Nagų priežiūra.


Atėjus žiemai mes rūpinamės veido ir rankų oda, bet nepamirškime pasirūpinti ir nagais, nes į nesutvarkytus nagus dažnai krypsta akys, o su gražiais ir tvarkingais nagais ir pačiai maloniau, juk taip? Panelės dažnai turi problemų su nagų lūžinėjimu bei sluoksniavimusi ir nuo ko tai, ir kaip tai sutvarkyti.


Nagai sluoksniuojasi todėl, kad :

 • Nagus karpome žirklutėmis, juos reikėtų dildyti dilde.
 • Gali trūkti kalcio, magnio ar kitų svarbių vitaminų.
 • Nagų naudojimas kaip atidarymo, grandymo įrankiu.
 • Nagų laką valome su valikliu, kuriame yra acetono, nagams geriausias  valiklis yra be jo.
 • Prieš lakuojant nagus, reikėtų juos pirma padengti nagų lako pagrindu.


Keletą patarimų, ką reikia daryti, norint turėti gražius nagus:


·         Prieš einant į baseiną, reikia nagus apsaugoti nagų laku, nes baseino vandenyje yra chloro, kuris kenkia nagams.

·         Niekuomet nedildinkite nagų metalinėmis dildėmis, geriau rinkitės kokybiškesnes stiklines dildes.

·         Jeigu ant nagų atsiranda lyg žvynelių pavidalo sluoksniai ir nagams dar nespėjus net užaugti jie pradeda lūžinėti iš šonų, naudokite tik krištolinę dildę, nes jos yra labai švelnios, tvirtos ir ilgai tarnauja.

·         Nepamirškite ir retkarčiais nagų "pamaitinti" įvairiais nagams skirtais aliejukais ar namie pasidarytomis natūraliomis nagus stiprinančiomis priemonėmis.


·         Prieš plaunant indus ar skalbti ką nors patartina užsimauti pirštines.Be to, nagams labai svarbi yra mityba, taigi rekomenduojama per savaitę mažiausiai kelis kartus vartoti šiuos produktus:


·
         Pieną, kefyrą, jogurtą.

·         Žuvį, jūros gėrybes.

·         Pomidorus, brokolius, špinatus

·         Sojos produktus.

Vonelės nagams:

 •           Ši vonelė tinka nagų odelės prieš manikiūrą minkštinimui. Prieš darydamos manikiūrą į dubenėlį su šiltu vandeniu įlašinkite šiek tiek citrinos sulčių. Oda tuoj pat suminkštės ir bus lengviau ją pašalinti.

 •      Vonelė iš citrinos ir nedidelio kiekio acto puikiai tiks nagų plokštelių stiprinimui.

 •      Pieno vonelė stiprina ir dailina nagus. Reikės: 200 ml pieno, 50 ml obuolių sulčių, 3 valgomųjų šaukštų medaus, puse citrinos, 2 arbatinių šaukštelių druskos. Gaminimas: Pašildykite pieną, bet neužvirinkite. Supilkite į jį obuolių sultis, ištirpintą medų, išspauskite citrinos sultis, suberkite druską ir kruopščiai viską permaišykite. Įmerkite nagus į vonelę 15 minučių. Praėjus nurodytam laikui, masę pašildykite ir vėl pakartokite procedūrą. Po vonelės rankas ir nagus patepkite maitinamuoju kremu.

 •      Medaus vonelė stiprina, tvirtina nagus, bei pagražina jų spalvą. Reikė: 100 ml vandens, 100g medaus, citrinos. Gaminimas: Užvirinkite vandenį, ištirpinkite medų, išspauskite citrinos sultis ir sumaišykite visas sudedamąsias dalis. Nuo nagų pašalinkite nagų lako likučius ir, kai paruošta vonelė šiek tiek atvės, 15 min. įmerkite į ją pirštus. Po procedūros nagus įtrinkite mėgstamu aliejumi, pavyzdžiui, alyvuogių, kokosų, migdolų, o rankas patepkite maitinamuoju kremu.

11 Komentarai

 1. geras straipsnis ! patarimai, kurie reikalingi kiekvienam : )

  AtsakytiPanaikinti
 2. Geras straipsnis, tik nepatinka toks didelis šriftas. Tekstas atrodo neišvaizdus, o ir lygiavimas nelabai tvarkingas. Suprantu, kad nori, jog straipsnis būtų pastebėtas, tačiau tam reikėtų galvoti kažką kitokio, nei milžinės raidės. :>

  AtsakytiPanaikinti
 3. Patiko, bet šriftą reikėjo sumažinti - kiek patraukliau atrodytų :)
  O jeigu apie patį straipsnį - man naudinga, pastaraisiais mėnesiais vis spėliojau, kodėl nagai sluoksniuojasi...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Patiko. Pati naudoju liktai stiklinę ar krikštolinę dildę. Nes mama sakė, kad geriau dildo :) Dabar pradėsiu nekarpytis, o dildyti, jei diltę rasiu :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Eidama į baseiną nusilakuok nagus. Mhm. O kad lakas kone dvigubai nagams kenkia, niekas nepagalvoja.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Gera tema, tačiau šriftą padaryk normalų, bus tvarkingiau. O lygiavimą visada gali pakeisti. Klaidų ir nesuvormuluotų sakinių yra ir tai bado akį. Visgi straipsnyje trūksta spalvų, žaismingumo. Na, o jei rašai apie nagučius, būtų įdomu pamatyti ir jų dažymo stilius.
  Sėkmės tobulėjant! (:

  AtsakytiPanaikinti
 7. Geras straipsnis tikrai, bet man irgi užkliuvo toks didelis šriftas. Klaidų irgi šiek tiek buvo, tad visada prieš skelbdama pasistenk viską sutvarkyti. Ačiū už straipsnį :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Jau buvo daug tokių temų, kažko naujo nesužinojau. :) Sėkmės tobulėjant.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Straipsnis geras, mano nagai kaip tik labai sluoksniuojasi :<<

  AtsakytiPanaikinti
 10. Kur gauti vandenilio peroksido?

  AtsakytiPanaikinti