Rubrika "Mėnesio mėgstamiausias"

Labas vakaras!
Sveikinuosi šį vakarą sugalvojusi šaunią rubriką pavadinimu "Mėnesio mėgstamiausias". Norėjau pradėti vesti kokią rubriką, o tuo pačiu ir rengti konkursus. Ši rubrika vyks vieną kartą į mėnesį - vienas konkursas.
Taisyklės:
Kiekvieno mėnesio pradžioje paskelbsiu įrašą su tema, pavyzdžiui, mėgstamiausias filmas. Jūs turite mėnesį laiko siųsti man laiškus su filmo pavadinimu, nuomone ir aprašymu (aprašymas parašytas iš jūsų galvos). Mėnesio gale keliu jūsų siųstus mėgstamiausius filmus ir rengiu balsavimą. Balsuoti galėsite kelias dienas. Jie paaiškės kito mėnesio pradžioje su vėlgi nauja tema.

Šio mėnesio tema:
MĖGSTAMIAUSIAS DRABUŽIS

Kadangi jau mėnesio pabaiga, turite tik kelias dienas siųsti sausio mėnesio mėgstamiausią drabužį. Fotografuokite patys - nepriimsiu nuotraukų iš interneto!
Lauksiu nuotraukų iki SAUSIO 26d., tą dieną bus paskelbtas balsavimas!
Jeigu matysiu, kad jums ši rubrika patinka, būtinai tęsime, tačiau jeigu rubrika susilauks mažai dalyvaujančiųjų - stabdysiu.
Mėgstamiausio drabužio nuotrauką siųsti el. paštu gggretakvietkute@gmail.com. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, amžių ir adresą tam atvejui, jeigu laimėtumėte prizą. NEPAMIRŠKITE NURODYTI PAŠTO KODO.

Prizas - sagė.

Labai laukiu dalyvaujančiųjų!
Netingėkit! <3
Greta.

6 Komentarai

 1. Gal ir įdomus konkursas, tačiau per mažai duota laiko nuotraukai atsiųsti. Ir nelabai aišku: siųsti drabužių derinį ar tik vieną vienintelį?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Siųsti vieną vienintelį :)
  Na taip, bet tik šį kartą tiek mažai laiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. o ta drabuzi nufotografuoti apsivilkus ji ar padeti ant kazkur?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonime, čia tavo pasirinkimas :) Gali padaryti koliažą dviejų nuotraukų - apsivilkus ir ant pakabos :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. tikrai idomi rubrika, o ir tema viena is idomesniu atiteko:)

  AtsakytiPanaikinti