Tiems, kas mėgsta muziką!Labas vakaras! Prasideda nauja savaitė. Nesvarbu kokia ji bus - linksma ar liūdna, lengva ar sudėtinga, visai nesvarbu, kiek nervų ji sugadins, nes viską bus galima ištaisyti. Viską gali ištaisyti muzika. Tikrai nelinkiu jums blogos savaitės, bet žinokit, jog TKMM ir TD visada jūsų lauks. Net dabar, JAU dabar, TKMM nekantrauja jums padėti.

Praėjusį kartą už labiausiai patikusias dainas balsavo 67 skaitytojai.
Pirmąją bei antrąją vietas dalinasi 
Milky Chance - Stolen Dance (FlicFlac Edit) (17 balsų)
Sel - Užmerkiu akis (17 balsų)

Trečiąją vietą su 10 jūsų balsų laimi Coldplay - Paradise

Šiandien jūsų laukia dar vienas įdomios, gražios, ypatingos muzikos pliūpsnis. Pasigarsinkite kolonėles ir visi kartu pasinerkime į TD skaitytojų mėgstamiausių dainų sūkurį.

1 DAINA
BROODS - Bridges


Dešimtuką pradeda komentatorė ,,Infinity''. Jos siūloma daina man nuo pat pirmų sekundžių sukelia geras emocijas ir padaro teigiamą įspūdį. Skubu įtraukti į grojaraštį ir dar draugams pasiūlysiu.

2 DAINA
The Neighbourhood - Afraid


Kitas ,,Infinity'' pasiūlymas - paslaptingos, keistos energijos užkratas. Bent jau man, klausant šią dainą, viskas lyg ir užtemsta, mintyse susikuria rūko, neaiškumo, paslapties vaizdinys. Įdomi energetika, kuri tikrai užburia. Puikiai tinka nakties mėgėjams. 


3 DAINA

Diddy, Dirty Money & Skylar Grey - Coming Home (GAMPER & DADONI Remix)Toliau savo pasiūlymus žeria komentatorė ,,cornflower''. Aš pati šią dainą labai gerai žinau, ji man asocijuojasi su tokia tikra, namine šiluma ir ramuma... Bent jau tokie jausmai užplūsta klausant originalą. Šis remiksas - jau šiek tiek paįvairintas kūrinys, bet vis tiek išlaikantis savo teigiamą nuotaiką. 


4 DAINA

Fort Frances - SummertimeDar kelias minutes gražios muzikos mums dovanoja ,,cornflower''. Ši daina, kol kas dar nesuprantu kaip, bet visiškai atėmė iš manęs žadą ir be sustojimo spaudau mygtuką ,,replay''. Tobula. Magiška. Taip kabina! Ir, Dievaži, jei tai būtų paskutinė daina, kurią girdėčiau šitam pasauly - aš būčiau pats laimingiausias žmogus. 


5 DAINA

The Vamps - Wild Heart


Toliau savo muzikinius pasiūlymus diktuoja skaitytoja Monika. Pirmoji daina jos sąraše lygi būdvardžiui ,,linksma''. Tai man tinkanti daina, kadangi aš nesu išranki klausytoja. Anaiptol, dažnai klausau labai paprastas, elementarias, net gi banalias dainas, todėl šis ,,The Vamps'' kūrinys puikiai tinka į mano grojaraštį. Daina groja jau kelintą kartą, baigiu išmokti mintinai, tuoj pradėsiu kurti šokį. Kas su manim?

6 DAINA
Shakira ft. Rihanna - Can't Remember To Forget You


Dar vienas greito ritmo kūrinys iš Monikos glėbio tiesiai jums, skaitytojai. Aišku viena - Shakiros balsas toks ypatingas, toks išskirtinis, unikalus, jog ši daina ,,įsikala'' į galvą ir, turbūt, pasiliks joje visą naktį, kadangi to ,,oooououu'' iškrapštyti niekaip nepavyks. Gal ir gerai.


7 DAINA

Marilyn Manson - Sweet Dreams

Visai kitokia daina mus ,,vaišinti'' nekantrauja Gintarija. Pamačiusi atlikėją net gi bijojau klausytis dainos, kadangi esu bailė, sunkus rokas, metalas - ne man, bet pamačiusi pavadinimą šiek tiek nusiraminau. Žinau šią dainą, tiesiog visada buvau įpratusi ją girdėti kitokiame atlikime. Šis - stiprus, galingas, originalus dainos pateikimas verčia galvoje esančias mintis pasikeisti vietomis milijoną kartų. Ne man sukurta daina, bet įdomu.


8 DAINA

Jazzu - Tik PasilikTuo TKMM man ir patinka. Vieną minutę mes galime klausyti sunkiosios muzikos, o vėliau mūsų ausys bendraus su lengva, svajinga melodija. Ačiū, Ieva, už pasiūlymą. Jazzu - ne naujiena mano grojaraštyje. Žodis ,,myliu'' net neapibūdina kaip labai man patinka jos dainos. Pamenu, jog pirmą kartą išgirdusi ,,Tik pasilik'' negalėjau nustoti klausytis. Tai nuostabu, tai tikra, švelnu. Ramybė. Aš tai vadinu ramybe.


9 DAINA

Disclosure - Voices ft. Sasha Keable


Ritmiką vėl keičia Ievos pasiūlyta daina. Neblogas variantas vakarui. Lengvas skambesys, kuris visai nesunkiai sukuria poilsio minutėlę. Ne, iš tiesų man nepatinka ši daina. Per ją įsinorėjau vasaros. Ir daug poilsio. Ir daug tokių dainų...

10 DAINA
Avicii - Liar Liar


Ir garbė užbaigti šio vakaro dešimtuką atitenka Simonai A. Ji niekada nenuvilia, Avicii niekada nenuvilia. Puikus derinys, dėkui už pasiūlymą. Apie dainą - tai dar vienas lengvai klausomas, nesudėtingas kūrinys. Puikiai tinka sunkiam pirmadienio vakarui, kuomet jau reiktų pradėti galvoti apie žodį ,,miegas''. Man patinka.

Šiame dešimtuke buvo galima rasti visko - pradedant ramiomis, baigiant energingomis ar net trankiomis dainomis. Kas kam labiau prie širdies - tai jau skonio reikalas. Kuri daina iš šio dešimtuko labiausiai patiko TAU?

Tiek dainų šiandien. Primenu, jog komentaruose kviečiu KIEKVIENĄ blogo skaitytoją siūlyti savo mėgstamas dainas. Rašykite jų pavadinimus ir/ar youtube nuorodas ir ji atsidurs šioje rubrikoje! Tegu jums patinkančią muziką klauso visi TD skaitytojai! Kelios taisyklės - nededu dainų, kurios neseniai buvo TKMM rubrikoje. Taip pat vienas žmogus vienu kartu neturėtų siūlyti daugiau nei 3 dainų, kad išlaikytume originalumą ir didesnį dainų pasirinkimą.

Iki kito susitikimo, muzikos mylėtojai!

P.S. Rubrikoje pateikiu savo nuomonę apie dainas, t.y. jūs neprivalote su ja sutikti. Savo požiūrį visada galite išreikšti komentaruose.

Vilija

13 Komentarai

 1. The Neighbourhood, MM, Jazzu! Smagu, kad šį kart buvo įvairesnės, mano ausiai mielos muzikos. Ši rubrika tikrai sėkminga, todėl būtų smagu jei įkeltum ją šiek tiek dažniau. :) Aš pasiūlysiu Artie Shaw - Nightmare ir, kad pagąsdinčiau (blogas aš žmogus muhah) Marlyn Manson, kiek nežinomesė, bet viena geriausių jo dainų - Tourniquet.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Western Disco - The Sun (BlackBox Radiovox) ft. Lura

  AtsakytiPanaikinti
 3. ask embla - father's eyes
  Monika Linkytė - Aš netikėsiu

  AtsakytiPanaikinti
 4. Manau kad dazniau turetu buti sita rubrika :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Reikėtų šios rubrikos tikrai dažniau, aišku, jeigu tai įmanoma. Siūlau:
  Guns N' Roses - November Rain.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Va dar uzmirsau pridet
  Demi Lovato - Give Your Heart a Break

  AtsakytiPanaikinti
 7. 30 Seconds To Mars - Do Or Die.
  Coldplay - Atlas.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Imagine Dragons - Demons
  http://www.youtube.com/watch?v=mWRsgZuwf_8

  AtsakytiPanaikinti
 9. Šis TKMM toks geras!! Žiauriai patiko dainos!

  The Temper Trap - Sweet Disposition
  Fever - Peggy Lee

  AtsakytiPanaikinti