Keletas taisyklių norinčioms turėti gražius plaukus


Kiekviena mergina svajoja apie stiprius, ilgus, o svarbiausia sveikus plaukus. Tai sunku pasiekti, jei iki šiol nesirūpinai jais. Tačiau vadovaujantis keliomis taisyklėmis po mėnesio turėtum pastebėti pirmuosius pokyčius. 
Taisyklė nr. 1: Natūralus šampūnas

Daugumai atrodo, kad kuo šampūnas daugiau putoja, tuo geriau jis pašalina nešvarumus. Tačiau tai yra mitas. Daug putojančiuose šampūnuose labai daug chemijos, kuri žeidžia plauko struktūra, gali atsirasti pleiskanų, niežulys. Tokio šampūno buteliukus mesk į šiukšlių dėžę! Juos pakeisk natūraliu, mažai putojančiu šampūnu.

          
Taisyklė nr. 2:  Galvos masažas

Masažuoti galima ne tik pėdas ar nugarą, bet ir galvą. Tai būtina jei nori atsiauginti kasas. Į dieną dešimt minučių skirk galvos masažui. Lengvais, sukamaisiais judesiais pirštais masažuok galvą. Taip pat daryk ir trinkdama plaukus. 

  
Taisyklė nr. 3: Sveika mityba

Tinkama mityba garantuoja ne tik gerą sveikatą, bet ir grožį. Taip pat tai įtakoja ir plaukų būklę. Į savo dienos meniu reikėtų įtraukti žuvį, kiaušinius, daržoves, vaisius, lapines salotas, riešutus, kruopas, pieno produktus. Kad plaukai būtų sveiki ir blizgėtų reikia atsisakyti greito maisto patiekalų, kepto ir daug riebalų turinčio maisto pertekliaus.

                                                    Taisyklė nr. 4: Plaukų džiovinimas

Plaukams geriausia, kai džiūsta natūraliai, tačiau tai užtrunka gan ilgai. Džiovindama plaukus džiovintuvu nenaudok karštos srovės. Taip pat džiovintuvas turėtų būti 20 centimetrų atstumu nuo plaukų. Išsiplovusi galvą visų pirma reikėtų plaukus atsargiai nusausinti rankšluosčiu, o tik tada naudoti džiovintuvą.Taisyklė nr. 4: Vitaminas B

Vitaminas B puiki priemonė norinčioms atsiauginti plaukus. Šio vitamino gausu plaukų priežiūros priemonėse. Vitaminas B neleidžia plaukams išdžiūti ir skilinėti. Šio vitamino gausu grybuose, ankštinėse daržovėse, grūduose, riešutuose, paukštienoje bei žuvyje.
Taisyklė nr. 5: Gerkite vandenį

Vanduo yra grožio ir sveikatos pagrindas. Plaukai tikrai auga greičiau kai yra sudrėkinti. Tačiau plaukai gauna vandens patys paskutiniai, kuomet jau visi organai pasitenkinę. Taigi, negeriant vandens plaukai nualinami labiausiai. Neužmirškite išgerti 2l per dieną vandens ir plaukai taps akivaizdžiai sveikesni.
Taisyklė nr. 6: Plaukų poilsis

Merginų mėgstami segtukai, gumelės ir kiti plaukų aksesuarai itin žaloja plaukus. Ilgainiui plaukai gali prarasti natūralų grožį, tapti nušiurusiais bei negražiais. O taip yra todėl, kad dauguma plaukų aksesuarų yra pagaminti iš šiurkščios medžiagos. Tokios medžiagos kenkia plauko struktūrai bei žaloja jį. Kad to išvengtumėte, stenkitės bent namuose vaikščioti palaidais plaukais. Taip plaukai pailsės. 


Taisyklė nr. 7: Proteino kokteiliai

Plaukų augimui labai svarbūs baltymai. Daugiausia jų gaunama geriant proteinų kokteilius. Jų įsigyti galima ir parduotuvėse, tačiau galima pasigaminti ir namuose. Suplakite 0,5 l pieno su 50g varškės, vienu kiaušiniu, 50g baltymų miltelių. Pagardinimui įpilkite vaisių sirupo. Tai ne itin skanu, tačiau labai sveika!

Nepavydėkite toms, kurių plaukai sveiki, ilgi ir gražūs. Šiek tiek pasistenkite ir pasieksite to ko trokštate. Viskas priklauso tik nuo jūsų valios ir ryžto.*Komentuok šį straipsnį ir gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk portretą!*

9 Komentarai

 1. "Visi organai pasitenkinę " xD - geras šits.
  Puikus straipsneliukas

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kogero viska zinojau isskyrus tuos kokteilius.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Padirbėta tikrai neblogai, straipsnis geras, bet žinoma iki tobulybės trūksta. Bet šiaip - šaunuolė. Tik norėjau paklausti - gal žinai ar plaukų tiesintuvas labai kenkia plaukams?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū labai :) Džiugu skaityti tokius komentarus :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikrai neblogas straipsnis, daug žinojau iš čia, bet man vistiek patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Estera - Ačiū :)
  Anonime nr3 - jei tiesintuvą naudoji labai retai, tai didelės žalos plaukams nepadarysi. Tačiau jei juos ''deginsi'' kasdien tai tikrai jiems pakenks. Ir kai norėsi po daud naudojimo laiko atsisakyti tiesintuvo, bus labai sunku, nes neištiesinti plaukai atrodys taip lyg būtum ką tik atsikėlusi iš lovos. Čia kalbu iš draugės patirties :)

  AtsakytiPanaikinti