Lyg skradžiai žemę prasmegus


Būna tokių dienelių, kai atrodo niekas nesiseka, visi prieš tave, o viduje labai sunku. Jautiesi visų atstumtas, nereikalingas, mažas it boružė tankmėje, o širdyje tūno sunkus akmuo. Ką tuomet daryti? Kaip save pralinksminti?

I-asis būdas: dienoraštis
   Kai tau sunku atversk švarų puslapio lapą ir išsiliek. Rašyk tai, apie ką nori pasišnekėti, išliek savo jausmus. Liūdesys, pyktis- visa tai, kas susikaupė tavo širdyje. Papasakok dienoraščiui, kodėl liūdi ir kokios to priežastys, ką galėtum padaryti, kad būtų geriau.
   Įdomu: Mokslininkai ištyrė, kad dienoraščio rašymas- savotiška terapija. Žmogus, rašantis dienoraštį, gali išsigydyti sunkiausias ligas. Tai yra todėl, kad asmuo atsipalaiduoja, išreiškia blogas emocijas ir vėliau stengiasi į viską pažiūrėti pozityviai.


II-asis būdas: maistas
  O taip! Puikus būdas pasinerti į skonių pasaulį, ten, kur viskas įdomu ir žavu, ten, kur tu esi virtuvės šefas, o suši? Pats metas paragauti!
tavo restoranas kvepia viso pasaulio virtuvėmis. Šiandien internete, knygose, žurnaluose gausu įvairiausių receptų. O gal pati ką nors sukurk? Taip pat išbandyk ir kitų tautų patiekalų, tai bus įdomu bei praturtinsi savo kultūrinę patirtį. Neragavai
 Nepamiršk, kad per didelis kiekis maisto nėra gerai, tad stenkis nepersivalgyti, geriau pavaišink draugą!

   III-iasis būdas: knyga
  Skaityk tas knygas, kurios tave atitraukia nuo tave supančio pasaulio. Tarkim mane įtraukia fantastinės knygos, kuriose įsivaizduoju esanti kuri nors veikėja. Tai mane žavi bei suteikia pasitikėjimo savimi. Skaitymas- geras dalykas. Skaitydama gali tapti bet kuo, nukeliauti bet kur, susipažinti su bet kuo. Tad marš į biblioteką arba knygyną ir išsirink tau patinkančią!IV-asis būdas: muzika
  Liūdna nuotaika- liūdna muzika. Tikrai? O gal įsijunk Pink ir pašėlk? Nebijok klausytis linksmos muzikos, tai tau tikrai pagerins nuotaiką. Beje, nepamiršk dainuoti. Taip, taip, dainuoti! Garsiai garsiai. Muzika atpalaiduos, mintys susistovės ir jausiesi geriau.


V-asis būdas: draugai
Kai bebūtų sunku draugai- tavo džiaugsmas. Gal turi draugą, kuris neužsičiaupia, šneka apie bet ką ir gali tave prajuokinti bet kada? Tikiu, kad turi! Pasikviesk į miestą, ten suvalgykite didelę šeimyninę picą ar paskanaukite ledų, o gal tiesiog pasivaikščiokite, praskaidrinsi mintis.

4 Komentarai

 1. Visur minėtos ir 100 kartų aptartos pramogos. Knyga, muzika, maistas, dienoraštis. Viskas girdėta ir jau nebestebina. Nieko naujo. :/

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oh well. Šiaip visai man patinka, kaip dėstai mintis, bet pati straipsnio idėja, na, ji gera, tačiau jos turinys ganėtinai nuvalkiotas :) ir pats straipsnis atrodo trupučiuką neužbaigtas, lyg ir norėjosi kažkokio baigiamojo žodžio ar... na tiesiog :)
  Ir dar, dėl pavadinimo. Mane asmeniškai jis užkabino, bet ar iš tiesų tas sakinys atitinka temą ? :) juk "skradžiai žemę prasmegti" dažnai naudojama kaip alternatyva paprastam pasakymui- degti iš gėdos ar kažkas tokio :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnis tikrai nuoširdus, bet beveik viskas jame - banalu. Visur tas pats kaip ir kituose straipsniuose, galėjai kažką orginalesnio sugalvoti, bet nėra jau taip blogai. :) Ačiū Tau už nuoširdumą.

  AtsakytiPanaikinti