė. Jeigu norite pamatyti jos darytų nuotraukų, kviečiu aplankyti jos puslapį facebook'e https://www.facebook.com/MiholinosPhotography?fref=ts . 
Ji ne tik nuostabaus grožio įrodymas, tačiau dar ir geraširdė mergina! Ne už kalnų bus rengiamas fotografijų konkursas ir Dovilė steigs prizą, bei padės išrinkti laimėtojas! Argi tai ne nuostabu? 

6 Komentarai

 1. Man asmeniškai Dovilė atrodo labai įdomi asmenybė!
  Tačiau iš tavo pusės norėjosi kiek įdomesnių klausimų pašnekovei:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Inga, Dovilė labai užimta mergina ir nenorėjau jos pakrauti klausimais. Tiesiog norėjau kad papasakotų grynai apie save ir pakalbėtų apie tai, kas aktualu paauglėms.

  Na, galbūt ir įdomesnių įmanoma sugalvoti, tačiau.. Yra kaip yra. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Spaudžiu reakciją patinka, bet kai perkraunu puslapį, tos reakcijos mano nesimato :/

  AtsakytiPanaikinti
 4. Yra rubrika TD blykstė, galbūt prie jos ir turėtų šis straipsnis priklausyti. Kaip bebūtų, labai geras straipsnis. Puikios fotografijos, teko kažkada jau šią merginą girdėti, bet dabar sužinojau, kas ji. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man patiko straipsnis, ir tie klausimai geri. Ne per ilgas ir ne per trumpas straipsnelis, tikrai. Super. Informatyvu ir įdomu :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Blonde, ji nėra įžymybė, todėl prie TD blykstės nedėsiu. :)

  AtsakytiPanaikinti