Vietos keliančios siaubą.. Apžvelkime jas!


Pasaulyje yra tokių vietų, apie kurias vos tik pagalvojus pašiurpsta oda. Šiose vietose net ir sveikiausiam žmogui gali pamišti protas, prasidėti paranoja ir tikrąją to žodžio prasme sustoti širdis. Žmogaus prigimtis yra smalsi, todėl atsiranda tokių, kurie tamsoje klaidžioja po apleistus pastatus, lipa dulkėtais senos pilies laiptais ar aplanko kelis dešimtmečius neveikiančią psichiatrijos ligoninę. Mat jie nori pamatyti kažką, kas patvirtintų, jog egzistuoja kitas, dvasių pasaulis. Kartais žmonių smalsumas peržengia visas ribas ir tik tada ateina supratimas, kad geriau niekada nebūtum susipažinęs su tuo viską apimančiu baimės jausmu. Kai kurios iš žemiau pateiktų vietų yra mistiškos, kitos slepia žiaurią istoriją, tačiau visos 10 yra velniškai baisios. Ar jūs išdrįstumėte praleisti bent vieną naktį vienoje iš šių vietų?
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/493987/top-10-labiausiai-siauba-keliancios-vietos
Pasaulyje yra tokių vietų, apie kurias vos tik pagalvojus pašiurpsta oda. Šiose vietose net ir sveikiausiam žmogui gali pamišti protas, prasidėti paranoja ir tikrąją to žodžio prasme sustoti širdis. Žmogaus prigimtis yra smalsi, todėl atsiranda tokių, kurie tamsoje klaidžioja po apleistus pastatus, lipa dulkėtais senos pilies laiptais ar aplanko kelis dešimtmečius neveikiančią psichiatrijos ligoninę. Mat jie nori pamatyti kažką, kas patvirtintų, jog egzistuoja kitas, dvasių pasaulis. Kartais žmonių smalsumas peržengia visas ribas ir tik tada ateina supratimas, kad geriau niekada nebūtum susipažinęs su tuo viską apimančiu baimės jausmu. Kai kurios iš žemiau pateiktų vietų yra mistiškos, kitos slepia žiaurią istoriją, tačiau visos 10 yra velniškai baisios. Ar jūs išdrįstumėte praleisti bent vieną naktį vienoje iš šių vietų?
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/493987/top-10-labiausiai-siauba-keliancios-vietos
Pasaulyje yra vis dar išlikusių tokių vietų, kuriose net ir visiškai sveikam žmogui gali sustoti širdis, pamišti protas ar net baisiau. Šį kartą apžvelgsime 10 vietų, kurios labiausiai kelia siaubą. Mistika ar užslėptos seniau vykusios istorijos, aprašytos čia, belieka spręsti - Jums.


                                    10 vietoje - Ridllių namas. 

 Ridllių namas stovi Palm Beache, Floridoje. Šis namas buvo pastatytas, kaip vienas iš laidojimo namų. 1920 - aisiais metais šį namą nusipirko Karlas Ridlis, nuo to laiko ir prasidėjo mistika šiuose namuose. Karlo Ridlio darbuotojas nusižudė namo palėpėje, kiekvienas į palėpę įėjęs vyras būdavo užpultas, dėl to po, kurio laiko visiems vyrams buvo uždrausta ten eiti. Kituose šio namo kambariuose vyko taip pat itin paslaptingi dalykai, kaip štai, kambariuose nuolat judėdavo baldai.
Istorija Palm Beache (Florida, JAV) stovintis Viktorijos laikų namas buvo pastatytas kaip laidojimo namai. 1920 metais šis namas tapo privati Karlo Ridllio nuosavybė. Siaubas Josephas, buvęs K. Ridllio darbuotojas, nusižudė pasikardamas šio namo palėpėje. Dėl nežinomos priežasties Josephas nemėgo vyrų, todėl kiekvienas vyras, įeidavęs į palėpę būdavo užpultas. Ilgainiui vyrams į palėpę eiti buvo uždrausta. Kituose namo kambariuose taip pat vaidenasi, pavyzdžiui, kambariuose nuolat juda baldai.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/493987/top-10-labiausiai-siauba-kelian 9 vietoje - Helltown.
storija Vieta Ohajo valstijos (JAV) šiaurėje yra išgarsėjusi kiek kvailoka ir klišine pravarde — Helltown (Velnio miestas — Balsas.lt). 1970 metais Bostono miesto savivaldybė nusipirko šią vietą ir pradėjo masinę gyventojų „evakuaciją“. Savivaldybė norėjo nugriauti namus ir sklypą paversti nacionaliniu parku, bet šis planas taip niekuomet ir nepavyko. Iškart po šio įvykio ėmė sklisti legendos apie apleistąjį miestelį viduryje miško. Siaubas Neaišku, ar šios istorijos yra paremtos tikrais faktais, ar gimusios kūrybingų lankytojų galvose, tačiau visos jos - pakankamai šiurpios. Stanfordo kelias, vedantis link miestelio, baigiasi be jokio įspėjimo. Vaiduoklių istorijų entuziastai šią vietą vadina „Pasaulio kraštu“. Sakoma, kad jei užsibūsi jame per ilgai (tarkim, jei staiga baigsis degalai) sulauksi savo pabaigos visokių „pabaisų“ apsuptyje: Kukluksklano narių, satanistų, psichinių ligonių bei chemikalų paveiktų mutantų ir kitokių gyvių. Jei netikite šiomis istorijomis, visuomet galite aplankyti šią vietą patys.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/493987/top-10-labiausiai-siauba-keliancios-vietos/29 vietoje - Helltown.
9 vietoje - Helltown.
Miestas yra įsikūręs Ohajo valstijose, šis miestelis išgarsėjo kiek keistoka pravarde - Helltown, lietuviškai - Velnio miestas.
1970 - aisiais metais Bostono miesto savivaldybė nusipirko šią miesto vietą ir iškeldino visus gyventus. Jų tikslas buvo, nugriauti visus namus ir šį didelį sklypą paversti nacionaliniu parku, bet, deja, planams nebuvo lemta išsipildyti. Po šio įvykio miestas tapo apleistas ir liko viduryje pačio miško. Kelias, kuris vadinamas Stanfordo, vedantis į miestelį, baigiasi visiškai be jokių įspjimų, sklando gandai, kad užsibuvus per ilgai šiame miestelyje greitai sulauksi savo mirties.

                                        8 vietoje - Kapinės Kanzase.  

Kapinės yra įsikūrusios, Stulo miestelyje, Kanzase, kuriame vis dar gyvena maždaug 20 žmonių. Iš šalies, atrodo, šiame miestelyje visiškai nieko nevyksta, bet vos išaušus nakčiai čia pradeda judėti įvairiausi šešėliai. Dvidešimto amžiaus pradžioje šiame miestelyje įvyko dvi tragedijos. Pirmoji istorija įvyko pradingus sūnui, kurio beieškodamas tėvas sudegino visą savo pasėlių lauką, kad surastų apdegusį sūnaus kūną, kuris gulėjo prie pat kapinių.. O antrosios istorijos metu buvo rastas dingęs vyras, pasikoręs ant medžio, kuris buvo šalia kapini.
Teigiama,kad šios kapinės yra pati baisiausia pasaulio vieta, slepianti tikrąjį blogį ir vartus į pragarą.

 7 vietoje - Ridgesas.                                              
Ridgesas yra geriau žinomas, kaip Atėnų pamišėlių namai. Šie namai atsirado tada, kai Ohajo valstybė nusipirko šiai ligoninei priklausančią nuosavybę. Remiantis atliktais tyrimais paaiškėjo, kad ši vieta laikoma viena iš trylikos labiausiai dvasių apsėstų vietų pasaulyje. Bet labiausiai paplitusi istorija buvo apie penkiasdešimt ketverių metų pacientę, kuri staiga  pradingo, ji buvo ieškoma 6 savaites. Galiausiai ji buvo rasta nenaudojamoje palatoje, nusirengusi drabužius, juos sulanksčiusi bei atsigulusi ant betoninių grindų, nuo lavono ant grindų liko dėmė, kuri liko iki dabar.

                                         6 vietoje - Humberstone'o ir La Norios miestai.

Humberstone'o ir La Norios miestelai yra Čilėje. 1872 - aisiais metais šiuos miestelius pastatė vienoje iš salietros kasybos vietų, pradžioje šis verslas sekėsi puikiai, bet ištikus keliems nuosmukiams, buvo sustabdytas ir 1958 - aisiais metais galutinai uždarytas. Žmonės šį miestelį apleido ir jame nebeliko gyventojų. Netoliese esančio miestelio Iquique'o gyventojai čia nekelia net kojos, nes yra išgirdę daug gandų, vieni iš jų,  kad naktį kapinėse palaidoti žmonės prisikelia ir ieško naujų aukų. Vieni iš jų yra girdėję žaidžiančių vaikų balsus, bet kas keisčiausia, La Noria kapinėse, kaip minėjome ankščiau vaikšto ne tik numirėliai, bet ir yra atidengtų kapaviečių,  kur matosi palaidoti žmonių kūnai. Kraupu, tiesa? 

                  5 vietoje - Byberry psichiatrinė ligoninė.
Ši ligoninė įsikūrusi Filadelfijos valstijoje,  Burbery miestelyje. Ligoninė buvo pastatyta vienu tikslu - gydyti tuos ligonius, kurie pasižymėjo itin blogu elgesiu. 1960 - aisiais metais ligoninėje gulėjo maždaug apie septyni tūkstančiai ligonių, ligonių paguldymo priežastys buvo įvairiausios nuo psichinių sutrikimų iki nepakaltinamų nusikaltėlių. 1990 - aisiais ligoninė buvo galutinai uždaryta ir po kurio laiko nugriauta. Šios ligoninės darbuotojai buvo žiaurūs žmonės,  kurie vienam iš ligonių ištraukė dantį be jokių nuskausminamųjų, o kitas ligoninėje gulėjęs pacientas "išdorojo" moters kūną, gulėjusią taip pat šioje ligoninėje. Deja, bet žudikas nebuvo rastas iki šiol..

                       4 vietoje - Leap'o pilis.

15 amžiuje šią pilį statė ir joje ruošėsi gyventi O'Bannonu šeima, tačiau valdymą perėmė kita - O'Carrollų šeima. Vos mirus vienam iš O'Carrolų šeimos narių, prasidėjo pykčiai tarp dviejų brolių dėl šios pilies valdymo. Vienas iš brolių - kunigas, buvo žiauriai nužudytas savo koplyčioje kitų šeimyniškių akivaizdoje, tą padarė jo brolis. Pradėjęs valdyti brolis, pilyje įrengė kalinimo kambarį, kuriame buvo laikomi ir žudomi žmonės. Po, kurio laiko pilis buvo renovuota ir joje buvo rastas tas pats kalinimo kambarys, jame buvo pritaisyti spygliai, kurie ten laikomus kalinius persmeigdavo taip pat buvo rasti ir net 3 sluoksniai žmonių lavonų!
                                

3 vietoje - Mirties šešėlių kelias.
Net septynių mylių kelias Niu Džersyje yra vadinamas Mirties šešėlių keliu, tai jo oficialus pavadinimas. Šio pavadinimo teorijų sklaido tikrai ne viena ar dvi. Vieni pasakoja, kad būtent šiuo keliu klaidžiojo žudikas, kuris sutiktas aukas apiplėšia ir nužudo, kiti teigia,  kad šiame kelyje buvo įvykdytos 3 žmogžudystės. Važiuojant šių keliu galima pasiekti ežerą,  kuris yra be pavadinimo, tačiau paklausus aplinkinių jie atsakys, kad tai vaiduoklių ežeras.              


      2 vietoje - Tuol Sleng genocido muziejus.

Šis genocido muziejus įsikūręs Pnompenio mieste, Kambodže.  1975 - aisiais metais šis muziejus buvo performuotas į saugumo kalėjimą. Jis buvo naudojamas, kaip vieta, kurioje buvo žudomi ir kankinami kaliniai.  Teigiama, kad Tuol Sleng genocido muziejaus koridoriuose vis dar klaidžioja 17 tūkstančių aukų sielų. Aukos neranda ramybės, todėl,  kad turėjo pripažinti tokius dalykus, kurių net nepadarė. Kaliniai turėjo laikytis specialių taisyklių, pateiksime kelias iš jų : Čaižomas elektra ar rimbu kalinys negalėjo verkti. Vos gavęs paliepimą turi daryti, tai kas tau buvo liepta. Jei nebus laikomasi įsakymų gausi 5 elektros šokus arba 10 kirčių rimbu.storija Vieta Ohajo valstijos (JAV) šiaurėje yra išgarsėjusi kiek kvailoka ir klišine pravarde — Helltown (Velnio miestas — Balsas.lt). 1970 metais Bostono miesto savivaldybė nusipirko šią vietą ir pradėjo masinę gyventojų „evakuaciją“. Savivaldybė norėjo nugriauti namus ir sklypą paversti nacionaliniu parku, bet šis planas taip niekuomet ir nepavyko. Iškart po šio įvykio ėmė sklisti legendos apie apleistąjį miestelį viduryje miško. Siaubas Neaišku, ar šios istorijos yra paremtos tikrais faktais, ar gimusios kūrybingų lankytojų galvose, tačiau visos jos - pakankamai šiurpios. Stanfordo kelias, vedantis link miestelio, baigiasi be jokio įspėjimo. Vaiduoklių istorijų entuziastai šią vietą vadina „Pasaulio kraštu“. Sakoma, kad jei užsibūsi jame per ilgai (tarkim, jei staiga baigsis degalai) sulauksi savo pabaigos visokių „pabaisų“ apsuptyje: Kukluksklano narių, satanistų, psichinių ligonių bei chemikalų paveiktų mutantų ir kitokių gyvių. Jei netikite šiomis istorijomis, visuomet galite aplankyti šią vietą patys.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/493987/top-10-labiausiai-siauba-keliancios-vietos/2
1 vietoje - Paryžiaus kasykla.

Kasyklos driekiasi po Paryžiaus gatvėmis, jos pirmiausiai buvo palaikytos katakombomis.  Kasyklos buvo naudojamos mineralų eksplotavimui, besiplečiant pačiam Paryžiui buvo sustabdytos kasybos ir tuneliai palikti nenaudojami. Šiuo metu kasyklos yra nesaugios ir nenaudojamos. Sklando gandai,  kad šiais tuneliais klaidžioja dvasios. Dauguma iš požeminių koridorių yra žemiau gatvių lygio, vieni iš jų prisipildę vandens, o kitais tektų net ir šliaužti. Požemiuose pilna žmonių kaulų, kurie atsidūrė tada, kai smigo kapinių žemės.

storija Vieta Ohajo valstijos (JAV) šiaurėje yra išgarsėjusi kiek kvailoka ir klišine pravarde — Helltown (Velnio miestas — Balsas.lt). 1970 metais Bostono miesto savivaldybė nusipirko šią vietą ir pradėjo masinę gyventojų „evakuaciją“. Savivaldybė norėjo nugriauti namus ir sklypą paversti nacionaliniu parku, bet šis planas taip niekuomet ir nepavyko. Iškart po šio įvykio ėmė sklisti legendos apie apleistąjį miestelį viduryje miško. Siaubas Neaišku, ar šios istorijos yra paremtos tikrais faktais, ar gimusios kūrybingų lankytojų galvose, tačiau visos jos - pakankamai šiurpios. Stanfordo kelias, vedantis link miestelio, baigiasi be jokio įspėjimo. Vaiduoklių istorijų entuziastai šią vietą vadina „Pasaulio kraštu“. Sakoma, kad jei užsibūsi jame per ilgai (tarkim, jei staiga baigsis degalai) sulauksi savo pabaigos visokių „pabaisų“ apsuptyje: Kukluksklano narių, satanistų, psichinių ligonių bei chemikalų paveiktų mutantų ir kitokių gyvių. Jei netikite šiomis istorijomis, visuomet galite aplankyti šią vietą patys.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/493987/top-10-labiausiai-siauba-keliancios-vietos/2
storija Vieta Ohajo valstijos (JAV) šiaurėje yra išgarsėjusi kiek kvailoka ir klišine pravarde — Helltown (Velnio miestas — Balsas.lt). 1970 metais Bostono miesto savivaldybė nusipirko šią vietą ir pradėjo masinę gyventojų „evakuaciją“. Savivaldybė norėjo nugriauti namus ir sklypą paversti nacionaliniu parku, bet šis planas taip niekuomet ir nepavyko. Iškart po šio įvykio ėmė sklisti legendos apie apleistąjį miestelį viduryje miško. Siaubas Neaišku, ar šios istorijos yra paremtos tikrais faktais, ar gimusios kūrybingų lankytojų galvose, tačiau visos jos - pakankamai šiurpios. Stanfordo kelias, vedantis link miestelio, baigiasi be jokio įspėjimo. Vaiduoklių istorijų entuziastai šią vietą vadina „Pasaulio kraštu“. Sakoma, kad jei užsibūsi jame per ilgai (tarkim, jei staiga baigsis degalai) sulauksi savo pabaigos visokių „pabaisų“ apsuptyje: Kukluksklano narių, satanistų, psichinių ligonių bei chemikalų paveiktų mutantų ir kitokių gyvių. Jei netikite šiomis istorijomis, visuomet galite aplankyti šią vietą patys.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/493987/top-10-labiausiai-siauba-keliancios-vietos/2
Lietuva Verslas Pasaulis Mokslas ir IT Sportas Gyvenimas S Kelionės Jaunimas Ratai Foto Lankytojų balsas Politika Kriminalai Politikų tribūna Komentarai ir analizė D. Kedžio byla Regionai TOP 10: Labiausiai siaubą keliančios vietos 2013.01.22 15:48 Persiųstipranešti klaidąspausdintikomentarai 1 / 10 Toliau Pasaulyje yra tokių vietų, apie kurias vos tik pagalvojus pašiurpsta oda. Šiose vietose net ir sveikiausiam žmogui gali pamišti protas, prasidėti paranoja ir tikrąją to žodžio prasme sustoti širdis. Žmogaus prigimtis yra smalsi, todėl atsiranda tokių, kurie tamsoje klaidžioja po apleistus pastatus, lipa dulkėtais senos pilies laiptais ar aplanko kelis dešimtmečius neveikiančią psichiatrijos ligoninę. Mat jie nori pamatyti kažką, kas patvirtintų, jog egzistuoja kitas, dvasių pasaulis. Kartais žmonių smalsumas peržengia visas ribas ir tik tada ateina supratimas, kad geriau niekada nebūtum susipažinęs su tuo viską apimančiu baimės jausmu. Kai kurios iš žemiau pateiktų vietų yra mistiškos, kitos slepia žiaurią istoriją, tačiau visos 10 yra velniškai baisios. Ar jūs išdrįstumėte praleisti bent vieną naktį vienoje iš šių vietų?
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/493987/top-10-labiausiai-siauba-keliancios-vietos
Lietuva Verslas Pasaulis Mokslas ir IT Sportas Gyvenimas S Kelionės Jaunimas Ratai Foto Lankytojų balsas Politika Kriminalai Politikų tribūna Komentarai ir analizė D. Kedžio byla Regionai TOP 10: Labiausiai siaubą keliančios vietos 2013.01.22 15:48 Persiųstipranešti klaidąspausdintikomentarai 1 / 10 Toliau Pasaulyje yra tokių vietų, apie kurias vos tik pagalvojus pašiurpsta oda. Šiose vietose net ir sveikiausiam žmogui gali pamišti protas, prasidėti paranoja ir tikrąją to žodžio prasme sustoti širdis. Žmogaus prigimtis yra smalsi, todėl atsiranda tokių, kurie tamsoje klaidžioja po apleistus pastatus, lipa dulkėtais senos pilies laiptais ar aplanko kelis dešimtmečius neveikiančią psichiatrijos ligoninę. Mat jie nori pamatyti kažką, kas patvirtintų, jog egzistuoja kitas, dvasių pasaulis. Kartais žmonių smalsumas peržengia visas ribas ir tik tada ateina supratimas, kad geriau niekada nebūtum susipažinęs su tuo viską apimančiu baimės jausmu. Kai kurios iš žemiau pateiktų vietų yra mistiškos, kitos slepia žiaurią istoriją, tačiau visos 10 yra velniškai baisios. Ar jūs išdrįstumėte praleisti bent vieną naktį vienoje iš šių vietų?
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/493987/top-10-labiausiai-siauba-keliancios-vietos

14 Komentarai

 1. Su išdėstymu galėjai padirbėti, bet turinys patiko. ;) Pavadinime po pirmo žodžio reikia kablelio.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Leap`o pilies nuotraukos pasigedau.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Blondė - Pražiopsojau, turbūt, tą kablelį, bet ačiu!
  Psyduck - Neradau šios pilies nuotraukos, tad palikau taip.

  AtsakytiPanaikinti
 4. tragiškas išdėstymas. kam naudoji rašant vidurinę lygiuotę?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Puikiai pristatyta ir mielai norėčiau aplankyt tas vietas :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Idomu ir išsamu :)Tik dabar kažkaip baisu eit miegot :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Man patiko išdėstymas, nežinau kodėl kitoms ne.. Pati visai norėčiau keliose vietose apsilankyti. :))

  AtsakytiPanaikinti
 9. uhh taip baisu pasidare kad nebeperskaiciau tieju paskutiniu :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškas - Na man toks išdėstymas labiau patiko, negu įprastas.
  Monika Jot - Malonu girdėti! Aš ten, net kojos nekelčiau..:D
  Kamile - Ačiu! :)
  Estera Meow - Na visų skirtinga nuomonė, bet ačiu! :)
  Anonimiškas - Nėra ko bijoti! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Man patiko straipsnis, bet kilo klausimas ar dar kas nors skaitydamas Ridliu namo pavadinimą prisiminė Harį Poterį? :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Nukopijuoti iš interneto, ir aš galėjau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 13. man patiko noreciau pamatyti ta miesta kur prisikelia numireliai ir girdisi vaiku balsai ,bet dabar bijau eiti miegoti

  AtsakytiPanaikinti