Drabužių mados tendencijos pavasariui


Jau ne už kalnų pavasaris. Artėjant naujam metų laikui norisi kažką pakeisti ir savo spintoje. Šiandien pristatysiu jums kas bus madinga šį pavasarį.

1. Pastelinės spalvos
Šį sezoną nesuklysi pasirinkusi švelnias, neryškias pastelines spalvas. Gali rinktis vienos ar skirtingų spalvų drabužius ir prie jų priderinti panašių atspalvių ar ryškesnius aksesuarus ir batus. Šį sezoną madingiausios pastelinės spalvos yra lelijų, mėtų ir dangaus atspalvių.

2. Blizgūs audiniai
Šį pavasarį į madą sugrįžta disko era. Tikrai nesuklysi savo spintoje turėdama drabužių iš blizgių audinių. Jie gali būti aukso, tamsiai žalios, sidabro ar kitų spalvų. Svarbiausia, kad blizgėtų. Tokiais drabužiais galėsi pasipuošti per vakarėlius, gimtadienius ar kitas šventes.

3. Marškiniai
Šį sezoną į madą atkeliauja baltos ir žydros spalvos marškiniai. Jie yra universalūs, nes puikiai tiks daugeliui progų. Marškinius galėsi nešioti su šortais, sijonais, šviesiomis kelnėmis. Jie tikrai atrodys elagantiškai.

4. Zebras ar pantera
Zebro ir panteros raštai šį pavasarį atkeliauja į madą. O gal sujungti juos abu iš karto? Šį sezoną tikrai verta tai padaryti. Šie raštai puikiai tiks ir prie roko, ir prie labiau klasikinio stiliaus.

5. Trumpos palaidinukės
Šį pavasarį savo spintoje gali turėti trumpą palaidinukę. Ji nebūtinai turi būti sportiška, gali būti labiau klasikinio stiliaus. Šios palaidinukės bus puiki motyvacija pradėti dailinti savo pilvą.

6. Egzotiški raštai
Afrikos, Azijos, Arabijos ir musulmoniškų šalių kultūra atkeliauja į madą. Pasirinkusi egzotiškus raštus ir šaltesnę pavasario dieną skleisi šilumą. Jie tiks išeiti į kavinę, susitikti su draugėmis, gimtadieniui ar bet kokiai kitai progai.

7. Juoda ir balta
Klasikinės juoda ir balta spalvos dar nesitraukia iš mados. Junk šias dvi kontrastingas spalvas kartu ir atrodysi elegantiškai ir moteriškai.


Štai ir visi pasiūlymai naujam pavasario sezonui. Svarbiausia, prisimink, kad madinga būsi tik tada kai rinksies drabužius, kurie tau tinka ir patinka. Jei aklai seksi madą, tikrai nebūsi madinga.


Sėkmės,
Agnė

9 Komentarai

 1. Kooodėėėl, nu kodėl tokie baisūs tarpai tarp punktų?! Nu baisu. Ne, tiesiog šiurpu. Nebent man vienai čia taip rodo :>
  Šiaip pats turinys super, šauni tema, neišsiplėsta pernelyg daug, tiesiog trumpai ir aiškiai. Beeet. Nu žinai. Tas pavadinimas... straipsnyje aprašai grynai drabužius, o va pavadinimas abstraktokas. Ir suprask apie ką čia kalbama - gal apie šukuosenas, o gal... nežinau. Na, tiesiog pernelyg abstraktu :> pabandyk pakeisti: "kokios drabužių mados tendencijos vyraus šį pavasarį" ar kažkas panašaus.
  Šiaip super, šauni tu.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nerija, ačiū už nuomonę, pasistengsiu viską pataisyti.

  AtsakytiPanaikinti
 3. man patiko, bet galėtų būti kažkaip įdomiau padaryta : )

  AtsakytiPanaikinti
 4. O man čia viskas patiko! Galbūt tik kitąkart, jei nedaug teksto, rinkis mažiausio dydžio nuotraukas (spustelk, kai įdėsi, manau, supranti, apie ką aš) ir nebus problemos. Informatyvu, pavyzdžių yra, ką prie ko derinti parašei. Super. :) Tikrai geriau nei paskutinis tavo straipsnis.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man viskas labai patiko. Straipsnis tikrai geras.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tie tarpai tikrai labai trukdo, bet man patiko. Paklausyk Gintarijos ir sumažink nuotraukas! :D
  O šiaip tikrai šauniai, gerai viską išdėstei, aiškiai ir trumpai.:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Paskaiciau ir nustebau - negi noekas nepastebi, jog visa sita buvo 2013 pavasario mados? Pasteles, marskiniai, gyvunu rastas, trumpos palaidines.. sena ir nuvalkiota. Bet neskaitant to, straipsnis patiko

  AtsakytiPanaikinti
 8. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Truputį pakeičiau straipsnio išdėstymą, jo pavadinimą. Tikiuosi dabar jis bus geresnis. Ačiū visiems kas perskaitė straipsnį, išsakė savo nuomonę.

  Anonime, pastebėjau kelis panašumus, kai rinkau informaciją, bet dar patikrinau datą, kada buvo informacija parašyta ir viskas buvo rašoma 2014 metais. Gal tiesiog sutapo, bet tai žinoma neviskas kas bus madinga, stengiausi išrinkti tai, kas labiau tiktų blogo skaitytojoms.

  AtsakytiPanaikinti