KONKURSAS: "Grožio deivė" - apibendrinimas ir nugalėtojos paskelbimas!

Labas vakaras, "TD" skaitytojos! Prieš kelias savaites buvau paskelbusi konkursą, kurio pavadinimas "Grožio deivė". Konkurso sąlyga buvo tokia, kokios mūsų blog'e galima sulaukti nedažnai. Jums reikėjo parašyti kaip ir kokiomis priemonėmis prižiūrite savo grožį. Šiandien atėjo metas paskelbti nugalėtoją, kuriai atitenka "Panelių sveikatos knyga"! Bet prieš tai, dar keletas žodžių...

Taigi kaip jau minėjau, tokio tipo konkursų mūsų blog'e reta. O kai jie pasirodo, didelė tikimybė, kad dalyvių bus mažai, arba iš viso nebus (sakau tai iš savo patirties:) ). Skelbdama tokį konkursą, smarkiai rizikavau, tačiau visgi, aš nesuklydau! Vos tik paskelbusi konkursą, gavau pirmuosius laiškus. O iš viso konkurse sulaukiau net aštuonių dalyvių!

Visi laiškai, kurių sulaukiau yra super geri! Žinoma, vieni daugiau, kiti mažiau. Pačiai išrinkti nugalėtoją būtų buvę be proto sunku, tad į pagalbą man atėjo šauniosios "TD" komandos rašytojos: Simona A., Ingrida, Gabija P. ir Gabija Č. Didelis AČIŪ joms, nes be jų, nežinau kaip būčiau susidorojusi su šia užduotimi. Bet nenukrypkime nuo temos. Kaip jau minėjau, visi laiškai buvo labai šaunūs, bet visų komisijoje esančių rašytojų bei mano nuomone, nugalėtoja tampa.....

DOVILĖ!
Nuoširdžiausi sveikinimai laimėjus konkursą skrieja Dovilei! Dovilė yra mūsų, rašytojų komandos narė ir dėl to, jog ji laimėjo konkursą gali kinti ginčų. Tačiau... kiekviena komisijos narė savo nuomonę apie visus į konkursą gautus laiškus, išsakė visiškai nieko nežinodama apie laiško autorę. Tiksliau ir aiškiau tariant, kitos rašytojos nežinojo, kas yra visų gautų laiškų autoriai. Taigi Dovilė yra tikrai verta laimėjimo! Ji puikiai suprato konkurso temą, šauniai ją išpildė ir pridėjo puikių nuotraukų iš savo asmeninio archyvo. 

Dar kartą didelį ir nuoširdų ačiū tariame Patogupirkti.lt KNYGOS INTERNETU, kurie įsteigė šaunią knygą, kuri netrukus iškeliaus pas Dovilę į namus! Dovile, dėl knygos atsiėmimo parašyk man asmeniškai. 


O visoms kitoms konkurso dalyvėms linkiu nenusiminti, nes konkursų dar tikrai bus! Ačiū visoms už dalyvavimą ir iki susitikimo! 
Simona Š. 

P.S. Dovilės laiško čia nekėliau, kadangi jis yra gan ilgas. O jei kas nors jį nori paskaityti, parašykite asmeniškai, atsiųsiu. 

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk portretą!*

10 Komentarai

 1. Aš apšalusi. Labai labai labai... Ačiū. Ačiū. Ačiū. Tiesiog be žado, negaliu ką ir daug pasakyti - be galo džiaugiuosi!

  AtsakytiPanaikinti
 2. įkelk laišką čia, manau būtų visiems įdomu pamatyti, kitaip piktieji anonimai gali pradėti skaldyti liežuviais. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikinu Dovilę ir džiaugiuosi už ją! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Parašykit man į FB (Simona Šiušytė), jei norit paskaityt Dovilės laišką. Jis tikrai labai ilgas, su nuotraukom, tad čia, į komentarus kelti nesinori. :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. nu nesupykit, bet tikra nesąmonė. dėl ilgumo? dėl nuotraukų? pati nedalyvavau, bet mano draugė dalyvavo ir jos laiškas tikrai buvo geras... o dar rasytoja. leiskit pasireiksti paprastiems zmonems.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tik nereikia pykti. Taip nusprendė komisija ir nuosprendis yra teisingas. Jei paskaitytum jos laišką, suprastum ką aš turiu omeny. :)

  AtsakytiPanaikinti