Knygos - vienas malonumas


Sveiki, Teenage Dreams skaitytojai!

Kaip matote pirmasis mano straipsnis yra apie knygas. Bent jau man knygos užima didelį laisvalaikio laiką. Manau kiekvienas kuris skaito knygas  ypač laukia kada perskaitys viską ir sužinos kas tokio intriguojančio laukia gale. Knyga yra nuostabus dalykas , kai pradėjau intensyviai skaityti knygas pajutau jog kai rašiau rašinėlius ir panašius dalykus mano mintys bei žodžiai pasikeitė , tapau kūrybingesnė todėl galiu drąsiai teigti kad knyga buvo mano rašymo pradžia.
   Pasidalinsiu su jumis savo mėgstamiausiomis skaitytomis knygomis ir siūlau jas perskaityti.

                    
                                  Jamie McGuire "Aš + Jis Tikra katastrofa"

                                     

Ši knyga greičiausiai buvo ta per kurią aš labiausiai liejau ašaras. Pasakojimas apie vaikino "blogiečio" ir "gerietės" merginos meilę. Negalėjau nuo knygos atsitraukti , ji buvo per daug įdomi jog leisčiau daryti sau kažką kitą. Imdama knygas iš bibliotekos netikėtai pastebėjau šios knygos viršelį sumaniau paimti ją į rankas ir perskaičiau aprašymą , aprašymas nebuvo kažkas nuostabaus , bet sumaniau pasiimti , ką gali žinoti kas vyks šioje knygoje. Džiaugiuosi , kad nesudvejojau ir ją pasiėmiau.                                             Lauren Kate "Puolusieji"

                                                    
                                                   
Ši knyga iš pradžių man pasirodė nuobodoka , skaičiau dėl to nes nebeturėjau ko skaityti. Bet įsipusėjus skaityti man pasidarė labai įdomu . Fantastinis romanas , man niekad nepatiko fantastinės knygos , bet šiai knygai didžiulė išimtis. Mirti kas 17-a metų vien po bučinio su angelu ir vėliau vėl atgimti - nuostabu. Ši knyga ir jos kitos dalys (jas taip pat čia paminėsiu , tik be aprašymų) stovyniuoja mamos kolekcijoje , tiesiog radau ir nusprendžiau paskaityti.

                                            Lauren Kate "Kenčiantieji"

Antroji dalis


                                                   
                                  Lauren Kate "Aistringieji"
Trečioji dalis

Taigi baigiu savo pirmąjį straipsnį , laukiu jūsų atvirų nuomonių. Taip pat galite siūlyti temas mano sekančiam straipsniui.

                                                                                                    Iki pasimatymo , Akvilė


                                               

12 Komentarai

 1. Pataisau: Tokie dalykai priskiriami apžvalgoms, o ne straipsniams. Mano nuomone, pernelyg trumpas ir iki galo nepabaigtas įrašas. Galėjai parašyti žymiai daugiau knygų. Tokio tipo įrašai labiau skaitomi asmeniniuose blogg'uose. Jei esi užsidegusi noru rašyti apie knygas, surink informaciją ir apie rašytoją, ir apie faktus ar knygos sukūrimą...
  Tokie patarimai.
  Sėkmės toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Prieš "jog" ir "kad" dedami kableliai.
  Ir tikėjausi... Kažko daugiau. Šiaip, gal ir sunku šia tema parašyti kažką itin gero, nes apie knygas bloge rašyta jau meleoną kartų. Tad patarimas: arba rašyk retesne tema, arba jei rašai gan nuvalkiota tema, rašyk kažką wow.
  Bet šaunuolė, tobulėk toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 3. P.S. Įžangoje kartojasi tie patys žodžiai kaip "knygos". Labiau formuluok sakinius.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Simokiukė Simukiukė - negaliu nieko paneigti ar sakyti , kad tavo žodžiai netiesa. Galiu tik padėkoti ! :) Esu pradėjusi straipsnius rašyti visai neseniai , todėl tikrai žinau kad tobulėti tikrai yra dar kur. Dar kartelį dėkoju , atsižvelgsiu į patarimus. :)
  cornflower - Labai ačiū , kad nepaliekat manęs nežinios vietoje .

  Kad ir kaip ten bebūtų ačiū už pastabas , į jas tikrai atsižvelgsiu .

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikėjau kažko daugiau, straipsnis visiškai nepabaigtas, galėjai nors savais žodžiais aprašyt knygas.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pernelyg trumpas straipsnis ir net nespėjau sureaguoti kaip jį visą perskaičiau. Man nelabai patiko, bet ne visada viskas išeina tobulai. Tema man patiko, bet trūko visko. Būtent - visko. Beje, radau tikrai nemažai klaidelių.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai sudominai su pirmaja knyga, tikrai reiks perskaityt. Vat kaip tik ryt eissiu i biblioteka:D gal beto zinai ar ji sena ar ne?

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai sudominai su pirmaja knyga, tikrai reiks perskaityt. Vat kaip tik ryt eissiu i biblioteka:D gal beto zinai ar ji sena ar ne?

  AtsakytiPanaikinti
 9. Labai trumpas straipsnis, nors begalo domiuosi knygomis, tai manęs nelabai sužavėjo : /

  AtsakytiPanaikinti
 10. Viskas gerai, tai Tavo pirmasis straipsnis! Ir nors yra kur tobulėti, svarbiausia tai, jog jau rašai. Laikui bėgant ištobulėsi, o paskui jau ir pati stebėsiesi, kaip puikiai rašai - aš tuo neabejoju :)
  O kol kas atsižvelk į pastabėles ir nesibaimink sveikos kritikos. Pirmieji blynai visuomet daugiau ar mažiau būna prisvilę - juk tai pirmieji blynai :)

  Lauksiu kitų Tavo straipsnių :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Besidominčioms kulinarija siūlau paskaityti Pauliaus vaišės!:)

  AtsakytiPanaikinti