Paulo Coelho ,,Alchemikas"


   Paulo Coelho gimė 1947 metais, rugpjūčio 24 dieną, Rio de Žareine, Brazilijoje. Paulo- rašytojas, parašęs 26 knygas, kurios dvi autobiografinės. Iš viso parduota 150 mln. jo parašytų knygų net 150 šalyse. Taip pat Coelho dainų autorius bei JTO ,,taiko skelbėjas".
   1988m. pristatė savo parašytą knygą ,,Alchemikas". Knyga susilaukė milžiniškos šlovės. Buvo išleista 67 kalbomis 120 šalių. Šios neįprastos knygos egzempliorių buvo parduota 65mln., o tai leidiniui leido patekti į Ginesų rekordų knygą.

Faktai

Paulo yra katalikas.

Šiuo metu rašytojui 66-eri metai.

1989m. nukeliavo ispanų katalikų piligriminę kelionę.

Gavęs Prancūzijos garbės legiono ordiną.

Tautybė- brazilas.

Paulo vienas sėkmingiausių Brazilijos rašytojų.

Pirmoji knyga ,,Pragaro archyvai"  nesusilaukė didelės sėkmės.Knyga ,,Alchemikas"

   Ši knyga tikrai įtraukianti, kelias naktis skaičiau ir mąsčiau apie istoriją, pagrindinį veikėją, jo nuotykius, bei Asmeninę legendą.
   Knyga apie piemenį Santjagą, kuris vaikystėje turėjo būti kunigu, bent to tikėjosi jo tėvai. Jaunuolis užaugo ir suprato, jog jam lemta keliauti po pasaulį. Įsigijęs bandą avių, jis keliavo nuo vieno miestelio prie kito. Tačiau taip nutiko, kad jis susapnavo du kartus tą patį sapną apie lobį, kurį ras nukeliavęs prie Egipto piramidžių. Santjagas prašė pagalbos būrėjos čigonės, kuri patarė tai, ką pats piemuo žinojo, tik nenorėjo pripažinti: jis turi keliauti ir surasti tą lobį. Už pagalbą čigonė paprašė dešimtadalio turto. Kiek vėliau piemuo, miesto aikštės viduryje, sutinka senolį. Paprastas, vargšas, niekuo neišsiskiriantis senukas teigia, kad jis karalius. Santjagas iš pradžių netiki, nenorom kalba su ,,karaliumi", tačiau senolis kažkuo žavi, jis netoks, kaip įsivaizduoja aplinkiniai, sako tiesą. Gavęs du akmenukus bei patarimų, piemuo pradeda savo kelionę. Seka ženklus ir tikisi pasiekti tikslą. Nuotykiai, istorijos, pamąstymai- visa tai, kas įtraukia skaitytoją. Kas tas senolis, čigonė, anglas, Krištolo parduotuvės pardavėjas, Asmeninė legenda, Pasaulio kalba ar Alchemikas sužinosite perskaitę knygą.


     „Aš visada žinojau, kad mano Asmeninė Legenda yra rašyti.”


Informacijos šaltiniai:
1. Knyga: ,,Alchemikas"
2. http://lt.wikipedia.org/wiki/Paulo_Coelho


1 Komentarai

  1. Tai nėra straipsnis, labiau primena apžvalgą. Keliose vietose radau skyrybos ir rašybos klaidų. Šįkart "nepasėdėjai" prie apžvalgos įžangos. Kitą kartą neskubėk rašyti. Juk svarbiausia kokybė, o ne kiekybė.
    Lauksiu sekančio straipsnio!

    AtsakytiPanaikinti