2014 - ųjų metų grožio tendencijos. Sužinok ir išbandyk!


Nesuklysiu sakydama, kad kiekviena iš mūsų nors nors ir aklai nesivaikome naujausių mados tendencijų , bent akies krašteliu užmetame akį į tai, kas yra madingiausia ir populiariausia šiais metais.. Atrodyti ne tik sau, bet ir kitiems - gražiai, stilingai yra dalelė to, kas mums padeda labiau pasitikėti savimi. Nieko nelaukiame ir pradedame žvalgytis po naujausias 2014 - ųjų metų grožio tendencijas.

 • Šviesinti plaukai.
 Šiais metais vėl populiarūs šviesinti plaukai. Tai nereiškia, kad savo plaukų spalvą iš tamsios turite pakeisti į visiškai šviesią spalvą, juk ir ji tuo labiau tinka ne visoms. Bet keliais atspalviais savo plaukus pašviesinti tikrai verta!  Naya Rivera taip pat išbandė šį plaukų šviesinimo būdą, o jos pasikeitimą galite įvertinti patys.

 • Masyvūs antakiai.
 Masyvūs antakiai -  mados viršūnėse, o  madingiausių antakių savininke vis dar išlieka modelis - Cara Delevingne. Jei jus žavi vešlūs antakiai, nieko nelaukdamos skubėkite išmokti juos ryškinti ir vizualiai pakeisite ne tik antakių  formą, bet ir paryškinsite savo veido bruožus.  • Didelės apimties šukuosenos - ant bangos.
Garbanoti, pavelti ar tiesiog suktukais susukti plaukai ar netgi suvelti plaukai šiais metais atrodys itin stilingai. Jei jūs mieliau renkatės palaidus ir tiesius plaukus, šį kartą suskubkite išbandyti kažką naujo. Vietoje tiesintuvo rinkitės plaukų garbanojimo žnyples ar paprastus suktukus, o jei norite įdėti ne tiek darbo - tiesiog suvelkite savo plaukus, štai tokią šukuoseną pasirinko ne viena įžymybė. Nuotraukoje - Barbara Palvin.


 • Dūminis makiažas..

Dūminis makiažas tampa vis populiaresnis, tačiau norint atrodyti pritrenkiančiai - Jums verta rinktis šviesesnius atspalvius tai yra rudą, kreminę ir pieniško šokolado spalvą. 
 
 

 
 • Koralų, persikos spalvos lūpos.
  Raudonos lūpos visada liks klasika, tačiau šiais metais siūloma išbandyti - koralų, persikų spalvos lūpdažius.  Nors šios spalvos ne tokios ryškios, bet be abejonės gali taip pat puikiai pabrėžti jūsų veido bruožus..

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*


3 Komentarai

 1. Nežinau, man kažko trūko... Ir su įžanga galėjai padirbėti :) (mano nuomone...)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man irgi kažko trūko.. Man patiko išdėstymas, labai šaunus :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Amazing ! I just got 3500 RP code for totally FREE ! Come and download code too


  >> http://RiotPoint.eu/ <<

  AtsakytiPanaikinti