TD blykstė - Josh HutchersonSveikos skaitytojos! Pirmuoju savo straipsniu
Jus pradžiuginti straipsniu apie tikrai
žymų aktorių, kuris moka vis priminti
apie save - žavųjį Josh Hutcherson.Ūgių skirtumas. Kaip Jūs
elgtumėtės Josh situacijoje?
 • Pilnas vardas - Joshua Ryan "Josh" Hutcherson
 • Pravardės -  JHutch, Hutch, Jay Ryan, Jake Ryan
 • Gimimo data  - 1992 metų, spalio 12 diena.
 • Gimimo vieta - Kentukis, JAV
 • Svoris - 62 kilogramai
 • Josh yra labai nepatenkintas savo ūgiu - apie 170 centimetrų. Tai itin matyti kai jis pozuoja su "Bado Žaidynių" ar "Kelionės į žemės centrą" kolegomis.
 • Akys - lazdyno riešuto spalvos
 • Turi dvi tatuiruotes
Pradžia
Josh buvo tik trijų, kai pradėjo linksminti suaugusiuosius vaidindamas mini spektaklius. Kai jam sukako ketveri, jis buvo tvirtai apsisprendęs tapti aktoriumi, tačiau tėvai susitarė ignoruoti visus Josh prašymus leisti jį vaidinti iki kol jam sukako devyneri. Iki tol būsimasis aktorius lankė savo gimtojo miesto pradinę mokyklą, tačiau vėliau iškeitė ją į karjerą ir pradėjo mokytis namuose su mama. Po kiek laiko, 2002 metų sausį jie sutiko vaidinimo mokytoją Bob Luke, kuris gabiam vaikui pasiūlė skristi į Los Andželą ir pradėti dalyvauti atrankose į pilotines televizijos serialų serijas.
Josh pozuoja prie pozuoja
prie pirmojo jo filmo
"Miracle Dogs"
Patarimas buvo itin sėkmingas - jau tais pačias metais Josh galima buvo išvysti įvairių serialų pilotinėse serijose House Blend, ER, Becoming Glen, bei pagaliau - atkaklumu pasiekta pagrindinėje Animal Planet filmo Miracle Dogs rolėje.
Po šio filmo, darbo Josh tikrai netrūko - jis netik vaidino, bet ir įgarsino veikėją Markl animaciniame filme Howl's Magical Castle, o garsiame 2004 Disney The Polar Express pagrindinio veikėjo veido formos, išraiškos, bei kūno judesiai buvo sukurti būtent pagal Josh.
Vėliau jaunasis aktorius suvaidino keliuose Holivudo filmuose, ir už vieną jų laimėjo pirmą apdovanojimą.
Tiltas į Terabitiją
Filme "Tiltas į Terabitiją"
2007 metais išleistas filmas "Tiltas į Terabitiją" sužavėjo visus - nuo kritikų iki žiūrovų. Ypač sužavėjo dviejų pagrindinių aktorių - Josh Hutcherson ir AnnaSophia Robb "tarpusavio ugnelė", tačiau Josh aiškina viską paprastai - "Mes tiesiog tapome pačiais geriausiais draugais ir tai parodėme filme". Tačiau du aktoriai "ugnelei" atsispirti negalėjo - kad ir labai trumpam, pora vis dėlto jie buvo.

Iš "Kelionės į Žemės centrą"
Vėliau Josh suvaidino keliuose sėkminguose filmuose, vieną iš jų, Firehouse Dog, Josh apibūdino kaip filmą, reikalaujantį ypatingos kantrybės, nes pasak jo, yra nežmoniškai sunku vaidinti filme, kur vieno šuns rolę atlieka keturi (filmas pasakoja istoriją apie gaisrininko sūnų, tapusiu itin artimais draugais su šuniu).  Išleistos knygų ekranizacijos "Kelionė į Žemės centrą" ir Cirque du freak tik padidino jaunojo aktoriaus populiarumą.

Bado Žaidynės
2011 metais buvo pranešta, kad Josh oficialiai atrinktas į populiarios Suzanne Collins knygos "Bado Žaidynės" ekranizacijos veikėjo Pito (Peeta) rolę. Ir kai pagaliau 2012 metų kovo mėnesį šis filmas buvo išleistas prasidėjo Josh, ir kitų dviejų pagrindinių vaidmenų aktorių Jennifer Lawrence (Ketnė (Katness)) ir Liam Hemsworth (Geilas (Geil)) žvaigždžių valanda. Ir ji vis dar tęsiasi - 2013 lapkritį išleista filmo antra dalis pateko į daugiausiai uždirbusių filmų 50-uką, o artėjančios dvi dalis ruošiasi taip pat būti neįkainojamos. Josh apie savo personažą yra pasakęs: "Aš visada galvojau, kokį lanką Pitas padaro pro visas knygos dalis. Pradžioje jis yra tiesiog pažeidžiamas, nedrąsus berniukas, o paskui, tiesiogine to žodžio prasme kankinamas, jis tampa į gan žiaurų, kenčiantį žmogų. Šis posūkis yra tiesiog neįtikėtinas. Tai yra kažkas, dėl ko aš esu labai susijaudinęs ir kartu nerimaujantis <....>"

Asmeniniai santykiai
Be trumpų santykių su AnnaSophia Robb Josh yra turėjęs kelias rimtas draugystes. Dabar jis gali prisiminti trejus metus trukusią draugystę su aktore Shannon Wada (2003 - 2006)....

.... vienerius metus gražiai praleisto laiko su Victoria Justice (2008)....

.... tik vieną kartą viešumoje kartu pastebėtus kartu (einančius į filmų pasimatymą), mums neaiškų laiko tarpą trukusią draugystę su Lanchen Mihalic....

....bei su "Kelionės į Žemės centrą" antros dalies kolege Vanessa Hudgens praleistus kelis mėnesius.

 Šiuo metu Josh yra įsipareigojęs - nuo 2013 metų jis yra pora su ispanų aktore Claudia Traisac.


Stilius
Josh plaukai yra tamsiai rudi, tačiau dėl "Bado Žaidynių" aktorius buvo juos nusidažęs šviesiai, kad atitiktų Pito paveikslą. Aišku, vėliau ir pats pabandė blondino įvaizdį.
Kuri plaukų spalva, Jūsų manymu labiau tinka Josh?

Josh aprangos stilius užaugo kartu su jo karjera. Tačiau yra vienas aksesuaras, be kurio jis niekada nesirodo - akinama, tačiau miela šypsena.Josh sporto rutina
Nors Josh ir nenori turėti itin atletiško kūno, dauguma dabartinių jo vaidmenų (pradedant nuo "Bado Žaidynių") reikalauja fizinio aktyvumo. Tad aktorius yra susidaręs rutiną kurios jis nuoširdžiai laikosi.

Josh sporto salėje lankosi 5-6 kartus per savaitę. Prieš treniruotę jis apšyla bėgiodamas apie 45 minutes, kad vėliau galėtų pakelti įvairius svorius. AKtoriaus treniruotė trunka 50-60 minučių, į ją įeina padangų metimas, svorių kilnojimas bei prisitraukimai. Krūvis priklauso nuo reikalavimų artėjančiam vaidmeniui.


Dar keli įdomūs faktai:

 • Mėgstamiausias Josh aktorius - Jake Gyllenhaal
 • Mėgstamiausia spalva - Violetinė
 • Mėgstamiausi drabužių brand'ai - Modern Amusement, Ed Hardy
 • Mėgstamiausi filmai - Juodasis riteris, Transformeriai, Liūtas Karalius
 • Mėgstamiausias superherojus - Betmenas
 • Josh turi daug gyvūnų - 3 šunis Diesel, Driver ir Nixon, 2 kates Jell-O ir Paws ir vieną žuvelę.
 • Geriausia gauta Kalėdų dovana - Guitar Hero žaidimas gautas 2006.
 • Josh mėgsta atsipalaiduoti tiesiog gulint ant grindų ir klausant mėgiamos muzikos.
 • Aktorius pripažįsta, kad yra slapčia įsimylėjęs Angelina Jolie ir Britney Spears seserį Jamie Lynn Spears
Nori parašyti Josh laišką? Ne bėda. Greičiausias būdas - siųsti jį per fanų klubą, tačiau jei nori, gali siųsti ir per Josh agentą. Adresai

Josh naujienas gali sekti per jo facebook ir twitter.

Informacija iš: josh-h.com; healthyceleb.com; wikipedia.com; joshhutcherson.com; teenvogue.com

6 Komentarai

 1. Labai patiko, daug darbo įdėta. :) Tik nesuprantu, kodėl tu įžangą visada rašai stulpeliu? Čia juk ne eilėraštis koks. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Simona, gal ji nori sukurti savitą stilių arba šiaip... atkreipti dėmesį į straipsnį? :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Perskaičiau viską labai greitai ir likau patenkinta. Daug įdomių faktų, nuotraukų ir žinoma, kaip Simona sakė, labai matosi pastangos. Įsivaizduoju kiek laiko tai kainavo, šaunuolė. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Simona, Ieva - tiesą sakant net nežinau.... Pirmuose straipsniuose taip nerašiau tik vėliau užtemimas užėjo :D Vilija - Ačiū! Paskelbus labai jaudinaus, kad bus nuobodu ir sunku skaityti.... :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. dievinu šį aktorių! ačiū tau už puikų straipsnį! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. dievinu šį aktorių! ačiū tau už puikų straipsnį! :)

  AtsakytiPanaikinti