Prisistatymas

                                 Labas! 

 


      Esu Akvilė , man 13 metų ir esu iš nedidelio Lietuvos miesto Plungės. Greičiausiai kiekviena rašytoja patekusi čia džiaugėsi lyg nusipirkusi naujutėlę suknelę ! Aš taip pat tikrai nesu išimtis , norėjau lėkti pas brolį į kambarį ir jį išbučiuoti , bet taip ir likau džiaugdamasi vietoje ! Buvimas čia man yra išbandymas , o išbandymus aš mėgstu. Nelaukdama parašysiu faktų apie save :
   

  • Mėgstu pasijuokti iš savęs ir žinoma iš kitų , bet ne rimtai o juoko forma , ne visi atranda mano žodžiuose slypintį sarkazmą ir pajuokavimą  , todėl su manimi išlieka tik ne daugelis . 
  •   Esu labai linksmas žmogutis , tai tikrai pasistebi bendravime , bet pirmiausia reikia „perlaužti ledus“ kadangi esu labai didelė drovuolė . 

  • Užkietėjusi knygų graužikė. Per savaitę būtinai turiu perskaityti bent po vieną knygą , kitaip galas! Manau knygų skaitymas buvo mano pradžia kai aš supratau jog aš galiu rašyti ir aš noriu rašyti. Kol galiausiai lietuvių kalbos mokytoją pasakė „Esi labai kūrybinga panelė“ tada laimės buvo pilnos kelnės  , ne kasdien gausi tokį pagyrimą , tai man reiškė labai daug.
  • Vienas iš mano laisvalaikio veiklos yra- susirašinėjimas laiškais.


  • „Kolekcionuoju“ frazes , jų yra gausybė mano jau sename sąsiuvinyje , perrašyti tingiu o mest gaila! Todėl nenustebkit jog mano pirmas straipsnis gali būti susijęs su frazėmis ir panašiaiŠiokį tokį prisistatymą baigiu.
Greitai pasimatysime , Akvilė . 


11 komentarų:

Aqilė rašė...

Sveika, bendravarde! Linkiu sėkmės rašant TD! :))

Monika Jot rašė...

sėkmės rašant ! c:

Greta Kvietkutė. rašė...

Sėkmės tau, bet labai užkliuvo nesuformuluoti sakiniai, nepastovus raidžių dydis, palikti dideli tarpai ir netvarkingas tekstas. Būk gera, sutvarkyk visa tai! :)

Simokiukė Simukiukė rašė...

Patariu niekad nekeisti ir nekoreguoti šrifto, beje, "ne daugelis" yra vienas žodis. Taip pat, prieš skyrybos ženklus nereikia dėti tarpų, nes taip nėra priimtina ir nedėliok tiek daug šauktukų, ten kur nereikia, o šiaip, linkiu sėkmės rašant straipsnius! Lauksiu. (:
P.S. Agile, TD merginos vardas Akvilė. ;)

Gabrielė Mmh rašė...

Šriftas man nelabai patiko :/ O šeip sėkmėsi r lauksiu straipsnių ):

Blondė rašė...

Kaip ir dauguma bloggerių, esi intravertė. Tai nėra blogai, žinoma. :) Sėkmės.

^^ Simona ^^ rašė...

Linkiu sėkmės! Simokiuke, merginos kuri pirma pakomentavo šį įrašą vardas ne Agilė, o Akvilė. :D

Aqilė rašė...

kodėl visi maišo q su g? :DDDDD

Ugnė St rašė...

Sveikinu tapus rašytoja čia :) Sėkmės!

Simokiukė Simukiukė rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Akvilė Stuopelytė rašė...

Labai dėkoju visoms už kritiką , norėčiau , kad kiekvieną kartą sulaukčiau kritikos nes noriu jog su kiekvienu kartu vis labiau patikčiau! :)