6 keisčiausi pomėgiai visame pasaulyje

 

Ar kada pagalvojate, kad pasaulyje nėra tokio žmogaus, kuris turėtų tokius pat pomėgius kaip ir jūs? Galbūt, ne. Tačiau kai kurie žmonės būtent taip jaučiasi. Rašydama kai kurie, turiu omenyje žmones, kurių pomėgiai įvardijami kaip keičiausi visame pasaulyje. Jų hobius galite įvertinti pačios.


1. Šunų dažymas

Šiose nuotraukose galite pamatyti šunis, kurie yra nudažyti ir atrodyto kaip tigras ar panda. Būtent tokiu hobiu užsiima žmonės Kinijoje. Kinai apkarpo ir nudažo šunis taip, kad jie būtų panašūs į kitus gyvūnus. Statistika rodo, kad žmonių užsiimančių tokia veikla padaugėjo beveik 500 procentais nuo 1999 metų. Ganėtinai keista, kad toks hobis sulaukia nemažo populiarumo. O dar įdomiau, ar kas nors pagalvoja, kaip gyvūnai jaučiasi tokiose situacijose.

2.Transporto priemonių tatuiravimas

Pensininko iš Taivano hobis - padengti kiekvieną colį transporto priemonės su žodžiais iš Budistų tekstų. Vyriškis pasakojo, kad šis hobis jam ne kartą sukėlė nemalonumų: "Praeiviai galvoja, jog aš gadinu, raižau mašinas, todėl iškviečia policiją. O pastariesiems sunku patikėti, kad kažkas gali užsiimti transporto priemonių tatuiravimu."


3. Apsimetimas negyvu

Turbūt keisčiausią pomėgį iš visų turi Chuck Lamb: jis mėgsta apsimesti negyvu. Lyg to būtų ne gana, Chuck nufilmuoja ir nufotografuoja kiekvieną kartą. Paklaustas kodėl jis taip daro, Chuck pasakoja, kad visada svajojo apie pasirodymą filme ar televizoriuje. Deja, jo nuomone, jis nėra pakankamai gražus ir neturi vaidybos patirties, todėl niekada negalėtų tapti aktoriumi. Dėl šios priežasties, jam beliko užsiimti šiuo keistu hobiu - apsimetinėjimu negyvu. Įdomu ką apie tai mano jo žmona ir net 6 vaikai.

4. Ekstazi piliulių kolekcionavimas

Jau du dešimtmečius Olandas praleido kolekcionuodamas įvairių spalvų ir formų ekstazi piliules. Per tą laiką jam pavyko surinkti 2 400 piliulių kolekciją. Deja, 2009 metais jos visos buvo pavogtos.

5. Krūtų mezgimas

Audrey Horncastle turi neįprastą hobį - ji mezga vilnones krūtis. Nors toks pomėgis skamba keistai, 84 metų moteris tai daro geram tikslui - krūtis ji atiduoda slaugytojų bendruomenei, kur krūtys panaudojamos mokant jaunas mamas žindyti. Audrey per mažiau nei 3 metus spėjo numegzti 100 krūtų ir neketina sustoti.6. 10 dolerių davimas nepažįstamiesiems

Kuomet Reed Sandridge buvo atleistas iš darbo, jis sugalvojo naują pomėgį: kasdien atiduoti 10 dolerių nepažįstamam žmogui. Turbūt tai vienas kilniausių pomėgių, kuriuos žinau. Tuo labiau, kad Sandridge nesitiki nieko mainais, išskyrus gerą jausmą. Taip pat vyriškis džiaugiasi, kad atsiranda ir daugiau žmonių, kurie sekdami jo pavyzdžiu padeda kitiems.


Tikiuosi skaitydamos šį straipsnį sužinojote kažką naujo!


*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*


12 Komentarai

 1. Labai šaunus ir įdomus straipsnis! Šaunuolė ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū ačiū ačiū! :) Labai džiaugiuosi, kai pastangos nenueina veltui :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Šaunu!
  Labiausiai patik oapsimetimas negyvu ir eksazi kolekcionavimas c:

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šaunuolė! Pasirinkai labai įdomią temą, pakankamai ją išpildei. Nors su išdėstymu galėjai šiek tiek daugiau padirbėti. :) Sėkmės tolimesniuose darbuose!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Goda - ekstazi kolekcionavimas ir man pasirodė vienas įdomiausių :D
  Simona - taip, su tuo išdėstymu man vienos bėdos. Daugiau laiko praleidžiu bandydama informaciją sudėt į straipsnį, negu ją rašydama ;s

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ekstazi kolekcionavimas man labiausiai patiko, bet ir kiti visai nieko. Šiek tiek su išdėstymu yra problemų kaip pastebėjau, bet kitą kartą žinau, kad pasistenksi :) Neblogai visai.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man geras tas išdėstymas. Svarbu maždaug tvarkinga ir viskas čiki

  AtsakytiPanaikinti
 8. Straipsniui viskas gerai! Keisčiausiu turbūt pavadinčiau krūtų mezgimą. Kažkaip įdomiai skamba, o dar tos močiutės nuotraukoje :D
  O va paskutinis, kur pinigus dalina, tai kažkaip ir pačią motyvuoja būti geresniai aplinkiniams. Galėčiau ir aš taip kadanors, kiek laimės būtų kitiems... :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Čia viskas iš Justės žurnalo ...

  AtsakytiPanaikinti
 10. Čia viskas iš Justės žurnalo ...

  AtsakytiPanaikinti