KONKURSAS: "Grožio deivė" - liko keturios dienos!

Labas vakaras, skaitytojos! Šį vakarą noriu jums priminti, kad "TD" blog'e vyksta konkursas "Grožio deivė", kuriame gali laimėti šaunų prizą! O iki konkurso jau liko vos keturios dienos.. Ar sudalyvavai? Ne? Tuomet paskubėk, nes laikas bėga..

KĄ REIKĖS PADARYTI?
Kiekviena panelė, kaip žinia turi prižiūrėti save, savo kūną, norint būti gražia ir tvarkinga. Vienos merginos prakaito kvapui numalšinti naudoja įvairiausius dezodorantus ar kvepalus, o kitos tiesiog kiekvieną dieną kruopščiai prausiasi. Vienos panelės naudoja įvairiausias, parduotuvėje pirktas kosmetikos priemones savo švarai ir grožiui palaikyti, kitos - kosmetiką gaminasi namuose. O kaip save prižiūri tu? Galbūt kiekvieną vakarą daraisi ekologišką veido kaukę? O gal visiškai nenaudoji jokių kosmetikos priemonių, nes manai, kad tam esi dar per jauna? Parašyk mums kaip save prižiūri, kokias kosmetikos priemones naudoji, ar daraisi kokias nors kaukes ir būk apdovanota! Kad konkursinis laiškas būtų dar įdomesnis, gale parašyk apie tai, kaip tavo manymu turėtų prisižiūrėti kiekviena tavo amžiaus mergina.

KUR IR IKI KADA SIŲSTI LAIŠKUS?
Savo laiškus su įdomiais pasakojimais (jei rašysi apie kosmetikos priemones, gali pridėti ir jų nuotraukas) siųsk elektroniniu paštu: simonospapuosalai@gmail.com iki š.m. vasario 9 dienos! Šią dieną "TD" komanda išrinks nugalėtoją. Jei el. pašto neturi - pasakojimą atitinkantį konkurso temą rašyk ČIA.

KOKS KONKURSO PRIZAS?
Kadangi konkurso pavadinimas yra "Grožio deivė", prizas taip pat atitinka konkurso tematiką. Skaitytoja, kurios laiškas bus įdomiausias ir originaliausias, laimės šaunią knygą "Panelių sveikatos knyga". Tai knyga, kurią privalo turėti kiekviena save prižiūrinti panelė! Joje rasi daug naudingų patarimų apie miego problemas, svorio reguliavimą, mitybą, valgymo sutrikimus, mankštas, vienatvę, depresiją ir dar daug įdomių bei naudingų dalykų! Skaitydama knygą įgysi daug naujų bei naudingų žinių!KAS ĮSTEIGĖ PRIZĄ?
Už įsteigtą prizą didelį ir nuoširdų ačiū tariame knygynui Patogupirkti.lt KNYGOS INTERNETU! Čia rasite begalę šaunių, įvairių kategorijų knygų, kurių galėsite įsigyti už itin nedidelę, visiems prieinamą kainą. Užsuk, išsirink, įsigyk! 

Taigi, lauksiu laiškų, mielosios! Netingėkite ir aktyviai dalyvaukite. :)
P.S. Konkursas yra atviras tiek skaitytojoms, tiek rašytojoms!

Simona Š.

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje ir gauk 3 taškus! Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk portretą!*

13 Komentarai

 1. SIMONA, LABAI PRAŠAU ATBLOKUOKITE MANE, KAD VĖL GALECIAU CHATINTI TEENAGE DREAMS CHATE. GINTARIJA AS LABAI TAVES ATSIPRASAU. PRISIEKIU NEBEDARYSIU TAIP IR NESMERKSIU NĖ VIENOS RASYTOJOS STRAIPSNIO. PRISIEKIU!!!! PRASAU ATBLOKUOKITE MANE!!!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonime, aš šitų reikalų netvarkau, nieko negaliu padaryti. Jei nori būti atblokuotas, NEanonimiškai parašyk Gintarijai į FB ar kur kitur ir atsiprašyk. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimas išdrįsta viešai keikt straipsnius, bet neanonimiškai atsiprašyt - nė velnio.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pats esi anonimas tad patylėk. BE TO AŠ FB NETURIU

  AtsakytiPanaikinti
 5. Meluoti negrazu :(

  AtsakytiPanaikinti
 6. Neturiu as fb tikrai

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonime, aš išdrįsčiau atsiprašyt priešingai nei tu :) o fb gali ir susikurt

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tada rasyk i td gmaila ar aská be anonimo, arba skype.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Bet as bijau, nes esu td rasytoja ir...meluoju kad neturiu fb
  GERAI SUPRATAU JUMS MANO ATSIPRASYMO NEUZTENKA, TODEL TD CHATE CHATINT NEBEGALESIU :'(

  AtsakytiPanaikinti
 10. Na, manau išties šaunus konkursas, kuriame sudalyvausiu. Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Šaunus konkursas, tikrai pasistenksiu sudalyvauti jei nepamiršiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Sėkmės visoms kurios dalyvauja arba dalyvaus :)

  AtsakytiPanaikinti