Gyvenimas pro rožinius akinius: Niekas manęs nepakeis


Sveiki visi! Šiuo straipsneliu norėjau palikti Jūsų blog'ą pasibaigus vasarai. Tačiau, kaip matote, susiklostė taip, kad jis taip ir nepasirodė, o aš ir vėl čia stengdamasi ir liedama mintis Jums. Iš tiesų, prieš daug daug laiko buvau įsitikinus, jog toks mano straipsnis bus tikrai kažkas įspūdingo. Tačiau, viena diena apvertė viską aukštyn kojom ir aš jau neesu tokia tikra dėl „niekas manęs nepakeis“ žodžių tikrumo. Ar mes iš tiesų esame pakeičiami? Kaip šalti daiktai stovintys dėl to, kad stovėtų?
Šis straipsnis galbūt bus kitoks, pilnas pesimizmo... O galbūt Jums pasirodys visai atvirkščiai? Galbūt Jums tai bus kažkoks stimulas siekti savo svajonių ir gyventi šia diena nieko nesigailint?
Išsiaiškinkime...

Niekas manęs nepakeis

Ne be reikalo šie žodžiai puikuojasi šiandienos, rubrikos "Gyvenimas pro rožinius akinius", pavadinime. Paprastučiai niekas manęs nepakeis, gali turėti net gi kelias reikšmes ir labai stiprų poveikį bet kam.
Visų pirmiausia, tai turbūt be abejonės žodžiai, tikrąja ta žodžio prasme reiškiantys, jog Jūsų niekas nepakeis. Kad ir kokie Jūs būtumėte, Jūs ne daiktai, kuriuos kažkas galėtų pakeisti geresniais. Kiekvienas iš Mūsų turi asmenybę, savitą požiūrį, nuomonę, kuri yra tik MŪSŲ. Todėl, ir vėl grįždami prie temos „kaip pasitikėti savimi?“, galėtume, norėdami tapti stipresniais, kartoti šiuos žodžius kiekvieną dieną.
Tačiau, kaip ir bet kas, šie žodžiai gali turėt ir blogąją prasmę. "Manęs niekas nepakeis" - ištariama su pernelyg dideliu pasitikėjimu, kuris nė maž neatrodo Mums patrauklus. Kartais, žmonės norėdami gauti geriausią, gali šiek tiek persistengti galvodami, jog yra pasaulio centras. Tokio žmogaus niekas nepakeis, tačiau jis tiesiog gali likti pamirštas...


Nėra nieko nepakeičiamo

O jei vis dėl to nesame nepakeičiami? O jei vis dėl to mus gyvenime pakeis taip kaip keičia darbdaviai darbuotojus? Dvi priešingos nuomonės, bet ar gali būti, jog nė viena iš jų nėra teisinga?
Mes gali pakeisti daiktus, pakeisti augintinį, pakeisti mokytoją ar net gyvenamą vietą. Taigi būtų tikslina teigti, jog galime pakeisti beveik visą. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, mūsų šeimos narių, o galų gale ir mūsų pačių niekas nepakeis. Mes esame tas kas esame ir tai ištrinti be pėdsakų neįmanoma.


Buvau girdima, jaučiama, matoma...

Bet dabar viskas kitaip... Ar yra tekę kankintis dėl tokių minčių? Jei taip, Jūs puikiai suprasite apie ką aš kalbu. O kalbu apie tai, jog dažnai gyvenime jaučiamės pakeisti. Šeimoje atsiranda naujas žmogutis dėl, kurio dažnai jaučiatės atstumti ir pamiršti. Į klasę įžengė naujokas, kuris netikėtai nučiupo Jūsų linksmuolės ar klasės sielos etiketę. Tokiose situacijose tiesiog jaučiamės praradę savo vietą.
Tačiau skubu Jus patikinti, kad Jūsų niekas nepakeis. Mano nuomone, neįmanoma pakeisti žmogaus, kuriam buvo yra ir bus jaučiama daug. Kad ir kokie mes būtume, kiekvienas turi savo sielos draugą, kuriam Jūs esate nepakeičiami, vieninteliai ir nepakartojami. Jei dar neradote tokio, reiškia Jums visas gyvenimas prieš akis..


Toks šiandienos straipsnelis. Labai džiaugiuosi vėl grįžusi į TD, o taip pat smagu, jog šis nuostabus blog'as vėl atgavo savo spalvą ir yra aktyvus kaip niekada.
Gero vakaro, mielieji skaitytojai! :)

13 Komentarai

 1. Smagu ir vėl tave čia matyti. :) Straipsnis puikus, kaip visada. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nuoširdus straipsnis, patiko :) Sekmės Tau

  AtsakytiPanaikinti
 3. VILIJAI ARBA INGAI: GINTARIJA MAN ATLEIDO. NORECIAU VEL CHATINT TD CHATE. BE TO AS PRISIEKIU, KAD NEBESMERKSIU JOKIOS RAŠYTOJOS IR JOKIO STRAIPSNIO!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonime, leisk spėsiu, vėl knisi protą, ane.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Šiaip neknisu, gal tu ir knisi.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aviečių Uogienė.2014 m. vasario 7 d. 21:33

  Kaip tu gražiai dėstai mintis... taip nuoširdžiai. Šiluma sklinda iš įrašo.
  Tiesą sakant, radau klaidų kai kurių sakinių struktūrose, beet... ai. Neturiu jokio noro kabinėtis :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Merginos, labai labai ačiū! Jūs net neįsivaizduojat kokios Jūs fainos! Taip smagu skaityti Jūsų komentarus! AČIŪ! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sutinku su Uogiene visom prasmėm. Ir aš nebeturiu noro kabinėtis prie smulkmenų. Viskas labai gerai. Man patiko. Sėkmės toliau!

  AtsakytiPanaikinti