Filmai,kuriuos verta pamatyti!Turbūt ne stebuklas, kad kiekviena iš mūsų yra 
 mažiausiai,taip mažiausiai, peržiūrėjusi bent po 20 filmų, filmų žiūrėjimas  yra dalelė mūsų laisvalaikio, nemanau, kad atsirastų, kas nors,  kas galėtų pasiginčyti, kad nėra malonu pasinerti į  filmo scenarijų, pasijausti taip lyg pats ten būtum, gyventum, jaustum.. Romantika, komedija - banalu, bet užtat, kaip gražu! Šį kartą susikoncentruosime būtent į šiuos du filmų žanrus.
Linkiu Jums gerai praleisti šį gan  šaltoką sekmadienį su filmais, kuriuos verta pamatyti bei pasimėgauti jūsų mėgstamais užkandžiais bežiūrint! •  L.O.L.

L.O.L - žodžio santrumpa puikiai žinoma kiekvienam, kuris naudojasi internetu, tai reikštų "Laughing  Out Loud" išvertus į lietuvių kalbą - žvengiu negaliu. Būtent taip draugai vadina pagrindinę šio filmo heroję, paauglę Lolą.  Po vasaros atostogų, sugrįžus į mokyklą, Lolos gyvenimas tiesiog apsiverčia aukštyn kojomis! Jos vaikinas jai prisipažįsta, kad buvo jai neištikimas, o ir ji nieko nelaukdama jam atkerta, kad vasarą prarado nekaltybę. Šią situaciją dar labiau pasunkina, tai, kad ji su niekuo negali pasikalbėti.. Net ir mama, kuri turėtų ją suprasti, išklausyti negali, kadangi ir jos pačios gyvenimas yra švelniai sakant - sujauktas.   • Paskutinė daina/ The Last Song.

Šio filmo pagrindinė herojė - septyniolikmetė Veronika. Jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis vos tik sužinojo, kad jos tėvai ruošiasi skirtis. Nors ir praėjo trys metai ji vis dar jaučia pyktį, kadangi jai vienai buvo taip sunku išgyventi permainas šeimoje, tačiau atėjo laikas naujiems iššūkiams! Veronikos mama nusprendė, kad jiems su broliu vasarą teks praleisti atokioje Taibio saloje Džordžijos valstijoje, šalia paplūdimio, visa tai skambėtų, kaip ir svajonių išsipildymas, neišgirdus, kad visą laiką teks praleisti su tėvu!
 •   Jis sako „Taip!“ / Yes Man

Karlas buvo tikrų tikriausias pesimistas, neigiantis viską ir nematantis nieko teigiamo aplink jį. Tačiau vieną dieną jis nusprendė sudalyvauti seminare apie mus supančius teigiamus dalykus gyvenime, kuriuos būdamas pozityvus žmogus gali susikurti ir pats, tiesiog reikėjo išmokti dažniau sakyti "taip". Karlas nusprendė, kad tai puikus iššūkis jam ir nusprendė metus nuo dabar į visus prašymus, klausimus ar norus, bet kuriam žmogui, kurį jis sutikti atsakyti "taip".


 • Just Like Heaven/ Jei tai būtų tiesa...

Jauna medikė visiškai atsidavusi savo darbui netikėtai žūsta avarijoje ir pradeda vaidentis į jos buvusį butą atsikrausčiusiam nuomininkui.. Vaikino išgąstis praėjus visiškai nedaug laiko virsta į draugyste, o vėliau viskas tampa panašiau į ...meilę! • Picture This/ Štai,nuotrauka. 
Paprasta, tyli vidurinės mokyklos mokinė kviečiama į populiariausio vidurinėje vaikino rengiamą vakarėlį..Viskas atrodytų per lengva, kad būtų tiesa..Jai teks patirti daug išbandymų, kad pagaliau galėtų pabūti su tuo, ką yra įsimylėjusi jau senai.  • Gabalėlis dangaus / A Little Bit Of Heaven.

Atrodo, kad šio filmo pagrindinei aktorei tiesiai šviesiai sakant griūna gyvenimas..Ji sužino, kad serga vėžiu atrodo, kad viskas tiesiog taip ir baigsis. Mergina visiškai netiki meile, o tuo labiau iš pirmo žvilgsnio, bet vos pamačius žavųjį gydytoją - jį įsimyli. Patyrusi naujus jausmus,ji nepalūžta ir stengiasi paskutiniąsias dienas praleisti su jai mylimiausiais žmonėmis.

* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk portretą!

17 Komentarai

 1. Mačiau keletą, pažiūrėsiu likusius, sudomino! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. patiko, bet gal truko tavo pačios nuomonės apie filmus, nes dabar tik taip parašyta :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ne visus mačiusi esu, būtinai pažiūrėsiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mačiau gal 2-3, o kiti tikrai sudomino. Manau artimiausiu laiku tikrai pažiūrėsiu.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai faini visi filmai, visus mačiau, ir paliko gerą įspudį :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pasinaudodama pasiūlymais, pažiūrėsiu šiuos filmus. Puikus straipsnis ! c:

  AtsakytiPanaikinti
 7. Manau šis straipsnis, pirmiausia, nenueis veltui, nes buvo prašymas iš skaitytojų sulaukti tokio straipsnio. :) Su filmais nedraugauju, bet kartais pažiūrėti mėgstu. Iš tavo išvardintų esu mačiusi kelis. LOL - labai paprastas, romantiškas, lengvam vakarui. Paskutinė daina - mėgstamiausias mano filmas, patinkantis man viskuo - tiek idėja, tiek dar normalios Miley elgesiu. Graudus, bet pamokantis. Gabalėlis dangaus - dar vienas filmas, per kurį verkiau, bet kas įdomiausia, jog jis įkvepia. Įkvepia labiau mylėti save ir gyvenimą. Nors pabaiga man LABAI LABAI nepatiko, bet pats filmas liuks. Kitų tavo pasiūlytų nesu mačius, todėl jau lekiu siųstis ,,Jei tai būtų tiesa'', o vėliau eilė ateis ir ,,Picture This''. Manau šis nebus rimtas, visgi Ashley Tisdale vaidina, bet man rimti ir nepatinka. :D

  Ačiū labai už pasiūlymus!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai labai didelis Ačiū už šitą straipsnį! :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Admins,Ugne,Simona, Monika,Vilija,Agne - Malonu girdėti! Ačiū Jums! :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Keista ar ne keista, bet visus iš čia filmus esu mačiusi tik išskyrus - Štai, nuotrauka. (prisižadu, kad kita savaitę ir šį pamatysiu) Straipsnis labai šaunus ir spėju, kad kitos merginos ir aš - tikrai pasinaudosim tavo patarimais, Ingrida. Spaudžiu visas tris reakcijas :))

  AtsakytiPanaikinti
 11. Nors ir nelabai mėgstu filmus, bet keli aprašyti mane sudomino ir prisižadu juos šią savaitę peržiūrėti. Puikus straipsnis.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Straipsnis puikus tik man vis kliuvo vienas dalykas - kodėl tu po kablelio nededi tarpo? Nes labai keistai atrodo :D

  AtsakytiPanaikinti
 13. Peržvelgus straipsnį ir komentarus susidariau nuomonę, jog esu nenormalus vaikas. Ta prasme, gal tik su ginklu priverstų mane tai žiūrėt, bet savo noru prašvaistyt dvi valandas ant tokio šlamšto atrodo nusikaltimas. Žinoma kiekvieno nuomonė skirtinga, todėl stengiuosi išlikti tolerantiška.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Paskutinių trejų filmų nemačiau, bet galvoje pasižymėjau peržiūrėti. Straipsnis aktualus ir paprastas.

  AtsakytiPanaikinti