TD blykstė: Kai narkotikai pakiša kojąBuvimas garsenybe - didelė atsakomybė. Pramogų pasaulyje sukasi dideli pinigai, o kur dideli pinigai, ten ir didelės pagundos, kurioms, deja, atsispiria ne visi. 


Cara Delevingne 

Niekas nepaneigtų, kad garsusis "Victoria's Secret" angelas, Cara Delevingne, į mados pasaulį įsiveržė tarsi viesulas. Šiandien mergina puikuojasi ne ant vieno žinomo žurnalo viršelio, o garsiausios drabužių bei kosmetikos linijos rikiuojasi į eilę siūlydamos pasirašyti naujus kontraktus. Deja, su didžiule šlove į modelio gyvenimą atkeliavo ir žalingi įpročiai. Neseniai vykusiame vakarėlyje Cara padaugino tiek alkoholio, kad iš jo pasišalindama nelaikė pusiausvyros ir griuvinėjo prie laiptų, o 2013m. rugpjūtį "H&M" mados namai nutraukė kontraktą dėl kilusio skandalo, kai mergina buvo užfiksuota turinti neaiškios kilmės baltų miltelių. Beje, Milane vykusiame naujos "Versace" kolekcijos pristatyme Caros blauzdos buvo nusėtos neaiškiom žaizdom, kurias, įtariama, galėjo sukelti svaigalų naudojimas. 


Lindsay Lohan

Niekam ne paslaptis, kad nuo mažens kino juostose vaidinusi Linday Lohan ilgą laiką buvo priklausoma nuo narkotikų.  Nors pradžioje neigė bet kokį sąryšį su narkotinėmis medžiagomis, vėliau viskas išaiškėjo, todėl teismo sprendimu Lindsay atliko viešuosius darbus ir pradėjo reabilitaciją. Galima tik pasidžiaugti, kad po metus laiko trukusios reabilitacijos aktorė, dainininkė bei buvęs modelis sparčiai taisosi ir po truputį susigrąžina prarastą grožį bei kone sugriautą karjerą. 


2013m.
2014m.

Kate Moss

Anglijos supermodelis ir drabužių dizainerė, pozavusi daugiau kaip trims šimtams žurnalų viršelių, savo gyvenime darbą derina su nesibaigiančiais vakarėliais. Tiesa, 2005m.  Kate sekė ištisa grandinė skandalų dėl narkotinių medžiagų (ypač kokaino) vartojimo. Iškart po šių skandalų, su vienu garsiausių pasaulio supermodelių kontraktus nutraukė "H&M", "Chanel" ir "Burberry". Kaip bebūtų, Kate teisme pavyko įrodyti savo nekaltumą ir supermodelis toliau tęsia karjerą.Macaulay Culkin

Kad mažasis Kevinas iš "Vienas namuose" (angl. "Home alone") užaugo (33m.), patikėti sunku, tačiau dar labiau nesinori tikėti, kad šis aktorius turi problemų su narkotikais. 2004m. Macaulay buvo sulaikytas už marihuanos, alprazolamo ir klonazepamo laikymą. Nors iš pradžių teigė esąs nekaltas, vėliau prisipažino ir teismo sprendimu tris metus kalėjo kalėjime bei sumokėjo 540$ baudą. Nors oficialių duomenų nėra, daugelis sprendžia, kad aktorius bei muzikantas taip ir neišsprendė narkotikų problemų, o tai liudija pats veidas...Amy Winehouse

Mūsų pasaulį jau palikusi britų solo dainininkė, patvirtinta oficialiais duomenimis, buvo priklausoma nuo narkotikų. Kurį laiką prieš mirtį Amy kova su psichotropinėmis medžiagomis buvo viena populiariausių bulvaro temų.  Priklausomybes ir savęs žalojimą viename interviu patvirtino ji pati. Į policijos akiratį atlikėja ir jos vyras Blake patekdavo dažnai: dėl narkotikų laikymo, smurtavimo. 2008-ųjų sausį internetinis portalas "The Sun" paviešino video klipą, kuriame Amy rūko kreką, kokainą ir pasakoja apie prieš tai vartotas medžiagas. Po šio įvykio dainininkė suimta, vėliau kurį laiką gydėsi realibitacijos klinikoje. Galiausiai, 2011m. liepos 23d. Amy Winehouse rasta negyva savo namuose. Mirties priežastis - mirtinas apsinuodijimas alkoholiu. 
Amanda Bynes 

Žinoma amerikiečių aktorė, laidų vedėja ir dizainerė, taip pat patvirtinta oficialiais duomenimis, kovoja su priklausomybe narkotikams. Pasak jos tėvų, svaigalams per pirmus kelis mėnesius ji išleido net 1,2 milijono dolerių! Po incidento, kai Amanda padegė visiškai nepažįstamos moters kiemą, buvo nusiųsta gydytis į psichiatrijos ligoninę, vėliau - į reabilitacijos kliniką. Prieš kelis mėnesius aktorė baigė gydymo kursą ir dabar gyvena su šeima. Tik ar pavyks karjerą susigrąžinti?Britney Spears

Nors oficialių duomenų nėra, niekam ne paslaptis, kad dar karjeros pradžioje POP princesės gyvenime netrūko vakarėlių. Liudininkai tvirtina, kad Britney vartojo narkotikus, tiesa, pačius lengviausius. O ir nuotraukos kalba pačios už save...Cory Moneith

Amžinąjį atilsį atgulęs Cory Moneith'as buvo priklausomas nuo narkotikų. Oficialiais duomenimis patvirtinta, kad Cory gyvenime svaigalai pasirodė labai anksti - vos dvylikos. Serialo "Choras" (angl. "Glee") žvaigždė į teisėsaugos akiratį dėl narkotikų laikymo ir vartojimo buvo patekęs ne kartą. 2013m. liepos 13d. aktorius, perdozavęs alkoholio ir narkotikų (heroino), viešbučio kambaryje mirė. Organizme rasta ir kodeino, morfino pėdsakų. 

Cory ir jo mergina Lea

Interneto platybėse klajoja ir daugiau garsenybių nuotraukų, kurios liudija apie ryšį su svaigalais.

Miley Cyrus
Kristen Stewart
Daniel Radcliffe
Princas Haris
Lady Gaga
Paris Hilton

Rihanna

Marilyn Monroe (mirė dėl narkotikų perdozavimo)
... ir daugelis kitų.

Žvaigždės gyvenimas dažnai vaizduojamas kaip nenutrūkstanti linksmybių ir malonumų grandinė, tačiau akivaizdu, kad egzistuoja ir kita, ne tokia patraukli viso to pusė. Pakilus iki aukštumų, galima nusiristi labai žemai, o greičiausias ir tiesiausias kelias tam - narkotikai.


25 Komentarai

 1. Baisu žiūrėt ką iš žmonių padaro sužvaigždėjęs gyveninimas... Straipsnis patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ką galiu pasakyti apie šį straipsnį? Labai gera tema (!!!), išdėstymas, rašymo stilius. Tobulėji. Tai itin ryškiai matosi nuo pirmųjų tavo įrašų. Šaunuolė! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Smagu, kad patiko. Anonime, matyt, seniai TD skaitai, nes tai pirmasis mano įrašas po sugrįžimo. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nu ką, apšvietei mane. Su malonumu perskaičiau viską, sudominai, tad drąsiai galiu manyti, kad nuo šiol straipsniai apie žvaigždes bus labai įdomūs ir informuojantys. Ačiū tau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ten buvo ir mano mėgstamų žvaigždžių! Omg beveik jau visos garsenybes su svaigalais prasidejo...
  Labaaaaaaaaaai patiko straipsnis!! Saunuole Gintarija!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kaip visada - tobulai. Nėra priekaištų iš vis! Jei jau rašai tu - galima tikėtis aukščiausio lygio ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Va va, kad šiais laikais tikriausiai bent pusė garsenybių yra bandę narkotines medžiagas. Kiek iš jų jas reguliariai naudoja, neaišku.

  Malonu, kad patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Gintarija, padaryk blogą viešą. Labai prašau. Susigražinsi sekėją ir komentuotoją :P

  AtsakytiPanaikinti
 9. Miela šypsenyte, kol kas tikrai negaliu padaryti jo viešo, jei duotum savo el.paštą, aš tave pakviesčiau ir tu galėtum toliau skaityti bei komentuoti mano įrašus ir sužinotum, dėl ko padariau viešą. *Čia intriga*. Laukiu pašto! :D :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Va čia tai jau rašytoja.Prisimenu tavo vusus straipsnius nors ir nedaug buvo,bet jie buvo labai geri.Aš nežinau kaip tu taip padarai,kad sudomini gan paprastais dalykais.Rubrikos paie žvaigdžes man būdavo neįdomios,bet pabandžiau paskaityti ir man laaabai patiko.Gaila Macauay Culkin :// ir šiaip visų...galima sakyt visos žvagždės vartoja tą mėšlą.


  Ir beje, aš gavau pakvetimą ,kad galėčiau skaityt tavo tinklaraštį,bet buvo parašyta,kad kvietime buvo klaida.Gal galėtum mane pakviest dar kart? Jei ką mano el.paštas: eglle161@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 11. Straipnis visai neblogas. Bet Cara Delengvine "Victoria Secret" angelas? Jau tokia buka klaidą padaryti tai turėtų būti gėda, kadangi jinai toli gražu nėra VS modelis, o Burberry modelis. Tikrai nenoriu įžeisti, nes čia yra smulkmena, na bet kartais tiesiog reikia paskatinti daugiau tokių kvailų klaidų nedaryti ir nemeluoti žmonėms.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Šiaip ji yra Victoria Secret angelas :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Man ir labai patiko straipsnis. Zinant fakta kaip ieskojai nuotrauku ir t.t. Pagirti noris dar labiau. Ir man patiko, jog buvo izanga ir isvados. Isbaigtas straipsnis.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Ir šiaip jei ji būtų suklydus tai maloniau galėtum pasakyt,nieks nemirs jeigu kažką ne taip sužinosim apie žvaigždes :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Mielas, gerbiamas, mylimas, fainas ir visoks kitoks anonime, klysti. Jei pasidomėtum plačiau, žinotum, kad Cara Delevingne yra ne vienų mados namų reklaminis veidas, tarp jų ir Burberry. O jei dar plačiau pasidomėtum, sužinotum, kad ji iš tiesų Victoria's Secret angelas. Praplėsk akiratį.

  Egle, Vilija, malonu, kad patiko.:)  AtsakytiPanaikinti
 16. Gintarija, tavo prašymu komentuoju šitą įrašą. neturiu ką parašyt. viskas ok. klaidų neradau. (thank you satan).

  AtsakytiPanaikinti
 17. Tikrai laaaaaaaaaaaabai smagu, kad ir tu rasai TD :) skaiciau ir tavo ankstesni bloga, bet tikrai GAILA, kad padarei jį prieinamą tik pakviestiesiems :(

  AtsakytiPanaikinti
 18. Gintarija,aš tavęs labai prašau,kad pakviestum mane į savo blogą:(Nes į senąjį buvau užrašiusi savo gmailą,deja... Ir dabar liūdžiu be tavo blogo,nes taip gražiai gyvenimo dieną aprašančių žmonių Lietuvoje yra vos keletas. Kiekvieną dieną skaitant optimistiškus įrašus,ir man,visiškai pesimistei,pasaulis nušvinta gražiau:)Tad ačiū tau už tai,ir prašau pakvietimo!:)

  AtsakytiPanaikinti
 19. Išties įdomus straipsnis. ☺ Sudomino. Beje, norėčiau irgi paskaitinėti Tavąjį blog'ą. ☺ Gal galėtum pakviesti mane? El. paštas: Simokiuke@gmail.com
  Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 20. Džiaugiuos, kad patiko! :)
  IŠsiunčiau pakvietimus VISIEMS, kad buvo kažkada palikę savo el. paštus, bet, matyt, ne visi gavo, nes kai kurie asmeniškai dar kartą rašė, akd pakviesčiau vėl. Palikit man savo paštus ir pakviesiu iš naujo. ;)

  Baby blue, ačiū labai. :)

  Simute, pakvietimas išsiųstas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 21. Gintarija, mano el.paštas yra jorigute@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 22. Nsmn. Kristen Stewart tikrai negali naudoti narkotikų. Tai tik eilinis išsigalvojimas. :/

  AtsakytiPanaikinti