TD blykstė: žymi vlog`erė Zoella Sugg


Zoella yra žymi paskyros Youtube.com vlog`erė, ne kiekvienas vlog`eris savo paskyroje turi beveik 3 900 000 prenumeruotojų.

Trumpai:

Tikras vardas: Zoella Sugg
Amžius: 23 metai
Gimimo data: 1990.03.28
Gimimo vieta: Anglija
 Ūgis: 1.63 m.
Akių spalva: mėlyna

Faktai apie Zoe:

 • Zoella turi dvi geriausias drauges Louise ir Tanya, ir jos abi yra vlogerės. Louise: https://www.youtube.com/user/Sprinkleofglitter                                                                                 Tanya: http://www.youtube.com/user/tanyasvlogsandhauls
 • Zoellos pirmas žodis buvo tėtis.
 • Zoe mėgstamiausios gėlės- lelijos.
 • Jos šeima yra tokia didelė, kad ji net nepažįsta puse savo pusbrolių.
 • Zoellos mėgstamiausias narys iš grupės One Direction yra Harry Styles.
 • Kaip Zoella buvo maža, jos plaukai buvo blondiniški.
 • Ji niekada nėra rūkiusi, ir niekada nerūkys.
 • Zoella paniškai bijo vorų.
 • Ji teises išlaikė iš trečio bandymo.
 • Zoellos mėgstamiausia kavinė/restoranas yra Nandos.
 • Zoella labai mėgsta žaisti Sims, ji galėtu žaisti jį net visą dieną.
 • Zoe zodiako ženklas yra avinas.
 • Ji youtube.com paskyrą susikūrė 2007 metais, vasario 2 dieną.

Šeima:
Internete apie Zoe mamą arba tėtį nieko nėra parašyta, bet radau šį tą apie jos brolį Joe Sugg, kuriam yra 22 metai berods.

Joe kontaktai:
Instagram: http://instagram.com/joe_sugg
Twitter: https://twitter.com/Joe_Sugg
Youtube:  http://www.youtube.com/user/ThatcherJoe
Tumblr: http://joesugg.tumblr.com/
Stilius:

Zoellos Sugg stilius yra jaunatviškas, ji mieliau renkasi ryškius drabužius, negu niūrių ir tamsių spalvų. Ji taip pat mėgsta įvairius papuošalus, kaip žiedus, pakabukus, auskarus ir panašiai. Zoe nevengia ir aukštakulnių. Taigi pažvelkime į jos stilių iš arčiau.


Zoella savo pirmąjį video vlogą įkėlė prieš 4 metus, ir jį pavadino " 60 Things In My Bedroom". Ji kuria įvairius vlogus kuriuose daro DIY pamokėles, rodo savo pirkinius, makiažą, kaip, kiek ir su kokiomis priemonėmis ji dažosi, gamina, daro įvairius challenge , arba tiesios ką nors pasakoja įdomia arba aktualia tema.
13 Komentarai

 1. Hmmm. Straipsnis gana įdomus ir sudominantis, tačiau akį rėžė keletas klaidelių, o gal tiesiog netikslumų.
  Pvz: faktai jau baigėsi, o tas punkto taškelis yra dar vienas. "gėlės- lelijos." taipogi tarpelis turėtų būti ir prieš žodį gėlės. "Jos šeima yra tokia didelė, kad ji net nepažįsta puse savo pusbrolių." čia labiau tiktų žodis giminės, ir žodis 'puse' turėtų būti rašomas pusės. Vietoj žodžio "kaip Zoella buvo..." turėtų būti kai. Na, yra dar keletas klaidų, bet visų jų nevardinsiu.
  Paprasčiausiai parašiusi straipsnį, dar kartą jį perskaityk ir paspausk "Tikrinti rašybą", taip pat paspausk "Peržiūrėti".
  Sėkmės, tobulėk. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jau ruošiausi pradėti vardinti, bet Agota pirma tai padarė. :) Sėkmės tobulėjant, nes šįkart straipsnis netvarkingas. Padirbėk su nuotraukų išdėstymu. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. "Internete apie Zoe mamą arba tėtį nieko nėra parašyta, bet radau šį tą apie jos brolį Joe Sugg, kuriam yra 22 metai berods." - ne, čia tai jau pramušė. Jei nerandi, net nerašyk. :D Straipsniuose turi būti galutinė informacija, o ne :man rodos, galbūt". Tikiu, kad yra, bet neieškojai pakankamai, ne vien lietuviškuose puslapiuose lankykis. Tai tiek. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pabūsiu ir aš ta bjaurybė, kritikuojanti straipsnį. Klaidos klaidelės... Jau turbūt šimtąjį kartą girdėta frazė, bet pakartosiu "prieš skelbiant - paskaityk". Daug kur kableliai ne vietoje arba jų iš vis nėra, žodžių derinimas 'nelimpa' ir žodelio 'kaip' vartojimas netinkamose vietose.
  Tobulų nėra. ;) Linkiu sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 6. aš niekad nepastebiu klaidų, todėl man šis straipsnis patiko c:

  AtsakytiPanaikinti
 7. 1. Buvo labai daug faktu,kuri prasidejo vardu Zoella,Zoella.
  2. Reikia padirbet su sakininiais.Ksi kurie zodziai nedera tarpusvyje.
  3.isdestymas tikrai nekoks.zinau,tai sunku padaryt,bet imanoma.

  ir...nerasyk tokio zodzio ''beods''- tai stiliaus klaida.

  Zinau,norejai parasyt idomu straipsni.Aciu uz pastangas,spaudziu aciu :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Turi būti VISIŠKAI užtikrinta, o ne ,,berods" ,,galbūt" ,,tikriausiai" . Kaip Gintarija sakė, jei nežinai apie tėvus tai nerašyk apie šeimą, arba tiesiog neminėk,,šeima". Rašyk ,,brolis". Taip pat ir su sakiniu ,,Jos šeima tokia didelė, kad ji nebažįsta puse savo pusbrolių". Visų pirma - šeima, tai mama, tėtis, broliai, seserys, seneliai. Bet ne pusbroliai. Turėjai rašyti ,,Jos giminė tokia didelė...". Taip pat neteisingas žodis ,,puse". Turėtų būti ,,pusę" arba ,,pusės". Mačiau dar klaidų, bet jau einu miegot :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Visas straipsnis apskritai priminė mano apie Bethany Motą (http://thetd4you.blogspot.com/2014/01/td-blykste-jaunoji-vlogere-bethany-mota.html). Tas eiliškumas, kai kurie sakiniai. Ne itin patiko. Manau, galėjai pasistengti labiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Pritrūko informacijos, apie ją galima surasti žymiai daugiau vien tik pažiūrėjus jos kelis video, kuriuose ji kalba apie save. Apie šeimą, o ypač apie brolį, kuris turi virš 1 milijono prenumeratorių Youtube`je, informacijos rasti tikrai turėjai, todėl, manau, jog reikėjo labiau pasistengti :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Sklandumo, sklandumo ir dar kartą sklandumo!

  AtsakytiPanaikinti
 12. Žinau, kad gavai gana daug kritikos, bet man kaip nuo youtube priklausomai merginai tikrai reikia pasakyti. Labai užkliuvo, kad jos "slapyvardį" naudojai kaip jos tikrą vardą. Nes jos tikras vardas Zoe. Tai tiek.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Žinau, kad gavai gana daug kritikos, bet man kaip nuo youtube priklausomai merginai tikrai reikia pasakyti. Labai užkliuvo, kad jos "slapyvardį" naudojai kaip jos tikrą vardą. Nes jos tikras vardas Zoe. Tai tiek.

  AtsakytiPanaikinti