2014 metų madingiausios spalvos

Kaip ir kasmet, pavasarį grįžta pastelinių spalvų mada, bet prie jų taip pat sugrįžo ir sodrios ir vaiskios spalvos. Nuo sodriai mėlynos, ugninės, koralų ar švelnesnių orchidėjų spalvos tiesiogine to žodžio prasme okupavo mados pasaulio 2014 metų pavasario ir vasaros podiumus.

Jūros spalvos.

Nenuostabu, kad pavasarį atgimsta mėlyna spalva, nes juk vasara - tai atostogos, jūra, vandenynai, žydras dangus. Pavasarį madingiausia ultramarino ir vaiskiai mėlynos spalvos.


Ultramarino spalva

Rausva ir violetinė spalvos.
Viena madingiausių spalvų šį sezoną bus pastelinė rausva ir sodriai rožinė. 2014 metais rožinė spalva bus subtili, blyški ir pastelinė. Šios spalvos suteiks jausmingumo, pagyvins moteriškumą, be to, jos nėra siejamos su pigiu įvaizdžiu, anaiptol, jūs atrodysite prabangiai. Nereikia pasiduoti stereotipams, rausva ir violetinė spalvos bus savimi pasitikinčių ir stiprių panelių, bei moterų simbolis.

Persikai ir apelsinai.
Pavasarį ir vasarą dizaineriai siūlo pasirinkti romantines ir netgi šiek tiek gundančias spalvas - persikų ir apelsinų. Panelėms, kurios mėgsta švelnias spalvas kaip tik tiks persikų, apelsinų, lašišų, bei rožių atspalviai. O toms, kurios mėgsta išsiskirti iš minios - apelsininė ir ugningai raudona spalvos.
 Pilka spalva.
Pilki atspalviai buvo ypač madingi šaltuoju metų laiku, bet ši spalva nepasitraukė, net pavasarį. Šį sezona yra siūloma pilka spalva turinti rusvų ir melsvų pustonių.

Žalia spalva.
Jeigu rudenį visi žurnalai ir interneto svetainės mirgėjo smaragdinėmis spalvos, šį sezoną mirga gaivia salotine spalva ir jaukiais samanų atspalviais.Taip pat madinga pastelinė žalia ir mėtinė spalva, kuri išpopuliarėjo prieš porą sezonų. 
*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

6 Komentarai

 1. Nors informacijos ir nedaug,bet suzinojau nemazai. Patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mėgstamiausi mano atspalviai ! :>

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jei jau samaninė madoj, tai tikiuosi PAGALIAU rasti parduotuvėse kažką samaninio.
  Ir straipsnis patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kokios gražios spalvos.. :) Geras straipsnis, man patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai puikus straipsnis, nors teksto, gal kiek ir mažoka, tačiau nuotraukų tikrai pakako! Dievinu tokius straipsnius, kuriuose yra pasakojama, apie madas, madingas spalvas ir pan. Daugiau tokių straipsniukų! ♥

  AtsakytiPanaikinti