Serialų TOP 6 : kuris labiausiai įtraukiantis?


   Dabar, dvidešimt pirmame amžiuje, greitai lekiantis laikas ir neužbaigti darbai užima svarbią vietą mūsų mažame pasaulyje, kupiname nuobodybės, rutinos. Bet kita vertus, tada, kai norisi pasinerti į kitą pasaulį, mes įsijungiame televizorių arba kompiuterį, ten ramiai, niekieno nevaržomi įsivaizduojame, kad esame visiškai kitokie, skirtingi charakteriu ar išvaizda, siekiantys kitų tikslų.
   O kad taip nutiktų ir Jums, mieli skaitytojai, pasinerkite į 6 skirtingų istorijų pasaulį, kurios sužavėjo viso pasaulio paauglius.

The Vampire Diaries / Vampyrų Dienoraščiai

   Serialas kupinas mistikos. Elena Gilbert, niekuo neišsiskirianti mergina, po tėvų netekties gyvena ramiame miestelyje kartu su teta Džena bei broliu Džeremiu. Nauji mokslo metai, nauja pradžia- visa tai Elenos tikslas. Staiga jos gyvenime pasirodo Stefanas Salvatorė. Vaikinas išvaizdus, kažkuo traukiantis merginų akis, tačiau
užsisklendęs. Gilbert mergaitei toks Stefanas patinka, jis žavi, turi kažką, ko neturi kiti vaikinai. Jausmai, kurie atrodė tarsi eiliniai paauglių susižavėjimai vienas kitu, pereina į tikrų tikriausią meilę. Tačiau meilei reikia pasitikėjimo, tiesos, kurios Stefanas neatskleidžia. Kas jis toks, ir kas tas žavus Stefano brolis Deimonas? Ką jie slepia ir ko siekia? Visa tai ir DAR daugiau šiame nuostabiame, pilname fantastikos seriale!
   Šiuo metu yra 5 sezonai.

Pagrindiniai veikėjai:

Elena Gilbert (Nina Dobrev)
Stefanas Salvatorė ( Paul Wesley)
Deimonas Salvatorė (Ian Somerhalder)

 The Originals / Orginalieji (Grynakraujai)


   Šis serialas dalis ,,Vampyrų Dienoraščių" veikėjų istorijos. Sakyčiau, kad norint pradėti jį žiūrėti, reiktų pažiūrėti ir ,,Vampyrų Dienoraščius". Bet jei tau smalsu ir iškart nori pasinerti į vampyrų istorijas, pasinerk! Klausas, Rebeka ir Elijus- paskutinieji išlikę pirmosios kartos vampyrai. Klausas kitoks nei sesuo ar brolis. Jis hibridas, pusiau vilkolakis, pusiau vampyras. Viskas seriale sukasi apie tai, kad Heilė laukiasi Klauso kūdikio, kuris, žinoma, hibridas bei augantis tėvelio konkurentas. Taip pat apie tai, kaip grynakraujis vampyras nori atsiimti savo tvirtovę, Naująjį Orleaną iš vampyro Marselio. Vampyriški nuotykiai, meilės istorijos, gražūs vaikinukai ir mistika... Nedelsk!  
Šiuo metu yra tik 1 sezonas.

Pagrindiniai veikėjai:
Klausas Maiklsonas (Joseph Morgan)
Rebeka Maiklson (Claire Holt)

Elijus Maiklsonas (Daniell Gillies)

The Carrie Diaries / Kerės Dienoraščiai

   Kerė Bredšou paauglė, kuri siekia savo tikslo, ji nori tapti rašytoja. Prieš maždaug pusę metų mirė jos mama, liko kartu su sese Dorite ir tėčiu. Nauji mokslo metai, paaugliškos problemos... Kerei patinka Sabastijanas, vaikinas su kuriuo lankė baseiną. Tarp jų užsiplieskia kibirkštis. Meilė? Aistra?
    Kerė turi geriausius draugus pasaulyje, tačiau Megei ir Voltui kažkas ne taip, ypač Voltui. Bredšou tampa žurnalo ,,Interviu"  praktikante Manhetine. Manhetinas, Niujorkas, vakarėliai, žurnalas, žmonės ar mokykla, šeima, draugai. Du pasauliai, tačiau kuris jos tikrasis, kuriame Kerė yra Kerė Bredšou? 
Šiuo metu yra 2 sezonai.

Pagrindiniai veikėjai:
Sabastijanas Kydas (Austin Butler)
Kerė Bredšou (Annasophia Robb) 

Pretty Little Liars / Jaunosios melagės

     Istorija apie 5 merginas, kurios buvo geriausios draugės, dalinosi visomis savo paslaptimis. Tačiau Alison žinojo daug daugiau nei kitos. Šviesiaplaukė, kandi, visų numylėtinė Alison- merginų lyderė. Vieną vasaros naktį merginos buvo kartu, dalinosi paslaptimis. Tačiau Alison dingo. Nuo to laiko Spencer,
Emily, Hanna ir Aria tapo lyg nesavos. Draugystė nutrūko. Kūnas nebuvo rastas, o tai kėlė daug klausimų.
   Kūnas atsirado. Kažkada buvusios draugės susitiko per laidotuves, o po jų gavo vienodas SMS žinutes nuo -A. Kas tas -A? Alison? Bet ji mirus. Slaptos žinutės nuo -A nesibaigė, jos pranešdavo tai, ką žinojo tik Alison, jų paslaptis, tas, kurių nevalia atskleisti. Kas tas -A ir ką reikėjo iškęsti merginoms- visa tai  šiame seriale.
Šiuo metu yra 4 sezonai. 
Pagrindiniai veikėjai:   
Alison (Sasha Pieterse)


Emily (Shay Mitchell)

Spencer ( Troian Bellisario)  
Aria (Lucy Hale)
Hanna (Ashley Benson)           


   Ravenswood / Ravensvudas


   Tai taip pat dalis serialo ,,Jaunosios melagės". Šiame seriale Hanos vaikinas Kalebas padeda Mirandai išsiaiškinti kodėl kapinėse yra jų vardai. Deja, Mirandos likimas pasibaigia mirtimi. Tai nutinka tada, kai Miranda, Kalebas ir kiti trys draugai važiuoja namo. Miranda pastebi kažkokią mergina, vaiduoklį, kuris tiesiai prieš jos automobilį. Nenorėdama nutrenkti ji pasuka į ežerą, o pati žūsta. Paaugliai išsiaiškina, kad tai prakeiksmas, kuris būna tarp 5 draugų. Koks tai prakeiksmas, kas mirs kitas ir kas vyks toliau- Ravesvudo seriale. 
Šiuo metu yra 1 sezonas.

Pagrindiniai veikėjai:
Miranda (Nicole Gale Anderson)
Kalebas (Tyler Blackburn)


Teen Wolf / Jaunasis Vilkas


   Skotas nėra populiarus mokykloje, mėgiamas merginų ir nežaidžia nuostabiai lakroso. Jis paprastas vaikinas, kuris norėtų būti pripažintas, kaip visi. 
   Stailsas, geriausias Skoto draugas, sūnus miestelio šerifo. Tad vieną naktį Stailsas pasikviečia draugą į mišką, kur tiriama nauja byla. Vaikinai ieško merginos kūno, tačiau netikėtai aplinkybės pasisuka kita linkme. Skotui įkanda kažkoks padaras, panašus į vilką. Nuo to laiko tarsi viskas pasikeičia: jis geriau girdi ir mato, jo reakcija pagreitėja, lakrosą žaidžia geriausiai, o ir mergina susidomi juo. Kas jis toks ir kaip jam seksis su tuo tvarkytis? 
Šiuo metu yra 3 sezonai.

Stailsas (Dylan O'brien)
Pagrindiniai veikėjai:

Skotas (Tyler Posey)


 Na štai ir visi 6 serialai. Kodėl 6, o ne 5 ar 10? Tiesiog šis skaičius įdomesnis!
O dabar Jūsų sprendimas: žiūrėti juos ar ne. Istorijos užkabinančios! Aš nenusivyliau!10 Komentarai

 1. O kur Liežuvautojos serialas?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Blondė- taip, su tuo kilo problemų. ačiū už tavo nuomonę, stengsiuosi kitą kartą to nedaryti :>

  Anonimas- pasirinkau 6 serialus, kuriuos žiūriu, kad galėčiau tinkamai juos apibūdinti, bei tekste perteikti savo nuomonę :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Visus serialus žiūriu, todėl norėjosi kažko labiau nežinomo. Bet vis tiek perskaičiau.
  Už akių labai kliuvo nerišlūs sakiniai, pvz: "sūnus miestelio šerifo". Geriau skambėtų "šerifo sūnus". Dar pagrindiniai veikėjai nelabai tinkamai parinkti. Tačiau apytikriai viskas lyg ir gerai, bet tikrai galėjai labiau pasistengti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Manau viskas būtų gan gerai jei būtum parinkus įvairesnius serialus. Ta prasme, galėjai neimt tų tvd, pll serialų atšakų 'the orginals' ir 'Ravenswood', o vietoj jų surast kažką įdomesnio. Taip pat išdėstymas bado akis.. :>

  AtsakytiPanaikinti
 5. Teen wolf forever !

  AtsakytiPanaikinti
 6. Taip pat rekomenduoju pažiūrėti serialą „Sense8“ („Aštuntasis pojūtis“). :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Peržiurėjau Jaunasis Vilkas laaabaaaaai yydoomu laukiu kada atsiras 7 sezonas!!!!!!

  AtsakytiPanaikinti