Nauja rubrika fotografuojantiems: Nuotrauka per dieną


Rubrika: Nuotrauka per dieną

Noriu jums pasiūlyti naują rubriką, kuri bus įdomi toms, kurios turi blogus ir mėgsta fotografuoti. Kodėl toks derinys? Kai kažką nufotografuoji - norisi (ir reikia) tai parodyti kitiems. Kažkam. Bet kam. Tačiau kartais taip jau nutinka, kad tiesiog jau nebežinai ką fotografuoti. Atrodo, kad viskas jau nufotografuota, įamžinta ir naujų modelių kaip ir nėra tavo aplinkoje. Tačiau taip tikrai nėra.

Kiekvieną mėnesį, su šia rubrika, aš jums paskelbsiu naują iššūkį. Nuotraukų iššūkį. Tai maždaug sąrašas dalykų, kuriuos turi nufotografuoti per tą mėnesį. Kiekvieną dieną turi žiūrėti, kokią nuotrauką turi padaryti. Jeigu fotografuosi ne kasdien - išeis šnipštas, bus neįdomu. Šis iššūkis sau, parodo, koks nuostabus iš tiesų yra pasaulis. Puiki proga pažvelgti į smulkmenas ir pamatyti juose kažką nuostabaus. 

Viešinti nuotraukas ar ne - palieku rinktis tau pačiai. Daryk taip, kaip tau maloniau ir geriau. Svarbu, kad tau ši veikla patiktų ir teiktų teigiamas emocijas. Nugalėk savyje esančią tinginiukę - pradėk jau šiandien. Tiesa, kiek pavėlavau, nes turėjau skelbti šią idėją vasario pirmąją, tačiau... Yra kaip yra. Manau, kad esate kūrybingos ir pasivysite laiką. 
Tai, kas parašyta prie dienos skaičiaus - turi būti tavo nuotraukos pavadinimas. Žinoma, pakeistas pirmuoju asmeniu (aš, mano ir pan.)Sėkmės jums darbuose, o naujus nurodymus gausite kitą mėnesį. Dar naujesnius, dar įdomesnius ir dar sunkesnius!

Iki susitikimų. 

11 Komentarai

 1. Padarysiu taip savo bloge. Juk galima tiesa?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taip! Juk čia tam ir yra, kad padarytumėte ir įneštumėte į savo blogą kažką naujo! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Diana. Kaip tu supranti tai, taip ir turi interpretuoti. Padaryt tokią nuotrauką, kuriai, tavo pačios manymu, tinka pavadinimas "įdėmiai". Tai gali būti kažkoks žmogus žiūrintis į kažką. Ar žvilgsnis. Bet kas. Tavo fantazija. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nuostabi ideja.Man patinka jusu blogas.Taip ir toliau.Si ideja nuostabi kai neturi ka veikti.Butinai ismeginsiu...;):)

  AtsakytiPanaikinti