Kaip surengti pižamų vakarėlį?


Pižamų vakarėlis - mergaitiškas ir labai linksmas laiko praleidimo būdas. Tačiau, kad jis būtų vykes, reikia šiek tiek pasistengti. Juk nenorėtum, kad vakaras taptų tikra katastrofa? Šiandienos straipsnis būtent apie pižamų vakarėlio rengimą! 


Vieta ir laikas

Galima sakyti, kad svarbiausi dalykai rengiant pižamų vakarėlį tai vieta ir laikas. Jei tavo kambarys erdvus, vakarėlis gali vykti būtent ten. Tačiau ką daryti jei jis nedidelis? Tokiu atveju, pižamų vakarėlį būtų rengti geriausia, kai namuose nebus kitų šeimos narių. Tuomet galėtum paprašyti tėvų, kad vakarėlis vyktų svetainėje ar jų miegamajame.  Geriausias laikas vakarėliui rengti yra penktadienio arba šeštadienio  vakaras. Tuomet draugės galėtų nakvoti ir nesirūpinti, kad kitą dieną reikės į mokyklą.


Kvietimai

Dabar labai retai daromi pakvietimai į vakarėlius. Dažniau tiesiog parašoma sms žinutė. Pralinksmink drauges ir sukurk linksmą pakvietimą. Išsiųsk jį elektroniniu arba paprastu paštu. Jei esi kūrybinga, gali sukurti ketureilį apie vakarėlį arba tiesiog ką nors nupiešti. Taip pat prie pakvietimo gali priklijuoti saldainį. Tai draugėms dar labiau praskaidrins nuotaiką. Kad ir kaip būtų, nepamiršk užrašyti tikslios datos, vietos ir laiko, nes kitaip gali įvykti nesusipratimas.

Kambario dekoracijos

Rengiant pižamų vakarėlį jaukią kambario atmosferą sukurti yra labai lengva! Visame kambaryje pridėliok pagalvių ir pagalvėlių, sėdmaišių. Taip pat kambarį gali papuošti rožiniais balionais ir vienspalvėmis girliandomis! Užkandžiai ir gėrimai


Ruošiant užkandžius prireiks laiko. Reiktų juos paruošti dvi ar tris valandas prieš atvykstant draugėms. Puikiai tiks sumuštinukai, vaisiai, sūris ir pan. Taip pat reiktų šiek tiek saldumynų. Tai gali būti saldainiai, guminukai ar net ledai! 
 Gėrimus rinkis kokius tik mėgsti tu ar tavo draugės! Tai gali būti limonadas, sultys ir t.t. Taip pat gali pasiūlyti draugėms kartu pasigaminti pieno kokteilių! 
 Užkandžių receptų rasite ČIA ir ČIA
 Kokteilių receptų rasite ČIA ir ČIAKą veikti? 

 Didžiausias iškylantis klausimas vakarėlio metu ,,Ką veikti?''. O tuo reikėtų organizatorei pasirūpinti iš anksto. Puikiai tinka stalo žaidimai ,,Alias'' ar ,,Monopolis''. Taip pat galite žaisti šaradas, ,,Tiesą/Drasą''. Galite visos kartu išsikepti pyragą, o vėliau kartu jį valgyti. Kalbėkitės, surenkite ''fotosesiją'', dalinkitės paslaptimis, pasakokite linksmas istorijas ir t.t. Veiklos tikrai daug! Tereikia išsirinkti.
 Filmai

Mergaitišką vakarą tevainikuoja filmas! Puikiai tiks romantinė komedija ar drama per kurią nubrauksite ašarą. Įsitaisykite patogiai, pagriebkite spragėsių dubenį ir tegu prasideda kino seansas! 
Filmai mergaitiškam vakarui:
* Lengvabūdė pirmūnė (2010)
* Ji ne tau (2009)
* Saugus prieglobstis (2013)
* Atskalūno laiškai (2012)
* Sunokusios pamergės (2011)
* Kartą Romoje (2010)
*  Ji (2013)
* Donžuanas (2013)

   
Jei laikysiesi šių kelių patarimų, surengsi tikrai įsimintiną pižamų vakarėlį! Sėkmės! 

12 Komentarai

 1. Faini patarimai, bei paprastas, bet kokybiškas straipsnis :>

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mieli patarimai, bet man kažkuo tokie vakarėliai nelabai prie širdies :c

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gaila, neturiu su kuo rengti toki vakareli, bet svajoju apie ji nuo mazu dienu..

  AtsakytiPanaikinti
 4. Airida - nėra už ką.
  Anonimiškas - reikia stengtis ir svajonės išsipildys. Nenusimink :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Paprastas, galėčiau dar ką pridurti. Be to, kas ten su tekstu? Pirma buvo didelis, po to sumažėjo. Reikia laikytis tvarkos. Tačiau vis tiek įdomus straipsnis, gera idėja. Gal ir surengčiau pižamų vakarėlį, tačiau dabartinė situacija sudarytų sąlygas švęsti tik man vienai xd Na, bent galiu pasvajot.. :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Būtų tikrai smagu surengti mergaitišką pižamos vakarėlį.

  AtsakytiPanaikinti