TD stiliaus ikona: bohemiškai elegantiška Florence WelchMuzika bei mada pamažu tampa vienas nuo kito neatsiejamais dalykais. Natūralu, juk kiekvienas atlikėjas scenoje nori atrodyti kuo geriau! Tačiau vis daugėja muzikos pasaulio žvaigždžių, demonstruojančių puikų stilių ne tik scenoje, bet ir kasdieniame gyvenime. Puikus pavyzdys - britų alternatyvaus roko grupės „Florence + The Machine“ vokalistė Florence Welch. Ši 27-erių metų moteris kartais atrodo lyg nužengusi iš septintojo dešimtmečio, laikotarpio, kai hipiškas stilius buvo „ant bangos“. Labiausiai intriguoja tai, kad ši žavinga raudonplaukė dėl savo išskirtinio stiliaus sulaukia ne tik mados gerbėjų, bet ir garsių kūrėjų dėmesio, o tai visai nebūdinga eiliniams hipiams. Kyla klausimas - kokia šios žvaigždutės stiliaus paslaptis? Kaip Welch sugeba išlaikyti tą aukso viduriuką tarp bohemiškos svajoklės bei elegantiškos moters įvaizdžio, kuris žavi garsiausius pasaulio aukštosios mados kūrėjus? 


Nors atliekant pasirodymus scenoje Florence neretai tenka įsijausti į rimtos moters amplua, peržvelgus nuotraukas iš jos laisvalaikio, aiškiai matyti, jog šios atlikėjos asmenybė visai kitokia. Linksma, gyvybinga, savimi pasitikinti, visuomet su šypsena, apsupta draugų bei mėgstanti pakvailioti - tokia išties yra Florence. Šias būdo savybes ji puikiai išreiškia kasdieniu aprangos stiliumi.
Pastelinės spalvos bei gėlių raštai, kas gali būti mieliau? Jokų siaurų bei vulgarių drabužėlių, tiesiog romantiškas laisvumas. Nors Florence garderobe gausu ir brangių dizainerių kūrinių, ne paslaptis, kad vintažinių stiliaus detalių ji neretai ieško padėvėtų drabužių parduotuvėse. Nors tai atrodo visai nebūdinga įžymybėms, rezultatai tikrai atperka tą laiką, praleistą rausiantis skudurynuose. Galbūt kai kurie šių drabužių ir gerokai apsirtynę, tačiau reikia pripažinti, jog Florence vis tiek atrodo išties žavingai. Na, o ką jau bekalbėti apie apvalius vintažinius akinius nuo saulės - tai neabejotinai puiki stiliaus idėja, kurią, beje, verta kopijuoti! Šis žaismingas bei itin originalus aksesuaras gerokai pagyvina Florence įvaizdį.  Vienintelė taisyklė - nėra jokių taisyklių! Na, bent jau taip mano Florence, derindama raštuotus drabužius prie praktiškai bet ko. Kartais ją nuo galvos iki kojų puošia įmantrūs raštai, o kartais atlikėja pasirenka marginti tik dalį savo aprangos, derindama vienspalvius aksesuarus. Originalu, elegantiška, tačiau tuo pat metu paprasta, mergaitiška bei prieinama kiekvienai. Šaltasis sezonas jau artėja į pabaigą, o pavasarį visoms mums praverstų lengva, miela bei raštuota suknelė, kurias Florence, atrodo, yra įsimylėjusi. Ar kada pagalvojote, kaip gerai gali atrodyti vyriški, arba tiesiog keliais dydžiais per dideli marškinėliai? Su jais prašmatniame vakarėlyje gal ir nepasirodysi, tačiau tai puikus sprendimas renkantis kasdieninę aprangą. Viskas, ko jums prireiks, tai šiek tiek originalumo, kurio drąsiai galite semtis iš Florence. Odinė striukė, džinsinė liemenė bei panašaus tipo drabužiai atlikėjos aprangoje puikiai dera prie žaismingų marškinėlių. Ji renkasi drąsų, galbūt kiek grubų, tačiau efektingą įvaizdį, taip šiek tiek primindama maištaujančią paauglę, kokios giliai širdyje esame visos, ar ne?

Florence Welch dėl savo išskirtinio stiliaus karaliauja ne tik gatvėse. Ši britė pamažu užkariauja ir mados pasaulį, vis daugiau dizainerių negaili jai komplimentų bei netgi vadina savo mūza. Frida Giannini, vyriausia mados namų „Gucci“ dizainerė, įkvėpta Florence įvaizdžio, sukūrė 2011-ųjų rudens/žiemos kolekciją. Asmeninis kvietimas į „Chanel“ aukštosios mados kolekcijos pristatymą nuo pačio Karlo Lagerlefo taip pat parodo, jog Florence - toli gražu neeilinė žvaigždutė mados kūrėjų akimis. Dar viena įdomybė, jog Welch puošė japoniško „Vogue“ viršelį, nors ši privilegija jau penkerius metus suteikiama tik modeliams, be išimčių. Na, o kur dar Florence sceniniai kostiumai - visi jie kuriami garsių dizainerių, ne šiaip stilistų. Stipri bei kažkuo paslaptinga moteris - šios Florence savybės labiausiai žavi garsius mados dizainerius.

Niekam ne paslaptis, kad muzikos bei mados industrijose be proto sunku išpopuliarėti bei tą populiarumą išlaikyti, konkurencija tiesiog nežmoniška. Tačiau panašu, kad Florence Welch sugeba laviruoti abiejuose pasauliuose. Ir kas gi galėjo pagalvoti, kad ši nepaprasto vokalo savininkė, vaikystėje skaičiusi daug įvairiausių mados žurnalų, vieną dieną puoš jų viršelius bei stebins visko mačiusius mados kūrėjus... 

6 Komentarai

 1. Buvau tokia laiminga kaip pamačiau pačios rekomenduotą žmogų šioje skiltyje! Florence nuostabi asmenybė tiek savo kūryba, tiek stiliumi. Ačiū tau už tokį gerą įrašą! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū, puikiai aprašyta! Geras straipsnis!:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dėkoju jums!:)
  6 meters under ground - labai smagu, kad nudžiuginau! tavo pasiūlymas buvo super, dėkoju už jį:3

  AtsakytiPanaikinti