Nagų priežiūra


Gražūs , tvarkingi ir sveiki nagai

          Nagai, kad ir maža išvaizdos detalė, bet už tai labai svarbi! Juk į mūsų nagus krypsta ir aplinkinių žvilgsniai. Pripažinkit, ne kiekviena iš mūsų merginų gali pasididžiuoti savo sveikais ir tvarkingais nagais , todėl nes neskiria jiems laiko , o ir be reikalo . Kadangi nagų priežiūra daug laiko nereikalauja.
         Manoma, kad 27%  visų vaikinų sutikę merginą pirmiausia dėmesį nukreipia į kojų ir rankų nagus. Na, tai be abejonės nėra pagrindinė priežastis rūpintis nagais , bet juk ir pačios esame labiau savimi pasitikinčios su išpuoselėtais nagais. Taigi, skatinu labiau prižiūrėti savo nagus ! 


Nagų priežiūros „taisyklės“

        Mūvėk pirštines. Tvarkant namus (pvz.: plaunant indus) yra naudojami įvairūs cheminiai valikliai. Pamiršus užsidėti gumines pirštines kenksmingos medžiagos pažeidžia ne tik rankų odą, bet ir nagus. Šaltuoju metų laiku tai pat būtina nepamiršti šiltų pirštinių, kurios apsaugotų nuo šalčio.

        
        Plauk rankas drėkinamuoju muilu. Rankų plovimas – jau ir taip suprantamas dalykas. Deja, dažnai ne susimąstome su kuo jos plaunamos. Dėl vandens ir muilo rankų oda neretai praranda drėgmę ir ima sausėti. Dėl to renkantis muilą būtina atkreipti dėmesį ar jame yra drėkinamųjų medžiagų.

         Rinkis patogią avalynę.  Patogūs batai tikras kojų nagų džiaugsmas!  Todėl rinkis patogią ir odai leidžiančią kvėpuoti avalynę.

      Kas vakarą plauk kojas.  Rankas plauname dažnai, todėl kojų pamiršti nederėtų. Geriausia kojas plauti vakare, po sunkios, įtemtos dienos (nebūtinai ji turi būti sunki!). Taip pat svarbu nepamiršti kruopščiai nusausinti, nes drėgmė skatina bakterijų dauginimąsi.


      Drėkink.  Bet kurioje parduotuvėje galima įsigyti rankoms ir kojoms skirtų kremų, kurie drėkina, maitina ne tik odą, bet ir nagus. Geriausiai kai rankos ir kojos palepinamos kremu būna po plovimo - taip nagai ir oda nespėja išsausėti.

     Gerk vandenį. Vanduo gyvybiškai svarbus nagų grožiui, nes taip po organizmą išnešioja naudingąsias medžiagas.

     Subalansuok mitybą. Sveika, subalansuota mityba kurioje gausu vaisių bei daržovių  yra puiki pradžia rūpintis nagais.Ar žinojote, kad...

Nagų lako negalima džiovinti karšta srove arba šaltu vandeniu, nes jis praras blizgesį ir greitai nusilups.

Kad ir nežymiai pažeidus nagą greičiau patenka infekcija, sutrinka jo maitinimas.

Iki 16% nago sudaro vanduo, tačiau nagui senstant jame vandens kiekis mažėja, o kartu mažėja ir nago lankstumas.

Per mėnesį nagas užauga 3mm

Netinkama mitybą, dietos silpnina nagą.

Staiga pageltę nagai gali būti ligos požymis (nerūkančiom).

                                                                                                          Iki pasimatymo, Akvilė9 Komentarai

 1. galėjo būti spalvingesnis, bet puikiai išdėstyta

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu Monikai, galėjo būti spalvingesnis, nes nelabai norisi skaityti.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kažkoks labai trumpas :/

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nagai, nagų priežiūra, nagai, nagučiai, kaip prižiūrėti nagus, nagai... Labai jau banali tema, šimtą kartų rašyta ir aptarta. Galėjai pasirinkti kažką įdomesnio.

  Na, nieko naujo nesužinojau, perskaičiau ir tiek. Apie nagus žinau daugiau negu Lietuvos istorijos. Nes per daug straipsnių apie nagų priežiūrą prisiskaičiau. :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Šiaip aplamai šaunus straipsnis. Ir tu šauni. Bet norėtųsi daugiau nuotraukų. Jos traukia akį :)
  Dar kas bado akis - tai kaip tu dedi kablelius. Nereikia tarpo prieš kablelį. Įsimink, prisimink ir naudok. :)
  Sėkmės toliau. Ir rinkis įdomesnes temas, nes nagai yra labai išgvildenti, aprašyti ir... nu žodžiu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Viskas jau skaityta ir ši tema - darosi jau banali. Jau geriau galėjai rašyti kitokia tema ir kažką daugiau ne tiek žinomo prirašyti arba šia tema pasistengti parašyti kažką wow. Man irgi spalvų šiek tiek trūko. Bet visai neblogai :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Straipsnis vertas 4/10. Nėra rašytojos kortelės, išdėstymas tragiškas, tema jau iškalbėta milijardą kartų, įžangų NIEKADA nerašome pasirinkę vidurinę lygiuotę. Viena nuotrauka ir sausas tekstas, na, +, kad faktų įdomių parašei. Trumpas straipsnis. Ką gi, sėkmės tobulėjant, bet šį kartą tokio straipsnio (???) nereklamuosiu TD feisbuke. Kokybės!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai trūksta spalvų! Padirbėk su išdėstymu. Sėkmės. :)

  AtsakytiPanaikinti