TD blykstė: įspūdingo balso savininkas Matthew Bellamy

Sveiki!
Šiandien savo straipsnyje norėčiau apžvelgti vieną nuostabiausių šiuolaikinės roko grupės atlikėjų - Matthew Bellamy. Atlikėją - klausytojus žavintį ne tik savo balsu, bet ir nuoširdžia asmenybe. Taigi ilgai nelaukusi kviečiu susipažinti su juo artimiau.

Matthew Bellamy

Matthew Bellamy
Bellamy gimęs 1978 m. birželio 9 d. yra Anglijos roko muzikantas, grupės „MUSE“ lyderis. Kaip jau minėjau Matt'as turi įspūdingai stiprų balsą, todėl dainuodamas naudoja iš ties aukštas vokalo linijas, kurios ir suteikia pagrindinį skambesį „MUSE“ muzikoje. Turbūt nesuklysčiau taip pat paminėjusi, jog Matt'o balsas yra lyginamas su žymių atlikėjų tokių kaip Thom Yorker, Freddie Mercury balsu.. Matt'as ne tik puikaus balso savininkas, bet ir gabus pianistas, gitaristas, o jo grojimo pianinu stilius įkvėptas žymių romantinių kūrėjų darbų, kas labiausiai girdisi perklausius keletą „MUSE“ grupės kūrinių.


Trumpai apie pačios „MUSE“ grupės atsiradimą

Grupės „MUSE“ nariai
„MUSE“ yra alternatyvaus roko grupė, susidariusi 1997 - aisiais. Jos pagrindą sudaro trys nariai, kurie nesikeitė iki šiol: Matthew Bellamy (vokalas, dainų tekstai, elektrinė gitara ir pianinas), Dom Howard (būgnai) ir Chris Wolstenholme (bosinė gitara).
Tačiau, šios grupės istorija prasidėjo dar 1990 - aisiais, kai susipažinę, Matthew ir Dom'as įkūrė grupę pavadinimu „Rocket Baby Dolls“. Tiesa, vaikinai negalėjo dėti per daug vilčių į šią veiklą - perspektyva nieko gero nežadėjo. Todėl, neilgai laukus, grupės nariai, groti kartu pakvietė Chris'ą . Grupės pavadinimas pasikeitė į „Gothic Plague“, o tuo metu, turbūt didžiausiu postūmiu siekti savo tikslų, grupei tapo laimėta pirma vieta viename iš didesnių konkursų. Vaikinai, rodos, išsiskyrė tik savo išvaizda, todėl gavę tokį aukštą įvertinimą buvo iš ties apstulbę. Po šio konkurso, grupė tvirtai nusprendė išvykti iš savo gimtojo miesto Teignmouth ir ieškoti laimės svetur. 1994 - ais metais, „Gothic Plague“ vardas pakeistas į „MUSE“. Pirmieji vaikinukų pasirodymai vyko Londone ir Mančesteryje ir nors grupė buvo jauna, nepatyrusi, ją bemat pastebėjo įrašų studija...


Asmeninis Matthew Bellamy gyvenimas

Viena romantiškiausių žvaigždžių porelių laikomi Kate Hudson ir Matthew Bellamy susitiko Kalifornijoje. Coachella muzikiniame festivalyje K. Hudson atvyko pasiklausyti savo mylimos grupės „Radiohead“ koncerto ir pabendrauti su šios grupės vokalistu - Thom Yorke. Matthew Bellamy buvo grupės lyderio draugas, tačiau Kate iš pradžių į jį net nekreipė dėmesio. Po kiek laiko aplinkybės susiklostė taip, jog visi aplink buvę išsiskirstė ir Kate su Matthew liko vieni. Aktorė susidrovėjo ir jau norėjo sprukti tarusi, jog turi surasti draugus, į ką Matthew atsakė: „Nepergyvenk, aš tavimi pasirūpinsiu“. Ši frazė ir buvo be galo gražios šių dviejų žvaigždžių draugystės pradžia. 2011 metais ši porelė susilaukė sūnelio, kurį pavadino Bingham „Bing“ Hawn Bellamy.

Matthew Bellamy ir Kate Hudson
Matthew Bellamy stilius

Jei kalbėtume apie šio atlikėjo aprangos stilių, pabrėžti būtų galima tik tai, jog Matt'as mėgsta patogumą ir nėra linkęs stebinti mus savo iššaukiančia išvaizda. Tai taip pat rodo, jog Bellamy yra nuoširdi asmenybė, nesistengianti įtikti žmonėms, kurie yra visai to neverti.


Nepaisant to, manau, jog daugelis besidominčių Matthew Bellamy pastebėjo, jog atlikėjo sceninėje aprangoje yra pasikartojančių detalių tokių kaip raudona spalva, panašaus tipo striukė/švarkas ir t.t. Žaviai atrodo ar ne?


Dar viena smulkmenėlė: kaip ir bet kuris roko muzikos grupių atlikėjas, Matt'as turbūt ne kartą savo gerbėjus nustebino besikeičiančia plaukų spalva. Geltona, raudona, mėlyna ir kiek kuklesnės spalvos - ruda bei juoda. Kokia šiam atlikėjui tinka labiausiai?Toks mano straipsnelis TD blykstėje. Galbūt yra vis dar atsimenančių, jog žadėjau sukurpti straipsnį apie įžymių žmonių stilių. Aš to taip pat nepamiršau ir jau visai greitai(tikiuosi) jis pasirodys šiame blog'e. Gero vakaro! :)

10 Komentarai

 1. geriausiai jį žinau dėl Twilight`o , puikiai parašyta : )

  AtsakytiPanaikinti
 2. nepamiršai viršuje įterpti vardinę kortelę? :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. nepamiršai viršuje įterpti vardinę kortelę? :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jo, kortelės pasigedau. Bet šiaip turinys - krūtas.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Monika, dėkui!
  Agne, Psyduck taip. Kortelę pamiršau, pataisiau. :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Skyrybos klaidos ir crazy rašymo stiliukas. Sėkmės tobulėjant

  AtsakytiPanaikinti
 7. gintarija, tu bent zinai ka reiskia crazy? :DDDDDDDD

  AtsakytiPanaikinti
 8. Gintarija, su skyryba vis nesutariu, bet stengiuosi. Dėkui! ;)
  Estera, džiaugiuosi! :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti