Ko nedaryti kabinant Jį?


Dažnai pasitaiko atvejų, kai nežinai kaip atkreipti patinkančio vaikino dėmesį. Suprasti kas jiems patinka ar nepatinka ir perprasti jų mąstymą yra nelengva. Ne vienai pažįstamas jausmas kai per naktis negali užmigti spėliodama kaip atkreipti to vienintelio dėmesį. Šį kart rašysiu kitokius patarimus ko reikia nedaryti bandant užkariaut vaikino širdį .


1. Neįkyrėk.


Pasitaiko, kad vaikinas taip labai patinka merginai, kad norisi jį matyti kiekvieną minutę ir prasideda sekiojimas vaikinui iš paskos. Tokiose situacijose būk atsargesnė, jeigu vaikinas pastabus ir pamatys, kad jo kiekvieną žingsnį seką panelė jis pasijus nejaukiai gal net pradės vengti jos (juk jis tai nežino, kad tu tai darai iš susižavėjimo juo). Jo dėmesį geriau atkreipti kitokiais būdais: draugiška ir nedirbtine šypsena, bei pasisveikinimu. Ir pati gali pritarti, kad įkyrūs vaikinai greitai nusibosta panelėms, tas pats galioja ir panelėms.2. Neįpareigok draugių.


Svarbus punktas kurio privalai išvengti! Savaime suprantama, kad pasitaiko kai dreba kinkos ir pati nelabai drįsti užkalbinti vaikino ir tą padaryti siunti drauges. Ne gana to paprašai draugių sužinoti apie jį kiek įmanoma daugiau. Toks elgesys netinkamas ne draugės nėra pasiuntinukai, jos gali tau padėti, bet naudotis jomis negražu ir be to vaikinas tikriausiai norės sulaukti dėmesio iš tavęs pačios ir draugių šnipinėjimas gali jį nuvilti.


3. Nesinerk iš kailio.


Dėl patinkančio vaikino atrodo galėtum ir kalnus nuversti. Bet ne veltui seniau žmonės buvo išmintingi ir sakydavo: iš didelio rašto išeinama iš krašto. O taip atsitikti gali. Negalima beveik nepažystamam vaikinui suprasti, kad dėl jo tu padarytum vos ne viską. Žinomą dėmesį gali ir reikia parodyti, tačiau saikingai. Privalai išlikti ori, bet ne per daug, nes jis gali susidaryti nuomonę, kad tu pasipūtusi. 

4. Neskubink įvykių.


"Speed Dating" - tai JAV vadinami penkių minučių pasimatymai, per kuriuos du žmonės nusprendžia, ar jie patinka ir tinka vienas kitam. Tokie pasimatymai yra skirti neturintiems laiko antros pusės paieškoms arba vyresniems žmonėms. Tačiau bandant atkreipti patinkančio vaikino dėmesį jokiu būdu negali būti "speed dating". Pirma, reikia nemažai laiko, kad išsiaiškintum ar tas vaikinas tiktu tau į porą. Antrą, greiti sprendimai dažniausiai būna klaidingi. Trečia, esi dar jauna bei graži, tai neskubėk su kuo nors draugauti, o geriau palauk vaikino verto tavęs.


5. Nesidėk tuo kuo nesi.


Visi žino tai, kad pirmas įspūdis yra svarbiausias. Dažnai būna taip, kad persistengi, vaikinui pristatai ne save, o jeigu susibendrauji artimiau su juo, prisipažint, kad melavai anksčiau nelabai malonu. Todėl nedaryk didelės klaidos - nemeluok! Save pristatyk taip, kad vaikinas žinotu visą tiesą apie tave.


6. Nebijok.


Santykiuose tokio žodžio kaip "bijau" nebūna. Norint užmegzti santykius su vaikinu teks nugalėti savo baimę. Dažniausiai merginos sako: "bijau jam parašyti pirma ; bijau jį užkalbinti" - bijoti nėra ko, tu gali pirma parodyti norą susibendrauti su juo. Jeigu draugystė vėliau klostysis gerai, nestatyk savęs į rėmus, nebijok bendrauti, parodyk jam kas esi ir svarbiausia - būk atsipalaidavusi, lyg su draugu.


7. Nenuvertink savęs.


Labai dažnas dalykas, kurio neišvengia dauguma merginų - kompromisai. Norint patikti vaikinui pamiršti turėtum tokias frazes: "Jis į mane nežiūrės, aplink juk daug gražių panelių, aš jam nepatiksiu! " Taip, pirmas įspūdis yra svarbus, bet mes turime mergaitiškų gudrybių: mokame dailiai susišukuoti, bei apsirengti, tada tikrai neliksi nepastebėta. Tačiau visa kita priklauso nuo tavo bendravimo.Štai ir naujas straipsnis, rašiau jį ilgokai, stengiausi įdomiai ir nuosekliai išdėstyti mintis, papeikit arba pagirkit. 


Gero vakaro!

13 Komentarai

 1. labai geras straipsnis ir puikūs patarimai : )

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikus straipsnis. Matosi, kad tikrai rašei ilgokai ir įdėjai drabo :) Patarimai puikūs :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Patiko straipsnis. Aktuali tema, bet nemanau, kad yra tokių merginų, kurios dreba pamačiusios mėgstamą vaikiną :D
  Nepatiko pavadinimas. Tas "kabinant" taip netinkamai nuskambėjo. O ir klaidų labai daug. Ypač užkliuvo "nepažystamam". Dar po to raudono teksto nededi tarpų.
  Aš siūlyčiau sutvarkyti tokias klaidas, panašias į mano aukštesnį pavyzdį. :) Nepatingėk kitą kartą prieš parašius atidžiai perskaityti tekstą. Sėkmės tau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. • Manau, pavadinime reikėtų žodį "jį" rašyti su didžiąja raide "J"
  • Patariu straipsnių įžangas neryškinti, nes labai išsiskiria iš viso teksto
  • "Šį kart" yra vienas žodis
  • "Be to" irgi yra vienas žodis
  • 4 patarime, pataisyk žodį "antrą", nes jis turi būti be nosinės
  • Dar kartą persiskaityk straipsnį ir padėk kablelius ten, kur jų trūksta
  • Patarimas: sumanūs žmonės supras kiek darbo ir pastangų įdėjai, todėl nevertėtų rašyti jog dirbai sunkiai ir ilgai. Jei straipsnis kruopštus ir geras, mes suprantame, kad prie jo sėdėta nemažai laiko, nes patys tai patiriame.

  Straipsnis man patiko. Įdomus, informatyvus ir tikiuosi nelabai pyksti jog beveik visada rašau ir nemažai neigiamų dalykų. Nesuprask to kaip nemėgimo ar kenkimo. Tai tiesiog mano nuomonė.
  Šaunuolė! Sėkmės toliau. (:

  AtsakytiPanaikinti
 5. Be to rašoma atskirai, Simona. Bet kitose vietose tau pritariu. ;)Taisyklinga kalba turi daug įtakos geram straipsniui. O jo turinys kol kas tikrai neblogas. Man patiko, pagaliau TD atsikrato tų TABU, apie kuriuos ilgą laiką niekas nerašė. ;)

  Vis 3 reakcijos keliauja pas tave. ;P

  AtsakytiPanaikinti
 6. Atleiskit, "be to" vis dėlto yra du žodžiai. Ačiū, Gintarija! (:

  AtsakytiPanaikinti
 7. straipsnis nukopijuotas is zurnalo "juste"

  AtsakytiPanaikinti
 8. Apart klaidų straipsnis patiko. Puikiai pasirinkta tema ir išvystyta šauniai :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Aviečių Uogienė.2014 m. vasario 5 d. 17:44

  Geras straipsnis, gera tema, tačiau man atrodo, kad kažkur jau visa tai skaičiau... :)
  Tiesa, yra daug klaidų. Daugelį jų išvardino Simukiukė Simokiukė, tad šįkart nesikartosiu.
  Sėkmės tolesnėje rašyboje. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Žodis ''kabinti'' vartojamas tik tada, kai iš tikrųjų nori ką nors pakabinti. Pvz: paltą. :D Taip pat ask.fm paskyroje, gavome tokį faktą, kad straipsnis nukopijuotas iš žurnalo ''Justė''. Kadangi neskaitau to žurnalo, nenoriu tikėti, kad teisybė. Taigi visos trys reakcijos jau paspaustos :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Ugne, tokį patį straipsnį kažkada esu skaičiusi paauglių žurnale "Justė". Tu viską nukopijavai. Čia jau nebe pirmas tavo nukopijuotas straipsnis, vis pastebėdavau, kad ir kiti nukopijuoti. Manau, kad šiam blog'ui plagiatų nereikia.

  AtsakytiPanaikinti
 13. šis straipsnis tikrai nukopijuotas. negaliu rašyt kad jis blogas, bet nereikia kopijuoti. TD netoks blogas kuriame viskas nukopijuota.. žiauru.

  AtsakytiPanaikinti