DIY: laikrodžiai


Sveikos! Kartais labai norime bent kažką pakeisti savo kambaryje. Vienas iš daiktų, kurį galime pakeisti ar atnaujinti yra laikrodis. Šiandien noriu pasiūyti jums kelias DIY idėjas, kad laikrodis ne tik rodytų laiką, bet ir taptų puikia interjero detale.


   1.Laikrodis mezgėjoms


Mėgsti megzti? Tada siūlau tau „aprengti" laikrodį. Tau reikės numegzti juostelę, uždėti ją ant laikrodžio ir užtvirtinti. Laikrodis papuoštas. Taip jis ne tik atrodo originaliai, bet ir žmogus užėjęs į tavo kambarį ir pažiūrėjęs į laikrodį sužinos tavo pomėgį.


   2. Laikrodis iš pieštukų


Norint pasidaryti tokį laikrodį tau reikės pieštukų, laikrodžio rodyklių ir mechanizmo. Suklijuok visus pieštukus ir pridėk rodykles su mechanizmu. Laikrodis baigtas. Dabar belieka jį pastatyti ant stalo ir džiaugtis.


    3. Laikrodis iš domino kaladėlių


Turi nereikalingų domino kaladėlių ir jau ruošeisi jas išmesti? Puikus būdas jas panaudoti padaryti laikrodį. Jei nori padaryti tokį laikrodį tau reikės medinio pagrindo, domino kaladėlių ir žinoma laikrodžio rodyklių ir mechanizmo. Pasidariusi laikrodį pakabink jį ant sienos ir visur suspėk.


   4. Laikrodis matematikos mylėtojams
Esi viena iš matematikos mylėtojų? Tai puiku, nes šis laikrodis tau tikrai tiks. Norint jį padaryti tau reikia pagrindo, rodyklių ir mechanizmo. Ant pagrindo kiekvienai valandai užrašyk kokį nors matematikos veiksmą ir pridėk rodykles su mechanizmu. Laikrodis padarytas. Belieka jį pakabinti ir atlikti kiekvieną veiksmą.


   5. Laikrodžių sienaGali nupirkti ar padaryti kelis paprastus laikrodžius ir kiekviename nustatyti skirtingos šalies laiką. Tik neužmiršk šalia parašyti ,kur kokios šalies laikas, kad netyčia nenueitum kur nors per anksti ar per vėlai keliomis valandomis.


Tai visos laikrodžių idėjos, kurias norėjau jums šiandien pasiūlyti. Kuri jums patiko labiausiai? Ar bandysite kokį nors laikrodį padaryti?


Geros likusios dienos!

Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk portretą!19 Komentarai

 1. Labiausiai patiko paskutinė dekoravimo idėja, tačiau tikriausiai jos neįgyvendinsiu, nes sieniniais laikrodžiais nesinaudoju :D :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikios įdėjos ir visos skirtingos, o tai šaunu :) Gaila, kad man nepravers, nes aš sieninių laikrodžių nenaudoju -.-

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ugne ir Gabriele, gaila, kad nesinaudojate sieniniais laikrodžiais, bet gal kada sugalvosite ir pasinaudosite šiomis idėjomis.
  Dantų pasta, stengiausi išrinkti tokias, kokios patiktų jums :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Blonde, džiaugiuosi, kad patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Puikus straipsnis, spaudžiu visas reakcijas!

  AtsakytiPanaikinti
 6. patikooo, ypač tas su domino kaladėlėm :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. man labiausiai patiko paskutinis taip pat ir patiko straipsnis : )

  AtsakytiPanaikinti
 8. Monika, smagu, kad straipsnis tau patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Kokios nerealios idėjos! Ypač žaviai atrodo domino kaladėlės, labai simpatiškas tas aprengtas laikrodukas ir... ką aš čia kalbu, visi nerealiai atrodo! :D O spėju jei tą laikrodį su matematika padovanočiau savo auklėtojai / matematikos mokytojai, būčiau mylimiausia mokinė per amžius. :D

  Keep going, Agne! Šauniai pasidarbavai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Vilija, ačiū, manau, kad matematikos mokytojai tokia dovana patiktų :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Visos įdėjos tokios įdomios. :)) Tas pirmas laikrodis taip mielai atrodo ir spėju jog įėjus į kambarį kur pamatytumę tokį laikrodį - pasidarytų šiek tiek jaukiau. Man labiausiai penkta įdėja labiausiai patinka, bet kadangi nenaudoju sieninių laikrodžių tai ir šia įdėja tikrai nepasinaudosiu. (o reikėtų..):))

  AtsakytiPanaikinti
 12. Estera, gal kada nors, kai norėsi atnaujinti savo kambarį kokiomis nors detalėmis pridėsi laikrodžių ir pasinaudosi šia idėja.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Šauni tema, geras išdėstymas, įdomios idėjos... Šaunuolė! Man patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Šauni tema, geras išdėstymas, įdomios idėjos... Šaunuolė! Man patiko.

  AtsakytiPanaikinti