Valentino diena artėja, o tu viena?


Na štai artėja Valentino diena. Visi aplinkui džiaugiasi artėjančia švente, ruošia dovanoti meilės raštelius,  mielas smulkmenėles ir laukia kitų jiems paruoštų staigmenų. O tu viena... Ar verta liūdėti? Nemanau.
Nenusimink, nes vaikinas nenulemia tavo asmenybės.


  Turi vaikiną ar ne - tai nenulemia tavo asmenybės. Ar vieniša ar įsimylėjusi, esi viena ir ta pati TU. Neturėti vaikino nėra jokia gėda ar trūkumas ir tai nereiškia, kad tu esi nedraugiška, nemoki mylėti ar esi negraži. Todėl nesijausk kažkokia išskirtine, pagalvok, kad pasaulyje yra tokių pačių vienišų žmonių per Valentino dieną ir neliūdėk. Būtų keista tikėtis, kad visi pasaulio žmonės Valentino dieną praleidžia su savo antrąja puse. Patikėk, tokių kaip tik mažuma.


Ką nors veik: šv. Valentino dieną susigalvok sau veiklos. 

Susiplanuok tą dieną ką nors smagaus. Tebūnie tai ramus sėdėjimas prie televizoriaus ar svajojimas apie tikrą meilę, kurią dar surasi. Tebūnie tai smagus panelių susiėjimas paplepėti ir pakikenti prie filmo su garuojančiomis kakavomis, bei šokoladu. Tebūnie tai pasivaikščiojimas po parduotuves: smagu pasidovanoti sau kokią nors mielą smulkmenėlę. Žodžiu, iš anksto suplanuok, ką veiksi, kad nereikėtų nuobodžiauti ir gailėtis savęs.


Išnaudok progą:

 ką nors daryk, kad nebūtum viena.


Jeigu nebenori būti viena, Valentino diena - puikiausia proga sugalvoti orginalią išeitį. Senokai ruošiesi mirktelėti patinkančiam vaikinui? Turi puikią progą, Valentino dieną! O gal metas pačiai užkalbinti žavų nepažįstamąjį? Taigi, prisidengusi įsimylėjėlių diena gali nuveikti šį tą įdomaus ir naudingo ateičiai - pamąstyk apie tai...


Nustebink save ir kitus.


Manai, kad esi vienintelė "vienišė" šv. Valentino dieną? Suburk vienišių klubą savo klasėje ir organizuok sakykim, kad ir išvyką į kiną. Aplankyk vaikų arba senelių namus ir įteik visiems po raudoną širdelę. Paskelbk Valentino dieną savo namuose: visiems šeimos nariams paruošk vakarienę, papuošk namus keliomis žvakėmis ir pasakyk tėvams, kad juos myli.


Mylėk: pirmiausia save žinoma.


Ar pastebėjai, kad laimingi žmonės sulaukia daugiau aplinkinių dėmesio ir simpatijų? Taigi norėdama kam nors "kristi į akį", pirmiausia turi tapti laiminga ir mylėti save. Ogi kaip taip padaryti? Mažiau kritikuok save ir stenkis didinti pasitikėjimą savimi. Tegul tavo galvoje sukasi tik teigiamos, padrąsinančios mintys: "Na nepasisekė, bet pasiseks kitą kartą" , "Aš šaunuolė" , " Aš pasirodžiau visai neblogai, o kitą kartą pasiseks dar geriau" . Stenkis taip elgtis, kad jaustumeisi laiminga. Visuomet klausyk savo širdies ir mesk iš galvos abejones ar kitiems patiks, ar kiti supras, ar kiti pritars.


16 Komentarai

 1. Straipsnis patiko, nuotraukos *osum*! Tema irgi parinkta šauniai. Tik va, tu su tais kableliais nelabai draugauji... Perskaityk straipsnį iš naujo. Juk svarbiausia kokybė, ne kiekybė. Arba dar geriau - šie dalykai abu.
  Sėkmės! Lauksiu kitų straipsnių! (:

  AtsakytiPanaikinti
 2. O man labai patiko. Net nemoku paaiškinti...patiko temos pasirinkimas, optimistiškumas, fainas straipsnis :) Liuxx

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mylėk: pirmiausia save, žinoma. PATAISYK

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gal to "žinoma" net nereikėtų rašyti? Būtų galima šitaip: "Pirmiausia mylėk save..." Ką manai, Ugne? (:

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveiki. Noriu paklausti kodel man nebeina chatinti per Teenage Dreams chate?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonime,turbut keikeis,izeidinejai ar kazka blogo darei jame.So,slow down,nebegali chatint ;D

  O man vienodai,jog aš viena,turėsiu laiko pabūt su savim.Pirmą reik įsimylėt ką nors.Pirmoji sąraše - aš pati.


  Straipsnis man nera aktualus,nes man nerupi ar as tadin viena,bet aciu tau uz pastangas ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonime,turbut keikeis,izeidinejai ar kazka blogo darei jame.So,slow down,nebegali chatint ;D

  O man vienodai,jog aš viena,turėsiu laiko pabūt su savim.Pirmą reik įsimylėt ką nors.Pirmoji sąraše - aš pati.


  Straipsnis man nera aktualus,nes man nerupi ar as tadin viena,bet aciu tau uz pastangas ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonime aš TIKRAI nesikeikiau, ir nieko neižeidinejau. Visuomet chate tiktai rasinedavaus su rasytojomis ir skaitytojomis.

   Panaikinti
 8. puikus straipsnis ! aš visad Valentiną švenčiu su šeima c:

  AtsakytiPanaikinti
 9. Straipsnis gerai nuteikė, patiko tema ir pati idėja :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. straipsnis patiko :) padaugėjo straipsniu tokia tema, šaunu :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Man gerai, kad aš ne viena. :3
  Pasigyyyyyriau ;D

  AtsakytiPanaikinti
 12. Žodis ''kabinti'' vartojamas tik tada, kai iš tikrųjų nori ką nors pakabinti. Pvz: paltą. :D Taip pat ask.fm paskyroje, gavome tokį faktą, kad straipsnis nukopijuotas iš žurnalo ''Justė''. Kadangi neskaitau to žurnalo, nenoriu tikėti, kad teisybė. Taigi visos trys reakcijos jau paspaustos :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. O dieve ir vėl nusišnekėjau............ Nekreipk dėmesio į komentarą :D Ne tau norėjau jį parašyti :D Oh.. :D Atsiprašau dar kartą :D
  Dabar rimtai: straipsnis tikrai geras :) Šaunuolė :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Galiu pasakyti, kad straipsnis nukopijuotas nuo "Justės" žurnalo, gal praeitų metų :)))))))))))))

  AtsakytiPanaikinti
 15. Straipsnis tikrai geras, bet nelabai norisi patikėti jog čia tavo. Nežinau kodėl, gal dėl to jog perskaičiau Nerijos komentarą :))

  AtsakytiPanaikinti