Sugrįžimas ir naujos rubrikos atidarymas!

SIMONA Š. 

Sveikos, mielosios TD'ietės! Ir vėl matote mano pasisveikinimą, ir vėl matote mano vardą. Tikriausiai jau iš įrašo pavadinimo supratote, kad aš, Simona, daugeliui dar žinoma kaip Simona Š., grįžtu su dideliu noru padėti šiam nuostabiam blog'ui atsistoti ant kojų!

Panašiu laiku, praeitais metais aš buvau priimta į šį blog'ą. Iki kovo mėnesio pabaigos buvau  rašytoja. Tuomet tapau administratore ir ja išbuvau iki spalio mėnesio pabaigos. Spalio pabaigoje išėjau dėl pagrindinės priežasties - didelio laiko trūkumo. Tikriausiai dabar, visi ištikimi šio blog'o skaitytojai mane prisiminė, o visi naujokai, tikiuosi, laikui bėgant mane pažins. :)

----------------

Į TD blog'ą grįžtu prikaupusi labai daug idėjų ir minčių rubrikoms, konkursams bei žinoma, straipsniams. Visad stengiausi rašyti aktualiom temom: sportas, rankdarbiai, grožis, aktyvus laisvalaikio leidimas, įvairios veiklos, organizacijos, įdomybės ir pan. Šios temos yra mano rašymo "varikliukas", tad iš manęs galite tikėtis sulaukti straipsnių šiomis temomis. Ir būtent jau dabar noriu jums pristatyti naują rubriką, kuri gyvūnų mylėtojams, manau, turėtų patikti.

"MŪSŲ AUGINTINIAI"
Tai nauja rubrika, kurioje galėsite įgyti daug naujų žinių apie įvairių naminių gyvūnėlių priežiūrą, mitybą, apgyvendinimo sąlygas, prisijaukinimą, ligas ir pan. Kiekvienas skaitytojas, jau dabar, apačioje esančioje apklausoje gali parašyti, apie kokį gyvūnėlį norėtų paskaityti šioje rubrikoje. 

ANKETĄ RASITE ČIA


Labai tikiuosi ir šiemet puikiai sutarti su visais blog'o skaitytojais ir rašytojomis, sulaukti komentarų ir reakcijų po savo straipsniais bei gauti Jūsų patarimų, pasiūlymų straipsnių ir rubrikų temoms!

Iki susitikimų,
Simona Š. 

8 Komentarai

 1. Esu įsitikinusi, jog tau vėl puikiai sekasi. :) Labai pasiilgau tavo rašymo, todėl nekantriai laukiu naujų straipsnių. Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai ačiū, Vilija! Smagu girdėti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveika sugrįžusi Simona! Užpildžiau Tavo anketą ir labai lauksiu naujų straipsnių :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai smagu girdėti, kad mano straipsniai yra laukiami. Ačiū. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš taip pat džiaugiuosi čia sugrįžusi. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kaip fainai.Sėkmės ;) Gal bus siuvinėjimo pamokėlių? :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ačiū. :) Galbūt ir bus kas nors panašaus, žiūrėsiu. :)

  AtsakytiPanaikinti