Dar vienas prisistatymas.


Nuo ko mes ten turėtumėme pradėti? Ai, nuo labas...
Tai... labas!
Kadangi vardas, besipuikuojantis virš visos šios mano rašliavos esančioje kortelėje, nėra itin dažnai matomas tarp TD blogo rašytojų gretų, o dar tiksliau - greičiausiai išvis nėra čia matytas, galite manyti, jog esu visiškai naujai iškepta rašytoja. Tiesa, gal šiek tiek žalia, nepatyrusi, paskendusi ieškojimuose... bet, ei. Juk ieškojimai yra gerai, ar ne? Ypač kai nori tobulėti. Šiuo atveju aš labai noriu (ir bandau) tobulėti rašymo sferoje, tad Teenage Dreams blog'as... na, jis bus mano ieškojimų rezultatas. Arba, trumpiau tariant - puikus (aš net neabejoju, kad būtent toks!) atradimas ir nauja patirtis.
Nors... žinot, pats rašymas nėra man naujas dalykas. Taip iš tiesų pradėjau rašyti tikriausiai nuo trečios klasės, kai mokytoja pasiūlė sukurpti žinutę į mokyklos puslapį. Nuo to viskas ir prasidėjo: istorijos, eilėraščiai, ir... na, žodžiu, rašyba. Džiaugiuosi, kad man pasisekė ją atrasti. Tačiau dabar jaučiuosi pakankamai pribrendusi rašyti kažką daugiau, nei tik šiaip sau kokius rašinėlius. Rimti straipsniai, prilygstantys žurnaluose publikuojamiems tekstams - tai man jau šioks toks iššūkis, beeet... juk aš myliu iššūkius!
Taigi, o dabar, jei visgi kam įdomu: keli sausi ir nuobodūs faktai apie mane.


*
Man dvylika metų, savo velnio tuziną žadu atšvęsti visai netrukus - kovo 15-ąją, taigi pagal visus tuos horoskopus ir šiaip astrologiją turėčiau būti žuvis

*
Gyvenu Jurbarko rajone

*
Turiu šunį ir papūgą

*
Esu visiška humanitarė, ir rašydama "visiška" turiu omeny, kad - visiškai visiška. Tokie dalykai kaip štai matematika - neeee, ne man, užtat istorija bei kalbos mokykloje tikriausiai yra patys mylimiausi mano mokomieji dalykai

*
Populiariausi laisvalaikio praleidimo būdai: miegas, rašymas, fotografija, piešimas ir.. draugai. Retkarčiais

*
Metallica, nirvana, ac/dc, lana del rey, arctic monkeys, bitlai, pink floyd, lilas, Jurga Šeduikytė, Alina Orlova, Benas Aleksandravičius - tai kažkas tobulo, ir, be kita ko, aš viso šito klausausi


Na, ir pabaigai. Apie ką žadu rašyti? Galiu iškart pasakyti, kad jokių griežtai apibrėžtų temų nėra. Tiesą sakant, aš ganėtinai spontaniškas žmogus ir velnias žino, ką sumanysiu parašyti ryt ar poryt.

Tai tiek. 
Iki kitų susitikimų, 
Nerija.

P. S. 
Mano fb -> ČIA
Skype -> trol.lis
Email'as -> lanaismyidol@gmail.com

17 Komentarai

 1. Straipsniuose gal ir kitoks rašymo stilius atsiskleis. Tikiuosi. Kaip bebūtų, sėkmės. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Galiu pasakyti, jog straipsniuose stengsiuosi būti dalykiškesnė. Tau tikriausiai būtent tai ir užkliuvo, kaip čia pasakius... dalykiškumo stoka, ar ne?
  Kaip ten bebūtų, ačiū!:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Manau naujas veidelis i gretas nepamaisys. Nekantriai lauksiu tavo straipsniu :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Lauksiu naujų straipsnių, patiko Tavo prisistatymas :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Na, sveika atvykusi, laukiam straipsnių! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sveika atvykusi, įdomus prisistatymas, sėkmės!:) p.s. klausaisi geros muzikos (y) :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labas, Nerija! Nenuobodus ir tikrai nesausas prisistatymas. Nors jo man ir taip nereikėjo skaityti... Žinau, kad rašyti sugebi puikiai, tad tegaliu palinkėti TAU SĖKMĖS! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Gabriele Mhm, Ugne St, Warning: mad woman - džiugu, tikrai; stengsiuosi nenuvilti:)
  Terese Škutaite - labas, ačiū, ačiū, o dėl muzikos.. na, kiekvienam savo, beet džiugu, kad nuomonės sutampa :)
  Kamile - opa, pažįstamas veidas! ačiū, ačiū, ypač už sėkmę - man jos tikrai čia prireiks :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Sėkmės rašant kitus straipsnius :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Nerija, labas! Kaip Tu man patinki. I like you, I like you. Prisistatymas kažkuo kitoks nuo visų kitų, bet ir vienu metu - toks nerealus. Kol dar nepasakei savo amžiaus tai tikrai atrodei šiek tiek vyresnė. :)) Laukiu straipsnių Tavo. Manau, kad tikrai nenuvilsi skaitytojų ir pati nenusivilsi.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Angne, - ačiū labai!:)
  Estera Meow, - štai kiek mažai žmogui reikia - perskaičiau Tavo komentarą ir pati nevalingai pradėjau šypsotis... tikriausiai net miegosiu besišypsodama :D ačiū, labai, smagu, kad nuo pat pirmojo įrašo sugebėjau sudaryti gana neprastą įspūdį:)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Oho! Mes tokios panašios, patirtis visai tokia pati!! :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Pritariu Esterai. Lauksiu tavųjų straipsnių! Sėkmės tobulėjant.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Simokiuke Simukiuke, ačiū labai, stengsiuosi tobulėti:)

  AtsakytiPanaikinti